Προς το περιεχόμενο

Ομαδική παραγγελία Asus ROG Swift


Titanomaxos

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Μαθε τιμη γενικα και βλεπουμε...
Βασικα εχει βγει revision 2 απο την ASUS.
Επισης εχει 5 dead pixel policy :P και πολλα ατομα εχουν 2 με 3 pixels (στα ACER εχουν 6 με 10 :P).

Ειμαι μπερδεμενος...

Επεξ/σία από Titanomaxos
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 212
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Μαθε τιμη γενικα και βλεπουμε...

Βασικα εχει βγει revision 2 απο την ASUS.

Επισης εχει 5 dead pixel policy :P και πολλα ατομα εχουν 2 με 3 pixels (στα ACER εχουν 6 με 10 :P).

 

Ειμαι μπερδεμενος...

Δεν καταλαβα δηλαδη λες πηρανε την rog καποια ατομα κ εχουν ηδη 3 καμενα πιξελ? Δεν ξερω αμφιβαλλω για το συγκεκριμενο πρεπει να ειναι μεμονομενα γεγονοτα αν εννοεις αυτο που καταλαβα.

Ο psycho δεν αναφερε κατι η τα αλλα παιδια εδω μεσα για καμενα πιξελ για αυτο λεω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να δεις που ποτε δεν εδωσα σημασια σε τετοια πραγματα κ ποτε δεν ειχα θεματα επειδη δεν ειμαι ψειρας κ τωρα που το αναφερετε να την παρω την οθονη κ να εχω.Ρε σταματηστε ρε γκαντεμηδες :P

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

http://www.mindfactory.de/product_info.php/27Zoll--68-58cm--Asus-ROG-Swift-PG278Q-schwarz-2560x1440-DisplayPort-1-2_967915.html

 

Τελικη τιμη 700 ευρω με UPS, απλως το αναφερω για οποιον ενδιαφερεται!

Κοντεψα να παθω ανευρισμα στα ματια εχω και το Mozilla στο Laptop Οποτε βαριεμαι να βαζω το google να κανει μεταφραση ωστε να βγαλω άκρη τι λεει το καταστημα αν και καπου παρατηρησα ειναι τιμη χωρις φπα αλλα δεν την ξερω την γλωσσα οποτε μπορει να σημαινει κ κατι αλλο αυτο που διαβασα.Καλη τιμή παντώς αλλα για μενα το να γλυτωσω 50-60 και να μπλεκω με εξωτερικο αν υπαρξει η κακια στιγμη προτιμω να τα σκασω.Και αμα κατσει με το φιλαρακι στο media markt η πολυ καλη τιμη δεν υπαρχει λογος.Παντως ωραιος που το ποσταρες!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κοντεψα να παθω ανευρισμα στα ματια εχω και το Mozilla στο Laptop Οποτε βαριεμαι να βαζω το google να κανει μεταφραση ωστε να βγαλω άκρη τι λεει το καταστημα αν και καπου παρατηρησα ειναι τιμη χωρις φπα αλλα δεν την ξερω την γλωσσα οποτε μπορει να σημαινει κ κατι αλλο αυτο που διαβασα.Καλη τιμή παντώς αλλα για μενα το να γλυτωσω 50-60 και να μπλεκω με εξωτερικο αν υπαρξει η κακια στιγμη προτιμω να τα σκασω.Και αμα κατσει με το φιλαρακι στο media markt η πολυ καλη τιμη δεν υπαρχει λογος.Παντως ωραιος που το ποσταρες!

οτιδηποτε τελειωνει σε De ειναι απο γερμανια :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

οτιδηποτε τελειωνει σε De ειναι απο γερμανια :P

Το ξερω ρε εσυ δεν ειμαι τοσο νουμπας.Αυτο δεν αναιρει το γεγονος οτι δεν την ξερω την γλωσσα και οτι αλλο ειπα... :P

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κοντεψα να παθω ανευρισμα στα ματια εχω και το Mozilla στο Laptop Οποτε βαριεμαι να βαζω το google να κανει μεταφραση ωστε να βγαλω άκρη τι λεει το καταστημα αν και καπου παρατηρησα ειναι τιμη χωρις φπα αλλα δεν την ξερω την γλωσσα οποτε μπορει να σημαινει κ κατι αλλο αυτο που διαβασα.Καλη τιμή παντώς αλλα για μενα το να γλυτωσω 50-60 και να μπλεκω με εξωτερικο αν υπαρξει η κακια στιγμη προτιμω να τα σκασω.Και αμα κατσει με το φιλαρακι στο media markt η πολυ καλη τιμη δεν υπαρχει λογος.Παντως ωραιος που το ποσταρες!

 

Τελικη τιμη ειναι με μεταφορικα, εχω παραγγειλει πολλες φορες απο το συγκεκριμενο καταστημα και παντα ηταν αψογοι, στα mails απαντανε στα αγγλικα (σπαστα βεβαια αλλα καταλαβαινεις). 

Τα στελνουν με UPS και φτανουν Ελλαδα σε 4-5 μερες. 

Εγω ειμαι με Chrome που μου τα κανει αυτοματα translate οποτε κομπλε ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδια να κανω και εγω μια ερωτηση σχετικα με το μονιτορ. Για να δεις μια 3d ταινια στο συγκεκριμενο μονιτορ πρεπει να αγορασεις και το 3d viσion kit ? Σας ευχαριστω και καλη σας ανασταση !

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...