Προς το περιεχόμενο

Παιχνίδια που χαρίζονται από μέλη του insomnia [giveaways]


Praetorian

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Στις 4/11/2018 στις 7:20 ΜΜ, xtrmsnpr είπε

1) FV0RZ-PZ2IN-PKXYZ

2) FN3NW-88HW3-75YFH

3) FQNKI-JYVP7-X47Q6

4) FTVF4-87ACY-E4YI5

5) FNHFL-202G2-BP4IH

6) FX0ED-IDJPA-XP985

7) FX8VL-Z7BL0-BX0MX

8 ) FNMAQ-FYZBZ-R8JL7

9) FNHN7-6R0IA-56HBM

10) FRTWB-V4RPC-CTD6T

τελικά; τα υπόλοιπα δεν; ή έπεσαν τα κοράκια να φάνε και δεν είπανε τίποτα;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αφού δεν το ζήτησε κανείς, το αφήνω εδώ:

Trials Evolution: Gold Edition (για Uplay)

5HP-X3R?-C8AK-C3U8-#XGA

? = μέρες εβδομάδας | # = νέος οδηγός

 

Jet Racing Extreme: The First Encounter

LFCRL-?MWFX-MG#WX

? = for Vendetta | # = οχτώ δια δύο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

In use φυσικά. Φαντάστηκα ότι θα το ζητούσε κάποιος που έχει χαρίσει "πιο ακριβά" παιχνίδια από εμένα. Το steamgifts μου είναι εκεί for anyone to see και να κρίνει πάντως. Δεν είμαι Ο "δωρητής" αλλά το τι θεωρεί σκουπιδοπαίχνιδα ο καθένας, δεν το γνωρίζω, για αυτό και δεν μπήκα στον κόπο επικοινωνίας. Το Trials είναι κάτι που θα έπαιζα ωστόσο, γουστάρω την φάση.

ΥΓ: Δίνοντάς το εδώ, ακυρώνεις όλα όσα ζητάς στο πρώτο post σου :) Είναι δικό σου το κλειδί και φυσικά δικοί σου οι όροι ;) Απλά εν τέλει, δίνοντάς το, τα ακύρωσες όλα. (και αυτό δικαίωμά σου είναι :P

Επεξ/σία από tommybertsen
  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
4 ώρες πριν, tommybertsen είπε

In use φυσικά. Φαντάστηκα ότι θα το ζητούσε κάποιος που έχει χαρίσει "πιο ακριβά" παιχνίδια από εμένα. Το steamgifts μου είναι εκεί for anyone to see και να κρίνει πάντως. Δεν είμαι Ο "δωρητής" αλλά το τι θεωρεί σκουπιδοπαίχνιδα ο καθένας, δεν το γνωρίζω, για αυτό και δεν μπήκα στον κόπο επικοινωνίας. Το Trials είναι κάτι που θα έπαιζα ωστόσο, γουστάρω την φάση.

ΥΓ: Δίνοντάς το εδώ, ακυρώνεις όλα όσα ζητάς στο πρώτο post σου :) Είναι δικό σου το κλειδί και φυσικά δικοί σου οι όροι ;) Απλά εν τέλει, δίνοντάς το, τα ακύρωσες όλα. (και αυτό δικαίωμά σου είναι :P

Ανέφερα χαρακτηριστικά ότι θεωρώ σκουπιδοπαίχνιδα αυτά που δίνονται free σε διάφορα sites. Αν έχεις δώσει από bundle θα ήσουν ok. Τι να σε κάνω, ας έστελνες δεν έχανες τίποτα 😋 δεν πήρα ούτε 1 pm και γι' αυτό θεώρησα ότι δεν υπάρχει ενδιαφέρον, οπότε το άφησα χύμα. Δεν δίνω πρώτη φορά και εννοείται ότι σε άτομα που έχω δει τι δίνουν θα ήμουν πιο χαλαρός, περισσότερο ήθελα να μη με ενοχλήσουν random χρήστες.

Επεξ/σία από p4n0s86
  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βρε δίνω από bundles και άλλα έχω δώσει (όχι εδώ όμως όλα), τα Free κλπ τα δίνω συνήθως σε κανένα φίλο :lol: 

Δεν είχα καταλάβει ότι μόνο αυτά εννοείς 😛 Δεν πειράζει, ας το χαίρεται ο νίντζα μας :shifty: 🤣

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...