Προς το περιεχόμενο

[Tablet] HP Stream 7 Signature Edition ~€68.34 [ΕΞΑΝΤΛΗΜΕΝΟ]


eagle_eyes

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Βρηκα που το ειχα διαβασει αλλα δεν εχω μαζι το ταμπλετ να το δοκιμασω. Αν μπορεις ενημερωσε μας αν παιζει:

 

Extract Office 365 Personal Key:
You can activate the subscription on another device, or even sell/gift the subscription to someone else by following the instructions below.

1) Run Office for the first time, it should take you to an activation webpage.

2) DO NOT SIGN IN. Copy the web address, you should see 5 sets of 5 capitalised alpha numerals in a string of 5, similar to the one below

XXXXX-XXXXX-XXXXX-XXXXX-XXXXX

3) THATS IT! Thats the code you'll need to activate on another device!


 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 228
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Βρηκα που το ειχα διαβασει αλλα δεν εχω μαζι το ταμπλετ να το δοκιμασω. Αν μπορεις ενημερωσε μας αν παιζει:

 

Extract Office 365 Personal Key:

You can activate the subscription on another device, or even sell/gift the subscription to someone else by following the instructions below.

 

1) Run Office for the first time, it should take you to an activation webpage.

 

2) DO NOT SIGN IN. Copy the web address, you should see 5 sets of 5 capitalised alpha numerals in a string of 5, similar to the one below

 

XXXXX-XXXXX-XXXXX-XXXXX-XXXXX

 

3) THATS IT! Thats the code you'll need to activate on another device!

 

 

Εισαι αρχηγος! Αυτο ειναι! Πραγματι στο λινκ που ανοιγει και σου ζηταει να κανεις Login με το MSFT account σου, υπαρχει το 25ψηφιο product activation key!

Respect φιλε ReBeLoS!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εισαι αρχηγος! Αυτο ειναι! Πραγματο στο λινκ που ανοιγει και σου ζηταει να κανεις Login με το MSFT account σου, υπαρχει το 25ψηφιο product activation key!

Respect φιλε ReBeLoS!

 

 

Εγω σκεφτομαι να το πουλησω το κλειδι σε καποιον που χρειαζεται office 365 μιας και εγω παιζω με το 2010.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω σκεφτομαι να το πουλησω το κλειδι σε καποιον που χρειαζεται office 365 μιας και εγω παιζω με το 2010.

Εγω εβαλα αγγελια ηδη γιατι εχω αγορασμενο το 2013 professional οποτε δεν το χρειαζομαι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα παιδιά! Δοκίμασε κανείς να πάρει την δωρεάν gift card που υποτίθεται ότι προσέφεραν με το tablet; Το έκανα δώρο σε ένα φίλο μου και μου είπε πώς του πέταξε σφάλμα λόγω μη έγκυρου προιόντος... :P

Υπάρχει τέτοιο πράγμα ? Εννοώ την gift card...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Υπάρχει τέτοιο πράγμα ? Εννοώ την gift card...

 

Απο εδω την παιρνεις αλλα και σε μενα δεν το εκανε.

Δοκιμαστε και εσεις. Παντα απο το tablet

 

http://www.microsoft.com/el-gr/hpstream

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εχει κανεις αποψη για το πληκτρολογιο-θηκη που εχει σε προσφορα μεχρι τις 02:00 σημερα το mediamarkt ?

 

http://www.mediamarkt.gr/mcs/product/MODECOM-MC-TKC08,99452,486294,2026707.html?langId=-18&et_cid=665&et_lid=2043&utm_source=Newsletter&utm_medium=email&utm_campaign=National-LateNight-Newsletter-7-4-2015&et_sub=tablet-1159749

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

 

Εισαι πρωτος,

 

Την αγορασα τελικα απο το eshop και μολις την παρελαβα. Η θηκη παιδια τα σπαει. Το ιδιο και το πληκτρολογιο της. Τη συνιστω ανεπιφυλακτα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα! Από μπαταρία πως πάει το tablet; Γιατί το περιμένω και εγώ αύριο και διαβάζω σε διάφορα forums ότι έχει κάποια προβληματάκια. Κάποιος αναφέρει ότι πέφτει 10% την ώρα σε standby χωρίς να το ακουμπάει!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα! Από μπαταρία πως πάει το tablet; Γιατί το περιμένω και εγώ αύριο και διαβάζω σε διάφορα forums ότι έχει κάποια προβληματάκια. Κάποιος αναφέρει ότι πέφτει 10% την ώρα σε standby χωρίς να το ακουμπάει!

 

Εγω οποτε δεν το χρησιμοποιω απλα το κανω shut down και οταν το εκκινω παλι εχω την μπαταρια που ειχα οταν το εκλεισα. Ετσι και αλλιως το boot που κανει ειναι 4-5 δευτερολεπτα. Δεν υπαρχει λογος για sleep μιας και η microsoft πρεπει να ριξει δουλιτσα για να εχει τα standby των android.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω οποτε δεν το χρησιμοποιω απλα το κανω shut down και οταν το εκκινω παλι εχω την μπαταρια που ειχα οταν το εκλεισα. Ετσι και αλλιως το boot που κανει ειναι 4-5 δευτερολεπτα. Δεν υπαρχει λογος για sleep μιας και η microsoft πρεπει να ριξει δουλιτσα για να εχει τα standby των android.

 

Έτσι ακριβώς...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...