Προς το περιεχόμενο

OTE TV go: Πληροφορίες για την απάντηση του OTE TV στο Nova GO


Hal9000

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Λυπηρό.

Αντί να πεθάνει η άχρηστη Nova και η συνδρομητική τηλεόραση γενικότερα, εμφανίζεται άλλη μια άχρηστη υπηρεσία.

Ταινίες και TV shows υπάρχουν στο Internet. Πολύ πιο φτηνά από το να πληρώνει κάποιος συνδρομή στη Nova. Και ας μην είμαστε υποκριτές - μέχρι και τα πιτσιρίκια του δημοτικού γνωρίζουν από πειρατεία.

Μουσικές εκπομπές; Στο Internet. Τσάμπα.

Τσόντες; Στο Internet. Τσάμπα.

Οπότε το γιατί υπάρχει κόσμος που πληρώνει συνδρομή στη Nova κ.λπ. (και σε δύσκολους οικονομικά καιρούς) εμένα με ξεπερνάει.

Α ναι... ανάμεσα στους δεκάδες άθλιους λόγους που έχω ακούσει... είναι επειδή για κάποιο λόγο η πλειοψηφία αυτού του κόσμου δεν μπορεί χωρίς την live μπαλίτσα της. Και ας παίζουν οι ίδιοι ποδόσφαιρο άντε 1 φορά στα πέντε χρόνια.

Κατάντια.

  • Like 9
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 107
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

εσυ που το θεωρεις καταντια ρωτα και καποιον απο επαρχια για να σου πει πως εχουν και εκει τα πραγματα...

  • Like 6
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εδώ με το που ξεκίνησε το vdsl Ρίξαν την ταχυτητα σε ολους τους adsl εως 24 (εως 12 θα έλεγα) για να δώσουν πενηνταρες γραμμές.και δεν είναι σενάριο επιστημονικής φαντασίας.

Ρε φουστη μου όλα τα λαμογια στην Ελλάδα μαζεύτηκαν ??? Γιαυτό δεν θα πάμε ποτε μπροστά σαν χώρα......

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εσυ που το θεωρεις καταντια ρωτα και καποιον απο επαρχια για να σου πει πως εχουν και εκει τα πραγματα...

Εχεις δίκιο και όχι μόνο επαρχία.

 

Ο καθένας δίνει τα χρήματα του οπου γουστάρει. Απο την τσέπη σας τα παίρνει και κάνετε σαν κακές πεθερές; νο οφενς στις πεθερές.

  • Like 8
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εδώ με το που ξεκίνησε το vdsl Ρίξαν την ταχυτητα σε ολους τους adsl εως 24 (εως 12 θα έλεγα) για να δώσουν πενηνταρες γραμμές.και δεν είναι σενάριο επιστημονικής φαντασίας. Ρε φουστη μου όλα τα λαμογια στην Ελλάδα μαζεύτηκαν ??? Γιαυτό δεν θα πάμε ποτε μπροστά σαν χώρα......

 

Απο αλλο καφαο/κεντρο δινονται οι vdsl και αλλο οι adsl αποσο ξερω..

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λυπηρό.

 

Αντί να πεθάνει η άχρηστη Nova και η συνδρομητική τηλεόραση γενικότερα, εμφανίζεται άλλη μια άχρηστη υπηρεσία.

 

Ταινίες και TV shows υπάρχουν στο Internet. Πολύ πιο φτηνά από το να πληρώνει κάποιος συνδρομή στη Nova. Και ας μην είμαστε υποκριτές - μέχρι και τα πιτσιρίκια του δημοτικού γνωρίζουν από πειρατεία.

 

Μουσικές εκπομπές; Στο Internet. Τσάμπα.

 

Τσόντες; Στο Internet. Τσάμπα.

 

Οπότε το γιατί υπάρχει κόσμος που πληρώνει συνδρομή στη Nova κ.λπ. (και σε δύσκολους οικονομικά καιρούς) εμένα με ξεπερνάει.

 

Α ναι... ανάμεσα στους δεκάδες άθλιους λόγους που έχω ακούσει... είναι επειδή για κάποιο λόγο η πλειοψηφία αυτού του κόσμου δεν μπορεί χωρίς την live μπαλίτσα της. Και ας παίζουν οι ίδιοι ποδόσφαιρο άντε 1 φορά στα πέντε χρόνια.

 

Κατάντια.

 

Από την μία συμφωνώ πως όλα υπάρχουν -δωρεάν- στο Internet πλην των σπορ. Βεβαίως, τα περισσότερα όπως ταινίες, ντοκιμαντέρ, κ.λπ. θα πρέπει να δεις με παράνομους τρόπους και δεν είναι όλοι οι χρήστες παράνομοι. Επίσης δεν είναι όλοι νέοι ηλικιακά και δεν γνωρίζουν όλοι από πειρατεία.

