Προς το περιεχόμενο

Εποχή 4G για την WIND. Προσφέρει δωρεάν και απεριόριστη χρήση data έως στο τέλος Απριλίου


voltmod

Προτεινόμενες αναρτήσεις

η Wind επινοικιαζει το δικτυο της Vodafone οσον αφορα το 4G!Εχουν συμφωνησει εδω και καιρο!Και γιαυτο ανακοινωσε η Wind το 4G τωρα,μετα την ανακοινωση της Vodafone για το 4G+!!!!

 

 

link or it didn't happen...

 

Για το 4G δεν ξερω, αλλα γενικα οτι υπαρχει συνεργασια οσον αφορα το δικτυο σε περιοχες, ισχυει σε ενα βαθμο γιατι μου το ειχε πει πωλητης της wind, ο οποιος μετα πηγε στη vodafone. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ανέφερα το LTE advanced φίλτατε και το Cat 4 ως προαπαιτούμενο. Το οποίο είναι διαθέσιμο πιλοτικά απτό φθινόπωρο ....

 

Τώρα για το LTE plus οι μόνοι που θα το δούνε στην πράξη είναι οι κάτοχοι Data Cards σε πρώτη φαση.

 

Όπως και να χει το LTE και 5mbit να μου δώσει είμαι χαρούμενος. Το χαμηλό latency είναι το ατού για μένα προσωπικά και η υψηλή διείσδυση.

 

Sent from my iPhone using Insomnia

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε παιδια ακομα και αυτοι που δεν πηγαινουν την wind γιατι τοσο μισος? Εγω ειχα cosmote και δεν ημουν ικανοποιημενος. Με wind μεχρι στιγμης ειμαι μια χαρα στην Θεσσαλονικη. Και το ιντερνετ μια χαρα γρηγορο γιατι δεν ειναι υπερφορτωμενο σαν της cosmote. Οι τιμες πολυ καλυτερες. Δεν προσπαθω να σας πω οτι ειναι καλη η wind, Απλα οτι εγω ειμαι ικανοποιημενος και με ενα 10ευρω τον μηνα, δεν κοιταω ποτε ουτε ποσο χρονο εχω ουτε ποσα mb (F2G). Tωρα σε αλλες πολεις νησια παραλιες δεν ξερω. Ξαναλεω, Θεσσαλονικη ειναι παραπανω απο καλη.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδια να ξερετε, προσφατα ειχα μπει σε καταστημα Wind για μια νεα σιμ, και οταν ρωτησα για το 4G μου ειχαν πει οτι απο μαρτιο θα το εχω(οπως και εγινε), και οτι θα εχω σημα οπου εχει και η Vodafone(σχεδον) διοτι εχουν κανει συμπραξη οι 2 εταιριες και για το 4G. οποτε ειναι επιβεβαιωμενο απο τους ιδιους αυτο που λεμε. Ακυρο, μπαινω στρατο, οποτε θα εχω 2 μηνες απειρο 4G, αν πιανει προς θηβα. :D

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σε κάθε είδηση που αφορά ταχύτητες dsl, 3g/4g οι κλασσικές απαντήσεις.

 

1) Αυτό μας μαρανε ...

2) Δεν κοιτάνε να βάλουνε το χ πρώτα που θέλουν και...

3) Απατο...

4) Η Ελλάδα τελευταία, ενώ έξω ο παράδεισος...

 

Τόση γκρίνια και μιζέρια σε αυτόν τον τόπο.

  • Like 10
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σε κάθε είδηση που αφορά ταχύτητες dsl, 3g/4g οι κλασσικές απαντήσεις.

 

1) Αυτό μας μαρανε ...

2) Δεν κοιτάνε να βάλουνε το χ πρώτα που θέλουν και...

3) Απατο...

4) Η Ελλάδα τελευταία, ενώ έξω ο παράδεισος...

 

Τόση γκρίνια και μιζέρια σε αυτόν τον τόπο.

Ακριβως ρε φιλε. τα εχουμε λυσει ολα και το ιντενετ ειναι το μονο που εμεινε..

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Facts από τη δική μου εμπειρία:

  • Η wind έχει μια χαρά σήμα για κλήσεις. Καλύτερο από της cosmote σε πολλές περιπτώσεις.
  • Η wind έχει μάλλον τη χειρότερη κάλυψη  3G που υπάρχει, μόνο σε αστικά κέντρα έχει κάλυψη, οπότε θα προτιμούσα τέλειο 3G παντού, παρά 4G.
  • Είναι η φθηνότερη απ' όλους. Αν σου κάνουν προσφορά, είναι αχτύπητη. Σε φάση έχω wind w με 22 ευρώ τελική το μήνα, οπότε οκ.
  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

Παιδια να ξερετε, προσφατα ειχα μπει σε καταστημα Wind για μια νεα σιμ, και οταν ρωτησα για το 4G μου ειχαν πει οτι απο μαρτιο θα το εχω(οπως και εγινε), και οτι θα εχω σημα οπου εχει και η Vodafone(σχεδον) διοτι εχουν κανει συμπραξη οι 2 εταιριες και για το 4G. οποτε ειναι επιβεβαιωμενο απο τους ιδιους αυτο που λεμε. Ακυρο, μπαινω στρατο, οποτε θα εχω 2 μηνες απειρο 4G, αν πιανει προς θηβα. :D

Το ότι στο είπαν στο κατάστημα δεν σημαίνει ότι ξέρουν τι τους γίνεται...

 

 

Η Vodafone Ελλάδας θα συνεχίσει να έχει την αποκλειστική λειτουργία του 4G δικτύου της σε όλη την Ελλάδα.

 

http://www.zougla.gr/technology/article/sinergasia--vodafone-ke-wind-gia-to-diktio-2g3g

http://news247.gr/eidiseis/oikonomia/epixeiriseis/synergasia-vodafone-kai-wind-xrhsh-koinou-diktuoy-kai-eksoplismou.2347536.html

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=367421

 

και πολλά άλλα sites...

 

οπότε θα προτιμούσα τέλειο 3G παντού, παρά 4G.

προσωπικά θα προτιμούσα 800mhz 4G παντού...

 

το να πετάξει πλέον λεφτά για να βελτιώσει το 3G κι όχι κατευθείαν το 4G είναι τελείως ηλίθιο...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

η Wind επινοικιαζει το δικτυο της Vodafone οσον αφορα το 4G!Εχουν συμφωνησει εδω και καιρο!Και γιαυτο ανακοινωσε η Wind το 4G τωρα,μετα την ανακοινωση της Vodafone για το 4G+!!!!

Καμία σχέση!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...