Προς το περιεχόμενο

Blade & Soul (MMORPG)


Hykman

Προτεινόμενες αναρτήσεις

To siren από το blackram supply base και το pirate που παίρνεις στο nighshade harbor είναι evolution material. Τα χρησιμοποιείς για το hongmoon weapon.

 

attachicon.giflmao.jpg

δεν θέλω να φαντάζομαι το επόμενο τι θέλει ή μάλλον το μεθεπόμενο (γιατι νμζ το max είναι το true siren atm) αχχαχα

 

Για να το κάνεις true siren το awakened siren το όπλο που ζητάει το transform είναι το siren από το weapon chest της poharan. Αν δεν θες να το ψάχνεις στο weapon chest μπορείς να το πάρεις κατευθείαν από τον trader που έχει έξω από το 24 man poharan δίνοντας 45 poh emblems. Το ίδιο και με το pirate.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 496
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Blade & Soul MMO Log Two: Grinding To A Halt

 

---

σαν MMO τί λέει βάσει εσάς;

Δε την μπορώ τόση γιαπωνεζίλα στα παιχνίδια tho.. -_-

το μοναδικό mmo που αξίζει να παίζεις αυτή τη στιγμή  

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το μοναδικό mmo που αξίζει να παίζεις αυτή τη στιγμή  

θα το βάλω και θα σας πω την γνώμη μου..

μπορεί τα cores mechanics να είναι καλά κτλ,αλλά με ξενερώνει το γιαπαν.Όμως είδωμεν!

Υπάρχει ένας σερβερ;Υπάρχουν πολλοί και διαλέγουμε;Εσείς που είστε;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

θα το βάλω και θα σας πω την γνώμη μου..

μπορεί τα cores mechanics να είναι καλά κτλ,αλλά με ξενερώνει το γιαπαν.Όμως είδωμεν!

Υπάρχει ένας σερβερ;Υπάρχουν πολλοί και διαλέγουμε;Εσείς που είστε;

εγώ παίζω wild, αργότερα μπορεί να ενδιαφερθώ για guild , προς το παρόν solo

κ εμένα δεν μ αρέσουν τα japanese αλλα το συγκεκριμένο δεν μου φαίνεται περίεργο 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγώ παίζω wind, αργότερα μπορεί να ενδιαφερθώ για guild , προς το παρών solo

κ εμένα δεν μ αρέσουν τα japanese αλλα το συγκεκριμένο δεν μου φαίνεται περίεργο 

ok..επόμενη ερώτησ...

Δε σε αφήνεις να αλλάξεις directory που θα κάνεις install το παιχνίδι;

Πχ ο NC Launcher game installer δεν είχε καμία επιλογή που θα τον κάνω εγκατάσταση..

Μετά για το παιχνίδι διάλεξα τον 2ο δίσκο,αλλά βλέπω ότι ο game installer θα κατέβει στον ssd..Ελπίζω να εγκαταστήσει το παιχνίδι (22gb) και απλώς να ναι ο installer μόνο που θα κατέβει εκεί,αλλά και πάλι.... 8.5gb άχρηστης εγγραφής.

Από ταχύτητα το download σκίζει :eek:

BnS EU σου έρχομαι!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ παίζω στον Wild springs. Μπορείς να αλλάξεις το download directory από τα settings του launcher. Για το παιχνίδι θα σε ρωτήσει που να το κάνει install.

οκ,θα έρθω και γω.Διβάζω τις κλάσεις τώρα.

από τα settings του launcher δεν αλλάζει..Ούτε κλικάρετε.Μόνο μου δείχνει που θα πάει ο installer.

Όταν με ρώτησε για το παιχνίδι του έβαλα γω dir νταξ,το game installer download το κάνει πάντως μες τον sdd,εκεί που εγκατέστησε και το πρώτο προγραμματάκι του.πφφφ αυτό με χάλασε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

άψογα,το είχα αφήσει να κατεβάζει και αυτό απλώς σταμάτησε με error.. :-(

launcher ftw..

Ερώτηση γιατί δεν είδα να υπάρχουν healer κτλ..Σα dps χαρακτήρας ποιος ταιριάζει καλύτερα;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Youtube δες βίντεο και δες ποιός σου ταιριάζει καλύτερα.

δεν υπάρχει συγκεκριμένη κλάση για dps?

Γιατί και γω όπως το λες το σκέφτηκα,αλλά ρωτω και σας να πάρω γνώμη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όχι δεν υπάρχει συγκεκριμένο class για dps όπως δεν υπάρχει συγκεκριμένο class και για healer ή tank. Οπότε διαλέγεις αυτό που σου αρέσει περισσότερο εσένα για αυτό και δεν προτείνω τίποτα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ok..επόμενη ερώτησ...

Δε σε αφήνεις να αλλάξεις directory που θα κάνεις install το παιχνίδι;

Πχ ο NC Launcher game installer δεν είχε καμία επιλογή που θα τον κάνω εγκατάσταση..

Μετά για το παιχνίδι διάλεξα τον 2ο δίσκο,αλλά βλέπω ότι ο game installer θα κατέβει στον ssd..Ελπίζω να εγκαταστήσει το παιχνίδι (22gb) και απλώς να ναι ο installer μόνο που θα κατέβει εκεί,αλλά και πάλι.... 8.5gb άχρηστης εγγραφής.

Από ταχύτητα το download σκίζει :eek:

BnS EU σου έρχομαι!

Ινσταλ θα κανει τελικα εκει που θα κανεις και το download...Αν βρεις τρόπο να κανεις ινσταλ σε διαφορετικό δισκο,let us know.

Εχω εναν 2ο ssd 30 giga που θα ερχόταν κουτί :P

(και που δεν μπορώ να χρησιμοποιήσω,γιατι πρεπει να χωρέσει και το dl ) :/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

κάποια !@$#%# που δεν κάνουν party όταν βαράνε πρώτοι waido έχουν φάει άπειρες παναγίες 
εγώ όποτε σκοτώνω quest mob καλώ άτομα π βλέπω οτι δεν πρόλαβαν μόνο κ μόνο να μην περιμένουν σαν μαλάκες το spawn , ιδικά σε pvp mob που μπορεί να είναι camped όλα τα channels είναι ακόμα ποιο ηλίθιο
απορώ γιατί παίζουν mmo κάτι τέτοιοι


τελικά ξέρει κανεις αν θα αλλάξουν οι τιμές soulstone ή moonwater μετά το patch ? υπάρχει λόγος για αύξηση ή για μείωση ? (νέο quest που δίνει κλπ).  

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...