Προς το περιεχόμενο

Ομαδική παραγγελία Asus ROG Swift


Titanomaxos

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Εγω παιδια την πηρα απο media markt. Τιμη ειχε τοτε 789 αλλα βρηκα οτι δουλευει εκει φιλος μου (απο τα παλιααα) και μου εκοψε καποια €.

 

Αν θελετε μετα τις γιορτες απο βδομαδα να του κανω μια ερωτηση.

ποσο την πηρες απο περιεργεια τι καλυτερο σου εκανε απο τα 789?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 212
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Ποιο GTA V μωρε, εριξα σημερα προκαταβολη για το tissot skeleton στα 1320 ευρω (απο 1.600+) με μπρασελε και εχω μεινει ταπι   :-D

ελα ντε ποιος το χεζει το gta οσο για σενα τιτανομαχε οτι και να πω ειναι λιγο..εγω μετα θα φοβομουν μην μου κοψουν το χερι.Περα απο αυτο δεν θα εδινα ποτε τοσα λεφτα για ρολοι εδω το σκεφτομαι για ενα ταπεινο κινητο στα 300 ευρω που αλλοι σκανε 600+ ποσο μαλλον για ρολοι τι σκατα ψηνει κ καφε κ σου λεει κ την μοιρα σου αυτο το ρολοι? :P Περα απο το σχολιο μου πλακα εκανα μαγκια σου να κανεις οτι θες τα λεφτα απλα μου εκανε εντυπωση τοσα λεφτα για ρολοι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Btw, για καθαρισμό της οθόνης, τι προτείνετε ;

 

νερο της βρύσης σε πανάκι γυαλιών και ελαφρύ περασμα στο σημειο βρωμιάς!

Φτηνεις πανω στην οθονη ρε συ ? ή σου τρεξαν τα σαλια σου βλέποντας smoothila  :-D  :-D 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

725

Εγω μεσα ειμαι κ ας εχει και 10-15 πανω απο αυτην την τιμή.Αλλα αμα την παρω σε αυτην την τιμη ακομη καλυτερα αλλα και 740 δεν με χαλαει να γλυτωσω κανα 30αρι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θα τον παρω απο Τριτη. Απλα πειτε για ποσα ατομα να πω :)

 

πες μια 5αδα να εισαι μεσα...

Εγω μεσα ειμαι κ ας εχει και 10-15 πανω απο αυτην την τιμή.Αλλα αμα την παρω σε αυτην την τιμη ακομη καλυτερα αλλα και 740 δεν με χαλαει να γλυτωσω κανα 30αρι

 

740 ο icenex, στα 725 ευρω εμενα :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

νερο της βρύσης σε πανάκι γυαλιών και ελαφρύ περασμα στο σημειο βρωμιάς!

Φτηνεις πανω στην οθονη ρε συ ? ή σου τρεξαν τα σαλια σου βλέποντας smoothila  :-D  :-D 

Τίποτα δεν έχει, και πριν καθίσει ο οποιοσδήποτε να παίξει, 1ον δεν θα φταρνίζεται μπροστα στην οθόνη, 2ον δεν θα κάνει ηλιθιότητες με το στόμα ώστε να του φεύγουν τα σάλια και 3ον δεν θα ακουμπάει δάχτυλο για οποιοδήποτε λόγο :P

Επεξ/σία από Psycho_Warhead
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πες μια 5αδα να εισαι μεσα...

 

740 ο icenex, στα 725 ευρω εμενα :)

Χαιρω πολυ κ εγω το ιδανικο ειναι να την παρω στα 725 αλλα επειδη ειναι φιλος του παιδιου μπορει να εκανε οτι καλυτερο γινεται για το παιδι οποτε να την εδωσε σχεδον τιμη κοστους προφανως δεν θα μπορει να το κανει σε ολους για αυτο ειπα για 740.Τεσπα ρωτησε τον για 5 τεμαχια τι μπορει να κανει κ πες μας.Αν πει 725 θα κανουμε παρτυ :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χμμ πεντε ατομα ή ενα βρε παιδια?

Εγω θα την πάρω σιγουρα ειτε θα ειναι με 725 απο Media ειτε 765 απο birdphone οποτε υπολογισε με και απο οσο θυμαμαι ειναι ο τιτανομαχος κ ενας φιλος του για τους υπολοιπους μαλλον δεν ειναι σιγουρο οποτε πες για 3-5 ατομα.Απλα να μαθουμε τιμη γιατι αν την δινει σε παρομοια τιμη με αλλα μαγαζια κ δεν μπορει να την δωσει σε καλη τιμη οπως στην εδωσε τοτε ακυρο την παιρνω απο το μαγαζι στην γειτονια μου κ δεν χρειαζεται να τρεχω για να παω να την παρω να χανω χρονο βενζινες.Τεσπα μαθε τιμη κ ενημερωσε μας οτι και να πουμε τωρα αμα δεν μαθουμε τιμη δυσκολο να παρεις σοβαρη απαντηση.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...