Προς το περιεχόμενο

Παιχνίδια που χαρίζονται από μέλη του insomnia [giveaways]


Praetorian

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 7,1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δύο και απο μένα μιας και το τελευταίο bundle έχει μοσχοπουλήσει

 

signature.png

 

signature.png

Morgoth_gr άλλο ενα ευχαριστώ για το spec ops, μόλις το τελείωσα, φοβερή εμπειρία !

  • Like 6
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

Έχω ένα κουπόνι -33% για το Headlander στο Steam. Με το κουπόνι θα σας βγει στα €13,39, το οποίο από ό,τι βλέπω είναι η καλύτερη τιμή για το Steam, μέχρι στιγμής.

 

Το κουπόνι λήγει τέλος του μήνα (30/9, 7:00 PM, αλλά νομίζω εννοεί ώρα δυτικής ακτής, όχι τη δική μας) και προφανώς το χαρίζω, δεν ζητάω κάτι γι' αυτό.

 

Επειδή με άλλα κουπόνια έχουν συμβεί κάποια πράγματα στο παρελθόν που δεν θα ήθελα να επαναληφθούν, το χαρίζω με τις εξής προϋποθέσεις:

 

Όποιος ενδιαφέρεται, μου στέλνει μήνυμα. Θα περιμένω μέχρι τις 12 αύριο το μεσημέρι, αν υπάρξει ενδιαφέρον. Αν μου στείλουν μήνυμα περισσότεροι του ενός, θα καταφύγω στο random.org (list randomizer, κερδίζει το πρώτο όνομα που θα εμφανιστεί στη λίστα, θα ανεβάσω εδώ screenshot).

 

Προϋπόθεση, το κουπόνι θα το πάρετε για εσάς, και θα ενεργοποιήσετε το παιχνίδι στο λογαριασμό σας.  

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

Προ ημερών είχα δώσει ορισμένα παιχνίδια μέσω SG.

 

Δυστυχώς ένας από τους νικητές δεν επικοινώνησε, ούτε ενεργοποίησε το παιχνίδι, οπότε είχαμε reroll και ο τυχερός για το Neon Space 2 είναι ο vangelisb.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μιας και τα άλλα δύο giveaways μου που τρέχουν λήγουν το βράδυ, πάρτε άλλα δύο. Γκρουπάτα.

 

signature.png

 

signature.png

 

Νικητής του Cook Serve είναι ο thanolis και του Ink ο vangelisb. Τα κλειδιά έφυγαν μέσω Steamgifts.

 

Ο thanolis έχει κερδίσει και στο giveaway μου του Killer is Dead το οποίο έληξε πριν από 4-5 ημέρες. Έχει ενημερωθεί και με e-mail (σε αυτό που βγάζει το σύστημα), αναμένω feedback. Δεν κάνω ακόμη request new winner, θα περιμένω μερικές ημέρες και αν δεν υπάρξει feedback θα ζητήσω νέους νικητές και για τα δύο κλειδιά που έχει κερδίσει. Σύμφωνα με το Steamgifts, ήταν last online πριν από 2 ώρες.

 

Παιδιά, όταν μπαίνετε σε ένα giveaway (μιλάω κυρίως για το group, που είμαι mod), καλό είναι μετά από μερικές ώρες/ημέρες να βλέπετε πως προχωράει το πράγμα για να μην σας ψάχνει αυτός που το έκανε. Εκτός φυσικά ανωτέρας βίας, αλλά εδώ ας πούμε βλέπω πως ο νικητής ήταν online πριν από λίγο.

 

Δεν πιέζουμε, απλώς για να αποφεύγονται πιθανές (μελλοντικές)παρεξηγήσεις :).

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...