Προς το περιεχόμενο

Blade & Soul (MMORPG)


Hykman

Προτεινόμενες αναρτήσεις

 

 

πάω να μπω σήμερα και δεν βλέπω τα νούμερα στα κουμπιά που πατάω το pin 

μόνο με restart στο pc έφτιαξε

εγώ χθες μετά το patch έφαγα φρίκη με dc και crash 4-5 φορές 

ενώ ήμουν 2F το παράτησα και πήγα poharan 25 και 6 

και στο καινούργιο 25

σήμερα πάντως όλα ρολόι 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 496
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

εγώ κανένα πρόβλημα μέχρι τώρα. Πρόσεξε κανείς παραπάνω fps? απο 40-50 πήγα στα 70-80 χωρίς να αλλάξω κάτι 

Eγω το ειχα βαλει να φτανει μεχρι 70,πριν το patch,απλά τώρα έχω την εντύπωση οτι δεν πεφτει σχεδον ποτε πιο κατω.(ενω πριν μπορει να επεφτα και στα 50).

Να κάνανε κανενα optimisation?

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Eγω το ειχα βαλει να φτανει μεχρι 70,πριν το patch,απλά τώρα έχω την εντύπωση οτι δεν πεφτει σχεδον ποτε πιο κατω.(ενω πριν μπορει να επεφτα και στα 50).

Να κάνανε κανενα optimisation?

ίσως, πάντως τώρα μου τρέχει πολύ smooth με ακόμα καλύτερα settings που δοκίμασα 

κομπλέ 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ωραία η shield απο mushin , με το που τη φόρεσα καθαρίζω το 7th boss για πλάκα 
πολύ διασκεδαστικό :3
εντομεταξύ πέφτουν warlock weps και είναι λες κ μου στρίβουν το μαχαίρι στην πληγή ...πότε θα τον πάρουμε άραγες O_O
 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

α δεν ξέρω, αλλα δεν νομίζω! αφού την παίρνεις πολύ εύκολα την mushin shield (ξεχνάω πως λέγεται) 
Απλά απότι είδα συγκριτικά είναι high hp όπως η arena moon όμως έχει έξτρα stats!! 
θα το ψάξω , προς το παρών σκέφτομαι τι θα κάνω που δεν έχω training stones για το όπλο ...
μετά το evolve έφαγα ξενέρα χαχ :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Dailies στο Open-PvP και τα dailies στα dungeon τώρα με το event νομίζω δίνει.Μετά PvP με zen beans ή αν είσαι τυχερός rng boxes!

Τελικά ανέβηκαν οι τιμές σαυτά, έπεσα έξω.Βγαίνει πιο εύκολα το χρήμα και αγοράζουν αβέρτα.

 

Τέσπα πάντως πρώτη φορά νιώθω τέτοια ασχετοσύνη στο PvP σε παιχνίδι.Είναι μέσα στην εξεταστική και δεν έχω χρόνο να δω τπτ να μάθω για το παιχνίδι απλά παίζω λίγο και μένω στάσιμος.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το έχουνε γ@μισει το game με το 40 dially quest cap τέλος

το game περιφέρεται γύρο από τα soulstones που παίρνεις από dially faction quest

και εκτός που είναι μετρημένα τα dially quest έχουν και 40 quest cap

ε τέτοια πατέντα δεν έχω ξαναπετυχει σε game το χαντακώνουν από μονοι τους

στο craft κάτι τρελές συνταγές με soulstone... είναι τρελοί οι άνθρωποι 

τρελό και mega fail to quest cap 

έχουνε φέρει από μονοι τους το ΔΝΤ στο game τους

αααα και οι premium έχουν το 40 q cap 

δε μπα να πληρώνουν η εταιρία τους ανταμείβει με αυτόν τον τρόπο 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μια χαρά είναι το όριο των 40 dailies. Αν κάνεις τα dailies για τα 4 blue instances (Skittering tunnels,Hall of Ogong,Brightstone ruins,Pigsty),όλα τα dailies στο misty woods (faction και non faction), τα dailies στα δύο 24άρια (blackram supply chain,nightshade harbour) και τα 3 dailies στο mushin tower είσαι στα 34 ή κάπου εκεί. Πόσα ακόμα θέλετε?

 

Δεδομένου ότι μπορεί να έχεις μέχρι 36 active quests καλά είναι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πόσα soulstones βγαζετε περιπου την μέρα?

 

Dailies στο Open-PvP και τα dailies στα dungeon τώρα με το event νομίζω δίνει.Μετά PvP με zen beans ή αν είσαι τυχερός rng boxes!

Τελικά ανέβηκαν οι τιμές σαυτά, έπεσα έξω.Βγαίνει πιο εύκολα το χρήμα και αγοράζουν αβέρτα.

 

Τέσπα πάντως πρώτη φορά νιώθω τέτοια ασχετοσύνη στο PvP σε παιχνίδι.Είναι μέσα στην εξεταστική και δεν έχω χρόνο να δω τπτ να μάθω για το παιχνίδι απλά παίζω λίγο και μένω στάσιμος.

pvp με zen beans?
Explain pls :)

Το pvp θελει την μελέτη του πάντως.
Και Οι απροσεξίες δεν συγχωρούνται γενικά.(εκτός αν ειναι εξισου απροσεκτος και ο αλλος :P )
Aν βρεθεις πχ χωρις escape με assasin και κάνεις το λαθος να εμφανιστεις πριν γεμισουν CD's, πας 100-0 για πλάκα.

Ειναι όμως το πιο εντονο pvp που έχω παιξει σε mmorpg.
Ιδιας εντασης με fighting game.Kαι αυτό ειναι μεγάλη δουλειά,imo.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...