Προς το περιεχόμενο

Παιχνίδια που χαρίζονται από μέλη του insomnia [giveaways]


Praetorian

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 7,1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

2 ώρες πριν, Freak880 είπε

συγνωμη αλλα τι ειναι αυτα ? και πως τα περνουμε ? δεν εχω ιδεα, αν θελετε εξηγηστε μου σας παρακαλω

Αν εννοείς τα χύμα κλειδιά που βλέπεις, απλά πας στο Steam κάτω αριστερά στο + και κάνεις ενεργοποίηση προϊόντος (αν προλάβεις και δεν το έχει πάρει άλλος). Αν λες αυτά με τις εικόνες, τότε πρέπει να γίνεις μέλος στο steamgifts για να μπορείς να συμμετέχεις στις κληρώσεις.

Για να γίνεις μέλος στο steamgift θα πρέπει να συνδέσεις τον steam λογαριασμό σου ο οποίος θα πρέπει να έχει αξία πάνω από €100 αλλιώς δεν θα σε δεχτούν. Μπορείς να δεις πόση περίπου αξία έχει το account σου εδώ, βάζοντας το username και κοιτάς πάνω δεξιά.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

Σήμερα έχω κάτι διαφορετικό: hard-core grand strategy, από την AGEOD (ο Φιλίπ Θιμπό, συνιδρυτής της AGEOD ήταν εκείνος που σχεδίασε το Europa Universalis ως επιτραπέζιο).

Πρόκειται για το Wars of Succession, το οποίο κυκλοφόρησε στις αρχές της χρονιάς. Ασχολείται με πολέμους του 18ου αιώνα (Πόλεμος της Ισπανικής Διαδοχής και Μεγάλος Βόρειος Πόλεμος).

Όπως ανέφερα, είναι για ανθρώπους που τους αρέσουν τα grand strategy παιχνίδια, τύπου EU, CK, Solaris και πάνω. Αντίθετα με αυτά, δεν είναι pausable real time αλλά WEGO (turn-based με ταυτόχρονη εκτέλεση των γύρων). Μιλάμε για παιχνίδι που περιλαμβάνει εκατοντάδες στρατηγούς, ο καθένας με δικά του χαρακτηριστικά, εκατοντάδες στρατιωτικές μονάδες, γραμμές παραγωγής, εφοδιασμού και γενικά πώς λέμε beer and pretzel game; Ε, το ακριβώς αντίθετο.

Κάρτες δεν έχει, learning curve απαιτητικό έχει, ΑΙ που αν σε βρει μπόσικο θα σε πατήσει έχει.

Ιnvite only, level 2, για 24 ώρες από τώρα:

signature.png

 

  • Like 6
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

πω αν το ξερα θα εβαζα συμμετοχή πριν το παρω..

35 λεπτά πριν, xtrmsnpr είπε

Στον Άρη αδερφές μου, στον Άρη!

signature.png

invite only, LVL 0

 

 

 

παρτε ενα και απο μενα

https://www.steamgifts.com/giveaway/NxzHT/alien-isolation

 

Επεξ/σία από Metaksas
  • Like 3
  • Thanks 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...