Προς το περιεχόμενο

Hawkers γυαλια


margaritagr

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ξέρει κανείς πως αφαιρήται ο φακός? Θέλω να βάλω τον ματ σκελετό από τα black dark στους φακούς chrome one

Έχει κανείς απάντηση σε αυτό??

 

Λογικά θα δέχτηκαν πολλές παρατηρήσεις και ξανά βγάλαν το chrome one και άλλα μοντέλα με την ανάγλυφη επιγραφή.. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εμένα έχουν περάσει 12 μέρες και το tracking number ακόμα δεν δουκεύει :/

Εμενα χτες μ εστιλαν mail που λεει is being processed και μολις εχουν tracking number θα μ το στειλουν.Οποτε ας κανουμε υπομονη

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εμενα χτες μ εστιλαν mail που λεει is being processed και μολις εχουν tracking number θα μ το στειλουν.Οποτε ας κανουμε υπομονη

Μου έστειλα και εμένα χθες το μεσημέρι mail που λεει is being processed και το απόγευμα tracking number. Οπότε αύριο-μεθαύριο θα έχουν φτάσει φανταζομαι.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Μου έστειλα και εμένα χθες το μεσημέρι mail που λεει is being processed και το απόγευμα tracking number. Οπότε αύριο-μεθαύριο θα έχουν φτάσει φανταζομαι.

Μου ηρθε και μενα το link της dhl και ηδη  ειναι Ελλαδα.Αντε να δουμε τι σοι γυαλια πηραμε :P

Επεξ/σία από Menelaos83
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μου ηρθε και μενα το link της dhl και ηδη  ειναι Ελλαδα.Αντε να δουμε τι σοι γυαλια πηραμε :P

Μου ήρθαν πριν κανένα 5λεπτο. Καλά φαίνονται B)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλοριζικα!

 

Καλα εριξα τρελλο γελιο. Φευγοντας απ τ γυμναστηριο μιλαγα με μια φιλη. Και κανει τη μαγικη κινηση παει να βαλει σα στεκα γυαλια ηλιου. Παιδια πως διεκρινα αμεσα το λογοτυπο, αστραψε το ματι μου!! Της τα βουτηξα κ ετρεξα στον καθρεφτη χαχαχα!

 

Νταξει ετυχε πολυ καλα που τα δοκιμασα, μου πανε ωραια και σαν ποιοτητα ειναι μια χαρα, λεω κ εγω οτι δεν ειναι σε καμια περιπτωση σαν αυτα που χουν στα περιπτερα πχ.

Τα δε λεει κ οπτικος κ ειπε οτι ειναι κομπλε

 

Αυτη τα χε σε μπλε που χει καταργηθει γαμωτο!! Ηταν τελειο χρωμα.

 

Δε νομιζω να παρω μονο ενα ζευγαρι :D

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...