Προς το περιεχόμενο

Ομαδική παραγγελία Asus ROG Swift


Titanomaxos

Προτεινόμενες αναρτήσεις

εγω παντως παιδια με τις δυο GTX980 και με λιγο overclock στο afterburner χτυπαω ανετα σχεδον σε ολα τα games 90άρια-100αρια fps με την PG278Q. Έρχομαι απο crossfire και δεν περιμενα τοσο καλο scaling αλλά με εξέπληξε ευχάριστα, διπλασιαζονται τα fps στο 90% οσων games δοκίμασα μέχρι τώρα. Περιμένω και τρίτη 980 σε λίγες μέρες , αν και ξέρω ότι η τρίτη κάρτα δεν θα τριπλασιάσει τα fps. αλλα το να βαραει τελικες στα 144fps/hz ειναι αρκετο! :P. Εγω και τις τρεις καρτες τις πηρα λογω δουλειας (cuda 3dsmax vray render) και ευτυχως μου τα βγαλαν τα λεφτα τους μεχρι τωρα οι δυο, αν ηταν για games μονο σιγουρα δε θα επαιρνα και τριτη

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 212
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

ναι για games ιδικά τρίτη με τίποτα και δεν είμαι και σιγουρος οτι θα δείς τα 140. μικρές οι διαφορές μετά της 2 και καλα για τέταρτη μην συζητήσουμε..  :eek:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ο psycho την πηρε μονος του.Παιδια τι θα κανετε οι υπολοιποι θα την παρουμε με 760 η οτι καλυτερο μπορουμε να βρουμε.Αντε πειτε αλλιως κ εγω θα παω να την παρω μονος μου.Αν ειναι πειτε μου ποιοι ενδιαφερεστε για group buy εστω κ αν γλυτωσουμε 20ευρω.Για να ξερω να ρωτησω σε κανα 2 καταστηματα τι καλυτερο μπορει να γινει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ο psycho την πηρε μονος του.Παιδια τι θα κανετε οι υπολοιποι θα την παρουμε με 760 η οτι καλυτερο μπορουμε να βρουμε.Αντε πειτε αλλιως κ εγω θα παω να την παρω μονος μου.Αν ειναι πειτε μου ποιοι ενδιαφερεστε για group buy εστω κ αν γλυτωσουμε 20ευρω.Για να ξερω να ρωτησω σε κανα 2 καταστηματα τι καλυτερο μπορει να γινει.

 

Αντε να μαζευτειτε να μη τη παρει κανεις...χαχαχαχαχα

Ε μα 2 μερες ρωταω τι θα κανουμε και απαντηση δεν παιρνω..Εγω εστειλα εμαιλ σε ενα καταστημα ρωτησα τιμη για μενα αλλα κ για group buy αυριο λογικα θα παρω απαντηση αν μεχρι τοτε δεν απαντησει κανεις ε τοτε κ εγω θα την παρω μονος μου κ ας πληρωσω παραπανω..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η τιμή δεν προκειται ως δια μαγειας να γινει 500 ευρω εγω προσωπικα το σκεφτηκα καλα αφου θα τα σκασω που θα τα σκασω θα κολλησω στα 50-80 ευρω??Αμαζον 670 με μεταφορικα παει 730 δηλαδη το 700αρι δεν το γλυτωνεις εκτος αν περιμενεις κανα χρονο να βγουνε κ αλλες οθονες κ να πεσει και αλλο η τιμη.Οποτε κοιταω να την παρω εκει κοντα στα 760-770 μονος μου εκτος αν με κανενα groyp buy ριξουμε κ αλλο την τιμη που μπορει να ειναι κ 10-20ευρω οποτε ψιχουλα...Πες οτι δεν θα παω για ποτο ενα σ/κ :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αποχωρω και εγω αφου η τιμη συνεχιζει να ειναι αρκετα απαγορευτικη. :P

Κατσε ρε συ για να καταλαβω γιατι εδω τα μπερδευεις λιγο. Τα 720-730ευρω δεν ηταν πολλα οταν πρωτοεδειξες ενδιαφερον αλλα τα 760 ειναι πολλα????Δηλαδη τα 30ευρω ειναι τοσο δα μεγαλη διαφορα σε τοσο ακριβο Monitor??? :P

 

 

Η τιμή δεν προκειται ως δια μαγειας να γινει 500 ευρω εγω προσωπικα το σκεφτηκα καλα αφου θα τα σκασω που θα τα σκασω θα κολλησω στα 50-80 ευρω??Αμαζον 670 με μεταφορικα παει 730 δηλαδη το 700αρι δεν το γλυτωνεις εκτος αν περιμενεις κανα χρονο να βγουνε κ αλλες οθονες κ να πεσει και αλλο η τιμη.Οποτε κοιταω να την παρω εκει κοντα στα 760-770 μονος μου εκτος αν με κανενα groyp buy ριξουμε κ αλλο την τιμη που μπορει να ειναι κ 10-20ευρω οποτε ψιχουλα...Πες οτι δεν θα παω για ποτο ενα σ/κ :P

Πηγαινε παρτην μονος σου φιλε οπως επρεπε να το κανατε και οσοι πραγματικα ενδιαφεροσασταν απο την αρχη,εκτως και αν καποιοι περιμενανε τιποτα απιθανες εκπτωσεις 100+ευρω......

