Προς το περιεχόμενο

Hawkers γυαλια


margaritagr

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ετοιμάζεται. Οι γυφτοί ούτε ένα μαντιλάκι δεν μου ειχαν στο πακέτο :P

Νομιζω μαντιλακι ειναι εκει που ειχε μεσα τα γυαλια ή κατι τετοιο. Ειναι 2 σε 1 φαση :P

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 750
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Νομιζω μαντιλακι ειναι εκει που ειχε μεσα τα γυαλια ή κατι τετοιο. Ειναι 2 σε 1 φαση :P

Λες; Το σκέφτηκα αλλά δεν μου κολλούσε και τόσο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για ένα πράγμα μετάνοιωσα... που παράγγειλα μόνο ένα ζευγάρι,

το γυαλί πολύ καλύτερο απ'ότι περίμενα και ήρθαν μέσα σε 2 μέρες.

 

Οποιος παραγγείλει τα classic x ας βάλει τον κωδικό 20Χ για έκπτωση 20%.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χεχε ζηλέψτε κοινοί θνητοί! Carbon Black - Chrome One... ;) Έρωτας!

 

Τα πήγα σε οπτικό για την αλλαγή. Τα κλασικά ο σκελετός είναι μάπα, αν και το carbon black έχει καλό βάψιμο, αλλά ο φακός είναι πολύ καλός! Polaroid...

post-175011-0-19597100-1433167845_thumb.jpg

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η απάντησή τους όταν τους ρώτησα αν μπορώ να βάλω φακούς μυωπίας για τον ηλιο στα γυαλία.

 

Greetings,

We regret to inform you that you can only buy the stock models in our web store as they are. Customizing is not an option at the moment. We don't sell parts either.

You can change side pieces and even lenses (at your own risk) if you've got more than one model, though.

May have another issue, do not hesitate to contact us. We will try to give you a solution as soon as we can.

Best Regards,

Hawkers

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα παιδιά... Παρέλαβα και εγώ αυτα με τον μπλε-πρασινο φακό...

Αυτο που παρατήρησα ειναι οτι αμα τα φορέσω λίγη ωρα και τα βγάλω μετα σου αφήνουν στην όραση μια πρασινοπη απόχρωση και μετα απο λίγο επανέρχεται στο φυσιολογικό της.. Ειναι Νορμάλ αυτό ή παιζει κάτι με τους φακούς;;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα παιδιά... Παρέλαβα και εγώ αυτα με τον μπλε-πρασινο φακό...

Αυτο που παρατήρησα ειναι οτι αμα τα φορέσω λίγη ωρα και τα βγάλω μετα σου αφήνουν στην όραση μια πρασινοπη απόχρωση και μετα απο λίγο επανέρχεται στο φυσιολογικό της.. Ειναι Νορμάλ αυτό ή παιζει κάτι με τους φακούς;;

 

Νομίζω είναι φυσιολογικό! άμα για ώρα τα βλέπεις όλα πράσινα μετά μέχρι να συνηθίσει το μάτι το κανονικό χρώμα θα θέλει ώρα! Είναι και ένας λόγος που πήρα μαύρο φακό!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

γεια σας παιδια!ψηνομαι και εγω να παραγγειλω!πως παραγγελνω ξερει κανεις?εχω χρεωστικ ηκαρτα αλλα μεχρι εκει!πρεπει να φτιαξω καπου λογαριασμο?σκεφτομαι να παρω αυτα CARBON BLACK · NEBULA ONE ...ειναι τα πιο φθηνα!και μαρεσουν ο ιφακοι του!αποτι διαβασα μεχρι τωρα εχει ως πλεονεκτημα τον φακο του(που ειναι καλος για τα λεφτα του)και μειονεκτημα τον σκελετο!καιμαλιστα το συγκεκριμενο εχει πλαστικο μεντεσε!αλλα τα σκεφτομαι και τα 40 ευρω που θα εδινα για να παρω τα αλλα με μεταλλικο!οποτε σε αυτο κατεληξα!μεταφορικα ποσα ειναι?παιζει καμια εκπτωση απο κανα κωδικο τπτ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτό ήθελα να ξέρω μην δημιουργεί κανένα θέμα με τα ματια... Δεν έχω φορέσει για αρκετή ωρα αλλά γυαλιά επωνυνα με χρωματιστούς φακους και μου έκανε εντυπωση

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Παιδιά τα hawkers για κοπελα, με λεπτο προσωπο ειναι ΟΚ; Θελω να τα δωρισω και φοβαμαι μηπως δεν κατσει το μεγεθος

Κοίτα, εγώ πήρα τα Emerald One και οταν τα έβαλε η αδερφή μου, που έχει λεπτό πρόσωπο, της πήγαιναν αρκετά (περισσότερο από εμένα μπορώ να πώ). Οπότε δεν φαντάζομαι να υπάρχει πρόβλημα.

Επεξ/σία από billpao
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...