Προς το περιεχόμενο

Εποχή 4G για την WIND. Προσφέρει δωρεάν και απεριόριστη χρήση data έως στο τέλος Απριλίου


voltmod

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 181
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

γελαει ο κοσμος και με τις 3 σας...το καλυτερο 2g εχει η wind εδω που μενω, η κοτε και η βοδα οταν και καλα εχουν 4 γραμμες εχουν στην πραγματικοτητα το πολυ μια της wind...το 3g της wind μονο στο κεντρο της αθηνας αντε και σε καμια κηφισια επειδη ειναι οι λεφταδες εκει...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

αντε και σε καμια κηφισια επειδη ειναι οι λεφταδες εκει...

μην τα λες έτσι αυτά, θα μαζέψουν υπογραφές οι γειτονιές και θα κατέβουν κι άλλες κεραίες μόλις το μάθουν...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το οτι εχει το χειροτερο σημα και απο τις τρεις ειναι πιστευω κοινως αποδεκτο... Για μενα δεν ειναι λογος βεβαια να αλλαξω εταιρια, αφου ηταν ειναι και θα ειναι (ειδικα με την Q) η καλυτερη εταιρια σε προσφορες, εξαλλου σε μεγαλο ποσοστο σε σημεια που δεν πιανει μια συνηθως δεν πιανουν ολες...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Από Απρίλη και μετά που δεν έχω ιδέα πώς και πόσο θα χρεωνόμαστε, αν δε γουστάρουμε χρεώσεις απενεργοποιούμε το 4G στη συσκευή και τέλος;

 

 

Φαντάζομαι ότι δεν θα έχει κάποια επιπλέον χρέωση, απλά θα μπορεί να ενεργοποιηθεί σε συγκεκριμένα προγράμματα (από 35€ και πάνω π.χ.) όπως το έχουν και οι άλλοι δύο. Και στα καρτοκινητά φυσικά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά έχω 4g cosmote απο τις πρώτες μέρες που ανακοινώθηκε. Κατοικώ κερατσινι. Όμως μπορώ να πω ότι σύμφωνω απόλυτα για το 75% κάλυψη. Αν δεν το διάβαζα θα έλεγα πως εχει κανα 90%. Πιάνω σχεδίων παντού. Και οι ταχύτητες μέσω όρο ειναι στα 80Mbps αλλα έχω πιάσει 100ρια πάμπολλες φορές. Φυσικά δε κατεβάζω τορρεντ κλπ.δεν συμφέρει.

 

Sent from my iPhone using Insomnia

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αντί να σκέφτεται ο άνθρωπος οτι θα ψηθούν τα μυαλά μας με τα 3G, 4G, 4G+, 5G, 6G.., σκέφτεται οτι εξω απο το κέντρο της Αθήνας δεν πιάνει 4G και δεν μπορεί να μπεί στο facebook 2 δευτερόλεπτα πιο γρήγορα απ ότι θα έμπαινε με το 3G. Αυτό ειναι το πρόβλημα σήμερα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αθήνα και βόρεια προάστια με Κοσμοτε έχω συνεχώς 4g. Για μένα πιστεύω οτι είναι η καλύτερη εταιρεία σε κάλυψη. Ο φίλος μου που έχει Vodafone ανυπομονεί να τελειώσει το συμβόλαιο για να έρθει στη κοσμο. Επιςης δεν ισχύει αυτο που λέτε οτι το 4g είναι για προγράμματα άνω των 35 ευρώ, τουλάχιστον στην Κοσμοτε παρέχεται σε όλους.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εντάξει ρε Wind, όλα για την Αθήνα πια.

Στην επαρχιακή Ν. Φιλ/φεια (όρια με Νέα Ιωνία - Περισσό) κολλάμε το κινητό στη μπαλκονόπορτα για να μιλήσουμε σαν άνθρωποι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αντί να σκέφτεται ο άνθρωπος οτι θα ψηθούν τα μυαλά μας με τα 3G, 4G, 4G+, 5G, 6G.., σκέφτεται οτι εξω απο το κέντρο της Αθήνας δεν πιάνει 4G και δεν μπορεί να μπεί στο facebook 2 δευτερόλεπτα πιο γρήγορα απ ότι θα έμπαινε με το 3G. Αυτό ειναι το πρόβλημα σήμερα.

Εχεις δικαιο. Κομμενα κινητα, ρευμα, θερμανση και πισω στις σπηλιες. ΟΥΓΚ.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...