Προς το περιεχόμενο

Hawkers γυαλια


margaritagr

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 750
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Εχει παρει κανεις τα classic με τον "μισο" σκελετο να μας πει γνωμες και φωτο?

Εχω παρει εγω τα classic diamond black δεν θυμαμαι πως λεγοντουσαν αλλα εχουν εξαντληθει. Γενικα ο σκελετος ειναι λιγο meh αλλα γενικα η ποιοτητα και ο φακος ειναι κομπλε για τα λεφτα. Και το στυλ βεβαια ειναι ωραιο αυτο το κλασσικο που λεει,θυμιζει σχεδον ακριβως τα ray ban clubmaster :P.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εχω παρει εγω τα classic diamond black δεν θυμαμαι πως λεγοντουσαν αλλα εχουν εξαντληθει. Γενικα ο σκελετος ειναι λιγο meh αλλα γενικα η ποιοτητα και ο φακος ειναι κομπλε για τα λεφτα. Και το στυλ βεβαια ειναι ωραιο αυτο το κλασσικο που λεει,θυμιζει σχεδον ακριβως τα ray ban clubmaster :P.

Φωτο εχεις?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χεχε ζηλέψτε κοινοί θνητοί! Carbon Black - Chrome One... ;) Έρωτας!

 

Τα πήγα σε οπτικό για την αλλαγή. Τα κλασικά ο σκελετός είναι μάπα, αν και το carbon black έχει καλό βάψιμο, αλλά ο φακός είναι πολύ καλός! Polaroid...

πως αντεδρασε ο οπτικος που τα είδε? χαχαχα

 

Ποσα σου πηρε για την αλλαγη?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πως αντεδρασε ο οπτικος που τα είδε? χαχαχα

 

Ποσα σου πηρε για την αλλαγη?

Μια χαρα μου λεει :P για τα λεφτα του μια χαρα.. Στην ουσια πληρωνεις τον φακο.

 

Βασικα τιποτα γιατι ειναι θειος μ :P αλλα δεν ηταν και τιποτα. Κουμποτα ειναι..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

οφφτοπικ κατι γυαλια ojo τα ξερετε; νομιζω ειναι ελληνικη/κυπριακη εταιρια εχουν καποια μαγαζια αθηνα και εχουν εδω και λιγο καιρο με 59 ευρω 2 ζευγαρια..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Το αστειο ειναι πως εχω δει εδω και αρκετο καιρο το θεμα αλλά αλλού πηγαινε το μυαλο μου.

Τεσπα, θελω εδω και καιρο να αλλάξω γυαλι, και μιας και λετε ολοι καλα λογια μαλλον λεω να χτυπησω τα ροζουλι με ασπρο σκελετο, ετσι για εσεντρικ λουκ.

 

Θα πω εντυπωσεις και κυριως αν ειναι καλος ο φακος οταν τα δοκιμασω. Αν εχω πονοκεφαλο στο μισαωρο που θα τα φοραω, θα ναι μουφα.

 

Edit: Τελικα πηρα τα γκρι

Επεξ/σία από mary1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μια χαρα μου λεει :P για τα λεφτα του μια χαρα.. Στην ουσια πληρωνεις τον φακο.

 

Βασικα τιποτα γιατι ειναι θειος μ :P αλλα δεν ηταν και τιποτα. Κουμποτα ειναι..

μια χαρα ο θειος! χαλαρος..!

 

Θελω κι εγω να κανω αλλαγη φακων και φοβαμαι μονος μου μη σπασω τιποτα.

Βεβαια και σε οπτικο να τα πας, πιστευω δε τη γλιτωνεις τη γρατζουνια ή καμμια τεραστια δαχτυλια που αντε να φυγει απο τον φακο που ειναι καθρεφτης. θα τριβω μια ωρα και θα φυγει η επιστρωση μου φαινεται... :blink:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μια χαρα ο θειος! χαλαρος..!

 

Θελω κι εγω να κανω αλλαγη φακων και φοβαμαι μονος μου μη σπασω τιποτα.

Βεβαια και σε οπτικο να τα πας, πιστευω δε τη γλιτωνεις τη γρατζουνια ή καμμια τεραστια δαχτυλια που αντε να φυγει απο τον φακο που ειναι καθρεφτης. θα τριβω μια ωρα και θα φυγει η επιστρωση μου φαινεται... :blink:

 

Μπα δεν έχεις τέτοιο θέμα! τράβα πάρε ένα καλό μαντιλάκι και όχι αυτό που δίνουν στα γυαλιά και θα είσαι μια χαρά! Καθαρίζει πανεύκολα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Σ αυτά που ο σκελετός είναι γυαλιστερός και όχι ματ, το logo φεύγει για πλάκα, ακόμη και αν το τρίψεις ελαφρά με στεγνό δάχτυλο.

 

glasses.jpg

 

 

 

Εχει παρει κανεις τα classic με τον "μισο" σκελετο να μας πει γνωμες και φωτο?

Έστειλα mail με τα ξεβαμμένα γυαλιά του quote παραπάνω, μου απάντησαν τα κλασικά και μου ζήτησαν να διαλέξω άλλο μοντέλο γιατί τα magma red δεν υπήρχαν πια.

Πήρα τα Diamond Black - Dark Classic (δεν υπάρχουν πλέον ούτε αυτά στο site) και τα παρέλαβα σήμερα.

 

 

20150608_145943.jpg

 

 

Τα γυαλιά φαίνονται πιο ποιοτικά και πιο προσεγμένα απ την προηγούμενη φουρνιά, οι φακοί πρέπει να είναι η ίδια φάση, αλλά λόγω συννεφιάς δε τα φόρεσα για να σας μεταφέρω περισσότερα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Edit: Τελικα πηρα τα γκρι

Ήρθαν και τα δικά μου σήμερα. Το πλάι όπου αναγράφεται η μάρκα είναι σκαλιστό.

Δε τα δοκιμασα στον ήλιο αλλά λίγο που τα φορεσα σα να αχνοφαινονταν ένα ουράνιο τόξο στο οπτικό μου πεδίο. :whistle: :fear:

 

 

 

post-170815-0-38536000-1433768332_thumb.jpg

 

post-170815-0-98318800-1433768367_thumb.jpg

 

post-170815-0-58885100-1433768392_thumb.jpg

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...