Προς το περιεχόμενο

Ομαδική παραγγελία Asus ROG Swift


Titanomaxos

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Fulgore όταν δήλωσε ενδιαφέρον μίλησα ότι η τιμή αμαζον θα μου άρεσε, 670 δηλαδή και όχι 730 αφού αλλά τα μεταφορικά από εξωτερικό και άλλα από Αθήνα. :P

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 212
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

ε περιμέναμε που περιμέναμε πάμε για το ACER τώρα..  :-D

Μετά από αυτό:

 

ACER.jpg

 

 

Δεν θα έπαιρνα την Acer με τίποτα, ειδικά από εξωτερικό. Beta testing στην κυριολεξία.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μετά από αυτό:

 

ACER.jpg

 

 

Δεν θα έπαιρνα την Acer με τίποτα, ειδικά από εξωτερικό. Beta testing στην κυριολεξία.

omg τη δείχνει στην photo? δεν την βλέπω!! ξανά ανέβασε την..!  :shock:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλά κρασιά εχω διαβάσει ενα rewiew απο τους oclockers και να ειμαι ειλικρινης επειδη μιλαμε για μια οθονη που ουσιαστικα δεν υπαρχει αλλη σαν αυτην πιστευω θα ειναι οπως το ειπε ο psycho beta με ολη την σημασια της λεξης.Ασε που δεν εμπιστευομαι την Acer σαν εταιρεια προτιμω την Asus και ας ειναι Tn panel χωρια που σε συνδυασμο με την ομαδα της Rog αυτοι δεν βγαζουν μαλακιες προιοντα στην αγορα...για αυτο τα χρυσοπληρωνεις.Και περα απο αυτο ειμαι σιγουρος οτι θα ειναι πιο ακριβη απο την Rog εγω λεω μια τιμη στα 900 για το ελλαντα μακαρι να βγω ψευτης μονο κ μονο για οσους περιμενουν να την παρουν.

Στο τελος σας βλεπω να βγαινει κ να δειτε την τιμη και να πατε σε Rog :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχω πάρει τιμή για το acer από Γερμανία κάπου στα 800 ευρώ με αντικαταβολή . Αλλά παράδοση σε 5-8 εβδομάδες. Παντός από πολλά βιντεάκια μέσω YouTube από άτομα που την έχουν λένε καλά λόγια. Θα ψάξω και κανά άλλο review. Έχουμε κανά μήνα ακόμα για Ελλάδα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στο ROG πάντως, μετά το calibration, αν δεν μου έλεγες ότι είναι ΤΝ δεν θα το καταλάβαινα. Διάβαζα που έλεγαν ότι είναι το καλύτερο ΤΝ κλπ αλλά έλεγα ''Ε, 'ντάξει, θα φαίνεται σίγουρα η ΤΝ-ίλα''. Αμ δε..Μόνο οι γωνίες θέασης στο κατακόρυφο το δηλώνουν ας πούμε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στο ROG πάντως, μετά το calibration, αν δεν μου έλεγες ότι είναι ΤΝ δεν θα το καταλάβαινα. Διάβαζα που έλεγαν ότι είναι το καλύτερο ΤΝ κλπ αλλά έλεγα ''Ε, 'ντάξει, θα φαίνεται σίγουρα η ΤΝ-ίλα''. Αμ δε..Μόνο οι γωνίες θέασης στο κατακόρυφο το δηλώνουν ας πούμε.

 

Τωρα απο βδομαδα που θα το παρω και το βαλω διπλα στο κορυφαιο 1440p 10 bit IPS που εχω θα σου πω το ποσο καλά στέκεται... το εχω δει το ASUS και ειναι κορυφαιο!

Αλλα ποτε διπλα διπλα με ενα καλο IPS.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

10bit δεν βλέπεις έτσι και αλλιώς με τις 970, θες Quadro.

 

το ξερω βρε...απλα το λεω οτι ειναι premium ips!  :-D

 

Eχω δει IPS 8 BIT 1080p και ηταν για κλωτσιες...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Περα απο αυτο παιδες εγω ρωτησα σε μαγαζι ποσο θα μας αφησουν το Rog σε περιπτωση group buy κ ειπα οτι ειμαστε 5-6 άτομα αλλα δεν ειναι σιγουρο μιας κ στο φορουμ αλλαζουν γνωμη τα ατομα για πλακα.Εν παση περιπτωση τους το ειπα αυτο κ αν παιζει group buy και καλυτερη τιμη στα ποσα τεμαχια θα ειναι κ μου ειπαν θα μου απαντησουν μετα τις γιορτές μολις μιλησουν με Asus.Ουτως η αλλως τωρα θα περιμενουμρ να περασει το αρνι κ μετα να παμε για αγορα. :P

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Περα απο αυτο παιδες εγω ρωτησα σε μαγαζι ποσο θα μας αφησουν το Rog σε περιπτωση group buy κ ειπα οτι ειμαστε 5-6 άτομα αλλα δεν ειναι σιγουρο μιας κ στο φορουμ αλλαζουν γνωμη τα ατομα για πλακα.Εν παση περιπτωση τους το ειπα αυτο κ αν παιζει group buy και καλυτερη τιμη στα ποσα τεμαχια θα ειναι κ μου ειπαν θα μου απαντησουν μετα τις γιορτές μολις μιλησουν με Asus.Ουτως η αλλως τωρα θα περιμενουμρ να περασει το αρνι κ μετα να παμε για αγορα. :P

ΤΟ θεμα ειναι οτι τωρα βγαινει το GTA V σε λιγο,και θα δεις οτι ενδιαφερον δεν θα υπαρχει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω παιδια την πηρα απο media markt. Τιμη ειχε τοτε 789 αλλα βρηκα οτι δουλευει εκει φιλος μου (απο τα παλιααα) και μου εκοψε καποια €.

 

Αν θελετε μετα τις γιορτες απο βδομαδα να του κανω μια ερωτηση.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...