Προς το περιεχόμενο

Ομαδική παραγγελία Asus ROG Swift


Titanomaxos

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 212
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Ποιότητα κατασκευής το ROG έχει 2 κλάσεις καλύτερη τουλάχιστον. Το μόνο θετικό του Acer είναι πως έχει AHVA panel, αλλά μ' αυτά που διαβάζω δεν θα μπω στο κόπο. Άγχος μην έχει backlight bleeding, dead/stuck pixels και πότε θα τη φέρει εδώ σοβαρό μαγαζί και σε τιμή κλπ.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αυτό που θυμήθηκα με to ROG είναι οτι έχει και +λεφτά επειδή έχει και 3D πράγμα που δε με νοιάζει γιατί δε θα το χρησιμοποιήσω.. αλλα να μου πείς εκεί θα είναι αμα μου την βαρέσει κάποια στιγμή και πάρω να το βάλω.. τεσπα κάτσε να δούμε τι τιμή θα πάρουμε! :-D    

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

α καλά εσύ τώρα θές να ανάψεις άλλες φωτιές...!! τη παίζει με αυτό θα υποστηρίζει όλα τα games? χαζευα λίγο στη σελίδα του κατι μπαρούφες είχε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έτσι μούρχεται να δηλώσω συμμετοχή αλλά δεν ξέρω ακόμη σε τι κάρτα θα πάω. Αmd? Nvidia? για να ξέρω που θα κινηθώ. gsync? freesync?

Eτσι περιμένω γιατί μέχρι να πάρω κάρτα όταν βγούν ,θα έχουν πέσει και οι τιμές στις οθόνες με τα καινούργια καλούδια

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ε και τότε θα θες τα καινούργια monitor που θα είναι στης ίδιες τιμές.. εγώ πάντως άμα δεν έχουμε ελκυστική τιμή θα κινηθώ προς ACER

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδια κοιταω απο ASUS αντιπροσωπία Ελλαδας και οχι παραεισαγωγης για ευνοήτους λογους.

Αμα ειναι παραεισαγωγης, υπαρχει το amazon.de στα 670 ευρω.

 

Το καλυτερο ετσι οπως το κοβω κανενα 750αρι.

 

Λογου οτι το ευρω υποχωρεί απο την ποσοτική χαλάρωση της ΕΚΤ μην περιμένετε οι τιμες να καλυτερευσουν πάντως.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν υπαρχει μεγαλο περιθώριο παιδια. Μιλάμε για ενα ποσό 760 ευρω εαν πάρουμε τουλάχιστον 6 άτομα.

 

Μιλησα με δυο καταστήματα (msystems, polytopesystems)

http://www.polytopesystems.com/equipment/computer-peripherals/screen-monitors/asus-27-led-rog-swift-pg278q-wqhd-g-sync-details

 

Απο amazon.de με τα μεταφορικά βγαινει 730 ευρω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Kαλη προσφορα ειναι στο Media Market, 799 ευρω με 3 ατοκες δοσεις!

Στα public το εχει με 24 ατοκες δοσεις στα 799 :P Δηλαδη δεν παιζει κατι καλυτερο 765 το εχει το birdphone πως λεγεται...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...