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σκοπος ειναι να πιασουμε την τιμη του amazon.de 675 ευρω με τα μεταφορικα που βγαινει στα 730 ευρω αλλα απο καλο μαγαζι στην Ελλαδα με αποδεδειγμενα καλο after sale support και οχι μπαρουφες.

Ολοκληρη διαδικασια για να γλυτωσει καποιος 30περιπου ευρω???

 

 

Υπηρχε εστω και 1 πιθανοτητα να βγει συνεννοηση?

Πιο παλια σκεψου οτι το Monitor επαιζε στα 740ευρω. Προφανως αυτος που διαθετει τα χρηματα για το Monitor αυτο αν το θελει θα το παρει χωρις πολλα πολλα ειδικα αν οι τιμες με εξωτερικο ειναι τοσο μικρες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ολοκληρη διαδικασια για να γλυτωσει καποιος 30περιπου ευρω???

 

 

Πιο παλια σκεψου οτι το Monitor επαιζε στα 740ευρω. Προφανως αυτος που διαθετει τα χρηματα για το Monitor αυτο αν το θελει θα το παρει χωρις πολλα πολλα ειδικα αν οι τιμες με εξωτερικο ειναι τοσο μικρες.

H αληθεια ειναι αυτη.Δηλαδη διαθετεις 700 ευρω(!!!)για οθονη και κολλας στα 30 η στα μεταφορικα?Βεβαια θα μου πεις'Οτι γλυτωσω'..αλλα το ποσο ειναι ηδη τεραστιο..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λοιπον τα σεναρια ειναι τα εξης:

 

- Μsystems για ατομικη αγορα παιζει στα 770 ευρω οποιος ενδιαφερεται.

 

- Polytopesystems με αγορα 6 ατομων παιζει στα 760 ευρω

 

- Public με πιστωτικη και 24 ατοκες δοσεις παιζει στα 799 ευρω ή 33 ευρω ο μηνας.

 

- Αmazon.de απο ASUS στα 730 ευρω (με τα μεταφορικα) στη πορτα σου!

 

Τι ομαδικη να παιξει ?  :-D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πηγαινε παρτην μονος σου φιλε οπως επρεπε να το κανατε και οσοι πραγματικα ενδιαφεροσασταν απο την αρχη,εκτως και αν καποιοι περιμενανε τιποτα απιθανες εκπτωσεις 100+ευρω......

Εγω έλεγα μηπως με κανα group buy επεφτε κανα 50αρικο δεν περιμενα 100ευρω αλλα απο τα 765 που ειναι η τιμη στο birdphone να ηταν 715-720 και το υπολογισα ετσι στο μυαλο μου οτι η τιμη θα ειναι πιο κοντα στο 700 παρα στο 800 αλλα μετα απο αυτα που ειδα οτι ολο αυτο το σκηνικο γινεται μονο κ μονο για 10-20 ευρω θεωρω δεν αξιζει να περιμενεις ποτε θα το παρουν αποφαση 2-3 ατομα αφου θα τα σκασεις που θα τα σκασεις το να γλυτωσεις 10-20 ευρω δεν λεει.Και ευτυχως ενα παραπανω που θα δωσω την παλια μου οθονη 120 ευρω στον κολλητο μου κ θα μου πεσει κ αλλο το κοστος βεβαια κ απο εκει χανω ενα 40αρι γιατι 160 την πηρα κ ουτε χρονο δεν εχει κλεισει η οθονη αλλα πιστευω καλα την δινω.Οποτε και 770 να την παρω μειον τα 120 πες μου βγηκε 650 η λυπητερη...Ετσι σκεφτομουν οτι κ με ενα 50αρι μειον απο το group buy να εριχνα το κοστος στα 600 στρογγυλα αλλα απο οτι ειδα χλωμο αυτο το σεναριο...

Περα απο αυτο εγω εστειλα εμαιλ σε ενα μαγαζι μηπως γινει κανα θαυμα για καλυτερη τιμη για group buy και περιμενω απαντηση να δω τι θα πουνε αλλα αν ειναι για 10-20 απο τα 765 του birdphone Η εστω τα 770 του msystems τοτε δεν θα μπω κανα στο κοπο για group buy.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...