Προς το περιεχόμενο

Name that tune (αναζητήσεις τραγουδιών)


Cristina

Προτεινόμενες αναρτήσεις

re paidia pio einai ena ispanofwno tragoudi pou leei

"vamos (bla bla)' date=' bailar.....)!!! Opoios phge Paro sigoura to akouse sto Bareladiko kai sto Punda!!![/quote']

 

Έτσι όπως το περιγράφεις θυμίζει το παλιό και αγαπητό, "vamos a bailar" από "paula ft chiara"

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γεια σας,

Ψάχνω να βρω δύο τραγούδια.

Σας παραθέτω αυτά που ξέρω και όποιος έχει κάτι ας μου πει.

 

1) λέει ‘’ Θέλω στο σώμα σου σαν μπω να με χτυπάς με το σαμπώ’’

και

2) λέει ‘’Το βράδυ θα ‘ρθω να σε πάρω, γι’ αυτό μη φας, θα φάμε γλάρο’’ (Κώστας Καφάσης – ή κάτι τέτοιο)

 

 

Ευχαριστώ πολύ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλημέρα σε όλους. Θα ήθελα μια βοήθεια με την live version του Kein Zurock των Wolfsheim. Μήπως ξέρει κανείς σε ποιό άλμπουμ είναι ή αν ξέρετε τον ακριβή τίτλο. Ευχαριστώ προκαταβολικά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά ψάχνω την Ελληνική εκτέλεση του τραγουδιού ( ποιός το τραγουδάει ) Dont worry be happy του Χαραλάμπου - Marley .:-D

 

Ξέρει κανείς ;

Αν δεν κάνω λάθος πρέπει να το λένε οι αδερφοί Κατσημίχα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλημέρα σε όλους. Θα ήθελα μια βοήθεια με την live version του Kein Zurock των Wolfsheim. Μήπως ξέρει κανείς σε ποιό άλμπουμ είναι ή αν ξέρετε τον ακριβή τίτλο. Ευχαριστώ προκαταβολικά.

 

Το βρίσκεις εδώ...

Τελευταίο κομμάτι cd2...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλημέρα σε όλους. Θα ήθελα μια βοήθεια με την live version του Kein Zurock των Wolfsheim. Μήπως ξέρει κανείς σε ποιό άλμπουμ είναι ή αν ξέρετε τον ακριβή τίτλο. Ευχαριστώ προκαταβολικά.

Βρίσκεται στο 1ο CD (3ο track) από ένα διπλό album τους, του 2003 με τίτλο «Find You're Here» και είναι από ένα Live τους στο Βερολίνο (29.4.03).

Ο τίτλος είναι «Kein Zuruck (Live)». blink.gif

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...