Προς το περιεχόμενο

Ομαδική παραγγελία Asus ROG Swift


Titanomaxos

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 212
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Τελικά τι θα κανουμε?Θα περιμενουμε να πεσει η τιμούλα η παμε για 760?Να ειμαι ειλικρινης το σκεφτομαι με δοσεις αλλα βαριεμαι να παω να τις πληρωνω καθε τρεις κ λιγο :P Στο http://www.birdphone.gr/gr/prdid/95278c7d91084567a47445ef1eef3411/productinfo.aspxτι παιζει εδω αν παρουμε να ρωτησουμε για group buy?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πάρε άλλες 2 μπας και αξιοποιηθεί και η TITAN X..  :-D

Γιατι πιστευεις οτι ο τιτανας μπορει να βγαλει σε ολα τα παιχνιδια πανω απο 140 fps σε τετοια αναλυση?Εγω προσωπικα αμφιβαλλω αλλα δεν εχω δει κ bench οποτε ισως λεω μαλακιες...

απο περιεργεια το εψαξα και ειχα δίκιο.... http://www.ign.com/articles/2015/03/17/nvidia-geforce-gtx-titan-x-benchmarks-and-impressionsαμα δεις το αρθρο εχει μερικα παιχνιδια σε αυτην την αναλυση προφανως ομως ολα στα ουλτρα και δειτε τι βαραει σε fps για μενα δεν ειναι υπερβολικη η καρτα για αυτην την οθονη απλα εγω σε αυτα τα λεφτα θα πηγαινα σε 980 sli που ειναι σαφως καλυτερη επιλογη για να βγαζεις περισσοτερα fps αρα να αξιοποιησεις κ τα 144 hz της οθονης...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ε πιστεύω 120+ εδω βγήκε για smooth 4k gaming

Μαλλον δεν ειδες τους πινακες που εχει το αρθρο για μερικα παιχνιδια οποτε θα στα ποσταρω..

Φαντασου μιλαμε για 2κ στα 4κ αν δεις πεφτει κ αλλο σε fps αλλα οχι τραγικα λογω της μεγαλης μνημης του τιτανα.

Οποτε με λιγες υποχωρησεις ειδικα τα χ4 ΑΑ που γονατιζουν τις καρτες θα μπορει να δειξει τα δοντια της η οθονη σε συνδυασμο με τον τιτανα αλλα μονο ετσι πιστευω αλλιως πας καλυτερα σε 980 sli.Δεν θα μπω καν στον κοπο για amd καρτες γιατι θα παει χαμενο το gsync που ειναι οτι καλυτερο προσφερει αυτη η οθονη περα απο τα υπολοιπα...

post-279402-0-85196900-1428526064_thumb.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

χαχα σορρυ ρε χάζευα σε κάτι site και δεν το είδα. εννοείται το sli μετράει περισσότερο για την ώρα. ε και  το χ4 ΑΑ είναι λίγο υπερβολή. στα μελλοντικά  games πιστεύω μπορεί να αξιοποιηθεί η κάρτα και τα 12giga vram.  

γιατί παίζει να μην φτάνουν τα 4 των 980.  

αν και με το direct x12 τη παίζει κάπου είχα διαβάση ότι θα προσθέτονται τα gb της vram σε sli??

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πάρε άλλες 2 μπας και αξιοποιηθεί και η TITAN X..  :-D

Μήπως να πάρει άλλες 2 Titan X μπας και αξιοποιηθεί η οθόνη 100% ; Μία Titan X δεν βγάζει σε 1440P 144FPS πουθενά σε max settings.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...