Προς το περιεχόμενο

Εποχή 4G για την WIND. Προσφέρει δωρεάν και απεριόριστη χρήση data έως στο τέλος Απριλίου


voltmod

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Η αμάθεια και η ημιμάθεια είναι άκρως επικίνδυνες!

Τα μυαλά ψήνονται μόνο όταν μιλάς με κολλημένο το κινητό στο αυτί σου, και όχι από το σήμα.

Και αν δεν ξέρουμε κάτι, μπορούμε πριν εκφέρουμε γνώμη να ρωτήσουμε κάποιον ειδικό.

Μαλλον ο ειδικος που ρώτησες δεν στα ειπε καλα.

Είναι τουλαχιστων αστειο και επικινδυνο να λες ότι μονο όταν εχεις το κινητο στο αυτι σου δεχεσαι ακτινοβολια.

 

http://www.eett.gr/opencms/export/sites/default/EETT/Electronic_Communications/Antenna_Mast_Systems/FEK1105B2000.pdf

 

http://www.eett.gr/opencms/opencms/EETT/FAQS/Antena/index.html#22

 

Αν ηταν ετσι δεν θα υπηρχαν κανονισμοι για τις κεραιες ουτε ασφαλη ορια ακτινοβολιας...θα καθομασταν αγκαλια με μια κεραια στο σαλονι...δεν είναι καθολου ετσι όμως και στην ελλαδα φυσικα παρολο που υπαρχουν νομοι εννοείται πως δεν τιρουνται

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 181
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Όλοι γράφετε ότι δεν έχουν καλά-καλά 3G.

Γνωρίζεται τι είναι το H που πιθανόν να σας βγάζει και ότι είναι πιο γρήγορο από το 3G;

 

Σε Ηράκλειο έχω παντού H/H+ με Wind!

Όπου δεν έχω, δεν έχουν και οι άλλες εταιρίες καλό internet οπότε... άντε γεια

 

Ειδες φως και μπηκες; Στο insomnia γραφεις, οχι σε φορουμ life & style για να μην γνωριζει καποιος το παραπανω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ότι κ να πούμε, καλο είναι να υπάρξει ανταγωνισμούς για να πέσουν έτσι κ οι τιμές προς όφελος του καταναλωτή!

Από χθες με wind 4G, Αθήνα !Πολύ ευχαριστημένος με την πρόοδο...!

 

Αλλαξες σιμ ή με την ιδια που ειχες και πριν ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

Ειδες φως και μπηκες; Στο insomnia γραφεις, οχι σε φορουμ life & style για να μην γνωριζει καποιος το παραπανω.

νομίζεις, υπάρχουν αρκετοί που πιστεύουν ότι το H/H+ είναι κατώτερο του "3G"

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

στους περισσότερους κλειστούς χώρους ( Θεσσαλονικη) έχω μια η καμιά γραμμή σήματος  στο κινητό μου με την wind , για 3g ούτε συζήτηση , τραγικό  . Ας φτιάξουν πρώτα σοβαρό δίκτυο κι ας αφήσουν τις ανακινώσεις  για 4G

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εν κινήσει στο αυτοκίνητο κοντά στο "δαχτυλίδι".

Ένα σύντομο feedback: Αργυρούπολη 4G, Βουλιαγμένης από Ελληνικό μέχρι Δάφνη Η, Νέος Κόσμος 4G, Συγγρού 4G, Αμφιθέας 4G, Ηλιούπολη H, Καρέας H έως Edge (!), Περιφερειακή Υμηττού Η, Κηφισιάς 4G από Μαρούσι μέχρι Κατεχάκη, Ποσειδώνος στον Άλιμο Η, Ποσειδώνος στο Π. Φάληρο H, Π. Φάληρο τοπικά 4G.

....ααα ωστέ εσύ ήσουν με το χαρακτηριστικό βανάκι 'Ελεγχος Ποιότητας Δικτύου' που έμπαινε με τις πόρτες, κουπαστάροντας, στην κούρμπα ,στο τέλος τις Κηφισού!!!???

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις περισσότερες περιοχές της Θεσσαλονίκης δεν εχει καν 3G. Για επαρχια ας μην μιλησουμε καλύτερα...

Η wind εχει παρα πολύ δρόμο ακομα.

πληρωνεις φτηνά, αλλα δεν πιάνεις πουθενα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

στους περισσότερους κλειστούς χώρους ( Θεσσαλονικη) έχω μια η καμιά γραμμή σήματος  στο κινητό μου με την wind , για 3g ούτε συζήτηση , τραγικό  . Ας φτιάξουν πρώτα σοβαρό δίκτυο κι ας αφήσουν τις ανακινώσεις  για 4G

με το 4G @ 800mhz το σήμα βελτιώνεται σημαντικά σε εσωτερικούς χώρους...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

....ααα ωστέ εσύ ήσουν με το χαρακτηριστικό βανάκι 'Ελεγχος Ποιότητας Δικτύου' που έμπαινε με τις πόρτες, κουπαστάροντας, στην κούρμπα ,στο τέλος τις Κηφισού!!!???

Φιλαράκι, έχω άγνωστες λέξεις!  :fear:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

Είναι τελικά δωρεάν η χρήση του internet για όλους ή μόνο για όσους έχουν 4G κάρτα/συσκευή?

το 2ο, μέχρι 30/4 και μόνο με 4G σήμα, αν γυρίσε σε 3G ξοδεύεις τα MB του πακέτου σου ή χρεώνεσαι αν δεν έχεις...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στη Ρόδο, που είναι και από τα πλέον τουριστικά μέρη για Έλληνες και ξένους και όφειλε να έχει καλές λήψεις σημάτων, το 4G της Vodafon είναι ασθενικό και δεν πιάνει στη μισή πόλη (τουλάχιστον με Sony Z3 που έχω εγώ). Για εκτός πόλης δεν το συζητάμε. Ένα "τιμητικό" Η+ και πάλι καλά!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στη Ρόδο, που είναι και από τα πλέον τουριστικά μέρη για Έλληνες και ξένους και όφειλε να έχει καλές λήψεις σημάτων, το 4G της Vodafon είναι ασθενικό και δεν πιάνει στη μισή πόλη (τουλάχιστον με Sony Z3 που έχω εγώ). Για εκτός πόλης δεν το συζητάμε. Ένα "τιμητικό" Η+ και πάλι καλά!

Και με Η σε ολόκληρη τη χώρα θα ήμουν υπερυπερευχαριστημένος και τους χαρίζω τα 4G και τα 4G+. Φυσικά, αν το 4G μπορεί να φέρει ταχύτερα το γέμισμα των υπαρχόντων κενών στο χάρτη, καλώς να έρθει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...