 

 Το ότι υπάρχει πολύς κόσμος που πληρώνει Nova (συγκεκριμένα) και εμένα μου κάνει εντύπωση αλλά δεν με ξεπερνάει. Το ίδιο μπορεί να πει κάποιος για αυτούς που δίνουν 400€,500€,600€+ για ένα smartphone, για αυτούς που έχουν όχημα π.χ. άνω των 1600cc. ή για αυτές που χαλάνε τα λεφτά τους για να πάρουν μια ακριβή τσάντα. Όλα είναι θέμα προτεραιοτήτων, budget και ... το που γουστάρει να χαλάει ο καθένας τα λίγα ή τα πολλά χρήματα που βγάζει.

 

Τέλος, με κάθε σεβασμό, το τελευταίο που γράφεις είναι από τα πιο ανυπόστατα επιχειρήματα που έχω διαβάσει. Επειδή εσύ μπορεί να μην θες να δεις μπάλα ή οποιοδήποτε άθλημα live και επειδή ο κόσμος δεν παίζει μπάλα ο ίδιος (!), είναι άθλιο το γεγονός πως κάποιοι πληρώνουν για να βλέπουν αυτό που γουστάρουν; Τι λογική είναι αυτή; Δηλαδή σύμφωνα με την άποψή σου, 3 δις. ανθρώπων που παρακολουθούν, συγκεκριμένα, live ποδόσφαιρο ή θα πρέπει να παίζουν οι ίδιοι μπάλα ή είναι πλεονέκτες;

  • Like 15
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Με 400 ευρώ βασικό μισθο πουλάνε 40-50 ευρα το full πακέτο....

 

Είδος ανάγκης η συνδρομητική "τηλεόραση" σε αυτόν που παίρνει 400Ε τον μήνα και χρίζει ειδικής τιμολόγισης...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

προσωπικα για εμενα ειναι αχρηστο το ολο θεμα.....θα ειμαι εξω και θα καθομαι να βλεπω τηλεοραση σε κινητο η ταμπλετ.....απο την αλλη ,καλο ισως μας βγει σε καποιους.....λιγοτεροι εξω ,περισσοτερες επιλογες για εμας που κυκλοφορουμε στις μοναχικες γυναικες !!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

λιγοτεροι εξω ,περισσοτερες επιλογες για εμας που κυκλοφορουμε στις μοναχικες γυναικες !!!

 

Το πλατύ χαμόγελό σου είναι αυτό που τις ρίχνει;  :-D

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το πλατύ χαμόγελό σου είναι αυτό που τις ρίχνει;  :-D

 

η φωτο ειναι καλυψη.....μπορει να ειμαι και χειροτερος αλλα και καλυτερος.......τι τα θες ? σημασια εχει να γινεται δουλεια εξω.......ας καθεται ο αλλος να βλεπει συνδρομητικη και ας καθομαι εγω να ακουω τα παραπονα μιας "φτωχης" πλην τιμιας δεσμευμενης κορης που δεν της δινει την δεουσα σημασια το ετερον ημιση !!! Τσαμπα ειναι και αυτο .......... :)

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λυπηρό.

Αντί να πεθάνει η άχρηστη Nova και η συνδρομητική τηλεόραση γενικότερα, εμφανίζεται άλλη μια άχρηστη υπηρεσία.

Ταινίες και TV shows υπάρχουν στο Internet. Πολύ πιο φτηνά από το να πληρώνει κάποιος συνδρομή στη Nova. Και ας μην είμαστε υποκριτές - μέχρι και τα πιτσιρίκια του δημοτικού γνωρίζουν από πειρατεία.

Μουσικές εκπομπές; Στο Internet. Τσάμπα.

Τσόντες; Στο Internet. Τσάμπα.

Οπότε το γιατί υπάρχει κόσμος που πληρώνει συνδρομή στη Nova κ.λπ. (και σε δύσκολους οικονομικά καιρούς) εμένα με ξεπερνάει.

Α ναι... ανάμεσα στους δεκάδες άθλιους λόγους που έχω ακούσει... είναι επειδή για κάποιο λόγο η πλειοψηφία αυτού του κόσμου δεν μπορεί χωρίς την live μπαλίτσα της. Και ας παίζουν οι ίδιοι ποδόσφαιρο άντε 1 φορά στα πέντε χρόνια.

Κατάντια.

εμενα με ξεπερναει που ο αλλος παει στις τανες και δεινει 50 ευρω για πεντε λεπτα

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...