Προς το περιεχόμενο

Blade & Soul (MMORPG)


Hykman

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ωραια τοτε θα πρεπει να δοκιμασω assasin και KFM και να δω τι μου αρεσει πιο πολυ.

 

Επισης ειναι δυνατον οι σερβερ να ανοιγουν αυριο το πρωι στις 7?? Εκτος και αν μου διαφευγει κατι, αλλα πιο περιεργη και κουλη ωρα δεν εχω ξαναδει

Kfm θελει σιγουρα μικρο ping,ακριβώς επειδή δουλευει με counters.

Μου έδωσε την εντυπωση οτι μπορει να κοντραρει τα πάντα,και οτι ειναι θα ειναι ανταποδοτικό το καψιμο που θα ρίξεις πάνω του ωστε να μαθεις να τον χειρίζεσαι.

Σιγουρα οχι το πιο ευκολο class.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 496
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Στους πιο πολλους σερβερ κατα τις 12 που δοκιμασα δεν με αφηνε να δημιουργησω χαρακτηρα.

Τελικα εφτιαξα εναν Assasin, πολυ ωραιο παιχνιδι, μπηκα να το δω και ξεχαστηκα 4+ ωρες χωρις να καταλαβω ποτε περασε η ωρα... δεν μου συμβαινει με πολλα παιχνιδια αυτο πλεον.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι και εμένα είχε καιρό να με ενθουσιάσει κάτι. Έχει κάτι θεματάκια όπως το εκνευριστικό lvling των weapons που θέλουν specific drop από specific dungeon και δε ξέρω αν θα ατονίσει το ενδιαφέρων μου σε καμιά βδομάδα ως συνήθως αλλά so far so good.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1200+ ατομα qeue στους περισσοτερους, αν οχι σε ολους τους σερβερ.

Το παιχνιδι βρηκε καλη αποδοχη απο οτι φαινεται στην ευρωπη.

 

Επισης επειδη ειναι παλιο παιχνιδι στον παμπαλαιο υπολογιστη μου παιζει μια χαρα με 30+ fps σε υψηλα γραφικα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά το παιχνίδι το προτείνω ανεπιφύλακτα για μια δοκιμή.

- Free είναι

- Μικρό σχετικά download είναι

- hyped είναι

 

Στους μισούς θα αρέσει πολύ και στου υπόλοιπους απλά θα αρέσει λιγότερο. Είναι αδύνατον να μη σου αρέσει έστω για καμιά βδομάδα. Μεταξύ μας δε το κόβω για παιχνίδι που αξίζει χρόνο για πάνω από μήνα αλλά για τόσο είναι μια χαρά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά το παιχνίδι το προτείνω ανεπιφύλακτα για μια δοκιμή.

- Free είναι

- Μικρό σχετικά download είναι

- hyped είναι

 

Στους μισούς θα αρέσει πολύ και στου υπόλοιπους απλά θα αρέσει λιγότερο. Είναι αδύνατον να μη σου αρέσει έστω για καμιά βδομάδα. Μεταξύ μας δε το κόβω για παιχνίδι που αξίζει χρόνο για πάνω από μήνα αλλά για τόσο είναι μια χαρά.

Ερωτηση.Γιατι ειναι Hyped το παιχνιδι??

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ερωτηση.Γιατι ειναι Hyped το παιχνιδι??

γιατι έχει το καλύτερο pvp gameplay απο όσα mmo κυκλοφορούν 

1200+ ατομα qeue στους περισσοτερους, αν οχι σε ολους τους σερβερ.

Το παιχνιδι βρηκε καλη αποδοχη απο οτι φαινεται στην ευρωπη.

 

Επισης επειδη ειναι παλιο παιχνιδι στον παμπαλαιο υπολογιστη μου παιζει μια χαρα με 30+ fps σε υψηλα γραφικα

εμένα μου παίζει στο παλιό pc 50fps και έχει frame drops στα 40 που κ που αλλα κάτι με ενοχλεί, λες να είναι το ping μεγάλο ? 

δεν μου φαίνεται να έχω delay αλλα κάτι μοιάζει off , θα προσπαθήσω να βρω τι ειναι που θα παίξω σήμερα 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...