Προς το περιεχόμενο

OTE TV go: Πληροφορίες για την απάντηση του OTE TV στο Nova GO


Hal9000

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 107
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

http://www.cosmote.gr/cosmoportal/page/T37/section/OTE-TV-GO_Bus

 

Είμαστε σοβαροί??? Τους δίνω πάνω από 100€ τον μήνα (οτε και cosmote) για ote tv, internet σταθερό, κινητό και 5Gb anyway πακέτο και θέλουν 15€ έξτρα για να βλέπω ote tv στο κινητό μου?? Γιατί να μην μπορώ να χρησιμοποιήσω τα GB που πληρώνω? 6 γίγα σύνολο έχω...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

http://www.cosmote.gr/cosmoportal/page/T37/section/OTE-TV-GO_Bus

 

Είμαστε σοβαροί??? Τους δίνω πάνω από 100€ τον μήνα (οτε και cosmote) για ote tv, internet σταθερό, κινητό και 5Gb anyway πακέτο και θέλουν 15€ έξτρα για να βλέπω ote tv στο κινητό μου?? Γιατί να μην μπορώ να χρησιμοποιήσω τα GB που πληρώνω? 6 γίγα σύνολο έχω...

 

Ρώτησες αν μπορείς να χρησιμοποιήσεις τα δικά σου GB;

 

Ναι μεν λέει ότι αυτά τα 2 GB είναι μόνο για χρήση OTE TV GO

 

 

 

Για να δείτε ΟΤΕ TV GO από το δίκτυο 3G/ 4G της COSMOTE, μπορείτε απλά να ενεργοποιήσετε το νέο “COSMOTE πακέτο για OTE TV GO”, για αποκλειστική χρήση της υπηρεσίας ΟΤΕ TV GO.

 

αλλά δεν είναι ξεκάθαρο ότι δε μπορείς να χρησιμοποιήσεις τα δικά σου GB (μπορεί και να μη διάβασα καλά ή να μην το έχουν γράψει σωστά όμως)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν ξερω αν τους εκραξα αδικα :P

 

Τωρα που γυρισα σπιτι ουτε με wifi μου παιζει. Αλλα βγαζει αλλο σφαλμα: προσωρινα μη διαθεσιμη υπηρεσια

 

Με δεδομενα μου βγαζει το παρακατω

post-61606-0-90670500-1430242991_thumb.png

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λοιπον ενεργοποιησα κ ενημερωνω..πρεπει να εχεις οτε τν ιντερνετ τηλεφωνο.και κινητο κοσμοτε.δηλαδη κανα κατοσταρικο το μηνα..μπορεις να δεις απο το δηλωμενο κοσμοτε κινητο σου παντου.απο ταμπλετ μονο lte Αλλα πρεπει να βαλεις την σιμ του κινητου (δεν το εχω δοκιμασει γιατι δεν ειναι lte το ταμπλετ) δεν μπορεις να βαλεις την καρtα που σου δινει η κοσμοτε gια το ιντερνετ on the go...δεν μπορεις να χρησιμοποιησεις τα mb του προγραμματος σου...παρα μονο να ενεργοποιησεις 2γιγα με 7 ευρω για περιπου 2 ωρες θεασης αναλογα την ποιοτητα.καλυτερα δηλαδη να πας σε καφετερεια να πιεις κ καμια μπιρα...επισης δεν ειναι ολα τα προγραμματα διαθεσιμα..εχθες επαιζε η λιβερπουλ κ δεν ηταν διαθεσιμο...το μονο καλο?το replay..μπορεις να δεις το προγραμμα σε μαγνητοσκοπιση..επισης μπορεις να δεις απο ταμπλετ μονο στο wifi του σπιτιου σου..αυτα..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επεισης να προσθεσω οτι jailbrake τρωνε πακετο...ειναι λιγα τα ταμπλετ που μπορεις να δεις..θελει ουσιαστικα ακριβο επωνυμο ταμπλετ.φυσικα hdmi δεν παιζει.. Γεματο περιορισμους κ δυσκολιες...με τα λεφτα που δινουμε για οτε τβ ιντερνετ τηλεφωνο κ κοσμοτε επρεπε τουλαχιστον να μας εδιναν ενα δωρεαν πακετο με γιγα για χρηση της υπηρεσειας.να ζητανε αλλα 7 ευρω νια θεαση ενος κ μονο αγωνα ειναι Αισχροκερδια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 εβδομάδες αργότερα...
  • 2 εβδομάδες αργότερα...
Επισκέπτης

Σε android τρέχει μόνο σε αυτά που γράφει ή και σε άλλες συσκευές; Επίσης, έχει ote tv η μητέρα μου, για να μην βάλω κι εγώ στο σπίτι, και δίνω 15€ επιπλέον κάθε μήνα, θα μπορώ να το συνδέσω με κάποιον τροπο με την tv / laptop / tablet;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης

Καντο unroot οπότε θες να το δουλέψεις

Καντο unroot οπότε θες να το δουλέψεις

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...