Προς το περιεχόμενο

Name that tune (αναζητήσεις τραγουδιών)


Cristina

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Kalhspera!

 

Psaxnw ena orxhstriko komati' date=' to opoio vevaia den exei logia.. Prepei na einai apo kapoio soundtrack, alla exw akousei mia parallagh tou se mia diafhmish ths unicef.. H idiaiterothta tou komatiou autou einai to mousiko organo, pou thymizei kapws auton ton teneke (pou de kserw pws legetai) kai akougetai synithws se reggae komatia. Den einai reggae auto pou psaxnw, einai sweet melwdia.. Gia kapoio logo thymomoun Hans Zimmer alla koitontas th "diskografia" tou den eida kati gnwrimo.. Elpizw na voithaw estw kai ligo.. Cris? Help?[/quote']

Kalispera kai pali...

 

To hxhtiko komati to opoio periegrafa to akousa sth diafhmish:

 

Savvalas - Ta prwta mou panina/yfasmatina vivlia

Sas thymizei kati? Thanks

 

Δυστυχώς δεν έχω δει καμιά διαφήμιση από τις 2 και από την περιγραφή σου δεν μου έρχεται κάτι.

Θα σου ήταν εύκολο να ηχογραφήσεις το κομμάτι και να μας δώσεις ένα sample; blink.gif

 

Αυτό το όργανο που ακούγεται σαν τενεκές μου θύμισε τον Pascal Comelade' date=' αλλά δεν έχει σχέση με reggae.

Μήπως μπορείς να αναφέρεις ένα κομμάτι που έχει αυτό το όργανο μήπως και καταλάβω τον ήχο του; [img']http://www.mplampla.gr/files/Trillian/blink.gif[/img]

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

geia sas paides tha ithela tin voithia sas sto parakato:

 

 

http://rapidshare.de/files/30881569/XX1.mp3

 

Ένα είναι βέβαιο ότι το κόμμάτι πατάει επάνω στο: Self Control - Laura Branigan. Και μάλλον είναι η έκδοση των Gigolos (είμαι σίγουρη κατά 99,9% γιατί κι η ηχογράφηση δεν βοηθά λιγάκι παραπάνω). :D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ένα είναι βέβαιο ότι το κόμμάτι πατάει επάνω στο: Self Control - Laura Branigan[/b']. Και μάλλον είναι η έκδοση των Gigolos (είμαι σίγουρη κατά 99,9% γιατί κι η ηχογράφηση δεν βοηθά λιγάκι παραπάνω). :D

 

 

thanks auta einai maraki....!

 

tha katevaso kai to authentiko kai to REMIX

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιδια μηπως ξερετε ενα τραγουδι με γυναικεια ψηλα φωνητικα (σαν χορωδια)

της κατηγοριας white horse , pakito Κλπ που παιζει στα κλαμπ

μου θυμιζει hey boy hey girl απο chemical bros

 

δεν εχω sample , αν εχετε καμια εμπνευση ριχτε την

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Paidia pou mporw na vrw to remixaki tou Konstantinou Xristoforou me to raggasex?Leei:thes na kanoume sex' date='akougontai kati orgasmoi kai kati tetoia meta!

Opoios to exei as to anebasei giati den to vriskw pouthena![/quote']

 

Kαλώς όρισες. Για κοίτα κι εδώ! ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδια εψαχνα ενα κομματι της εποχης του 80 και μου ειπαν σε ενα μαγαζι οτι το λεει καποιος "μορις καντε" και λεγεται "γιεγκε γιεγκε",το ξερει κανεις;λεγεται οντως ετσι;αν γινεται γραψτε το μου στα αγγλικα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδια εψαχνα ενα κομματι της εποχης του 80 και μου ειπαν σε ενα μαγαζι οτι το λεει καποιος "μορις καντε" και λεγεται "γιεγκε γιεγκε",το ξερει κανεις;λεγεται οντως ετσι;αν γινεται γραψτε το μου στα αγγλικα...

 

«Mory Kante - Yeke Yeke»

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...