Προς το περιεχόμενο

Hawkers γυαλια


margaritagr

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ααααυτά είναι... water proof λέει εε? ναι.. Σήμερα πέρασαν τα πρώτα ζόρια σε παραλία! τα έπλυνα με γλυκό νερό (δεν ακούμπησαν θάλασσα) και έχει σβηστεί το logo στο πλάι... 

 

17794049101_3fa0cd6b59_k.jpg αυτή είναι η καλή πλευρά!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Hmmm ενταξει να ξεβαψει το logo  δεν  δικαιολογειται, απο την αλλη μην ξεχναμε  οτι μιλαμε για πολυ φτηνα γυαλια  τα οποια εχουν ωραιο σχεδιασμο  και ειναι fashion μεχρι εκει.  Χωρις φυσικα να ειναι πρωτοποριακα  διοτι τα   rayban  ανοιξαν το δρομο ,εγω δεν εχω  εχω παρει ακομα γιατι αυτο που ηθελα απο την προηγουμενη σειρα εξαντληθηκε  και μαλλον δεν θα παρω καποιο...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σ αυτά που ο σκελετός είναι γυαλιστερός και όχι ματ, το logo φεύγει για πλάκα, ακόμη και αν το τρίψεις ελαφρά με στεγνό δάχτυλο.

 

glasses.jpg

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυυτο! Εμενα που ειναι ματ.. ειναι μια χαρα.. Θα μπορουσαν να εχουν κανει κατι για αυτο ειναι η αληθεια, κατι παραπανω απο μια "εκτυπωση" με λευκο.  Εμενα εχουν "χαλασει" απο μεσα στις ακρες που εχει ενα μικρο logo δεν θυμαμαι καν τι ειναι, απο το πολυ βαλε-βγαλε +υδροτες +θαλασσες κλπ.. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έστειλα mail στην εταιρία και η απάντησή τους ήταν:

 

"Hi:

They are indeed faulty. However, the model you ordered is out of stock and we cannot send it to you. 

Could you choose another model of the same price so that we can send it to you at no cost?

Hawkers"

 

Ωραίοι μπορώ να πω! 

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ωραίος ο evo, ούτε καν μου πέρασε απ το μυαλό να στείλω mail. Έστειλα και μου απάντησαν το ίδιο ακριβώς πράμα μέσα σε 5 λεπτά. Κάτι μου λέει ότι είναι γενικό το θέμα με τη σειρά αυτή :P

Όπως και να χει, η αντιμετώπισή τους μετράει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πολυ καλοι! Ριχτε ρε παιδια κανα κωδικο να παραγγειλω κι εγω, για ενα ζευγαρι τι συμφερει?

 

HC20PRB για -5€.. Πριν λίγες εβδομάδες που πήρα εγώ πήρα με το SHIPPING το οποίο είχε δωρεάν μεταφορικά που είναι 7€.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εκανα και γω μια παραγγελια αυτα εδω

 

 

http://webcache.googleusercontent.com/search?q=cache:bqb-BUpdnbAJ:hawkersco.com/products/frozen-grey-ruby-one+&cd=1&hl=el&ct=clnk&gl=gr&client=opera

 

Ανοιγω σημερα το κουτακι και βλεπω μεσα αυτα

 

 

http://hawkers.co/products/frozen-grey-sky-one

 

Τους εστειλα email και δεν βλεπω να απαντανε, αλλα δεν με χαλαει πολυ ομως γιατι τα sky one καλυτερα μου φαινονται, και ειναι και ποιο ακριβα  B)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εκανα και γω μια παραγγελια αυτα εδω

 

 

http://webcache.googleusercontent.com/search?q=cache:bqb-BUpdnbAJ:hawkersco.com/products/frozen-grey-ruby-one+&cd=1&hl=el&ct=clnk&gl=gr&client=opera

 

Ανοιγω σημερα το κουτακι και βλεπω μεσα αυτα

 

 

http://hawkers.co/products/frozen-grey-sky-one

 

Τους εστειλα email και δεν βλεπω να απαντανε, αλλα δεν με χαλαει πολυ ομως γιατι τα sky one καλυτερα μου φαινονται, και ειναι και ποιο ακριβα  B)

 

Τι ώρα το έστειλες? απαντάνε μια συγκεκριμένη ώρα από ότι έχω δει!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα παιδιά παρείγγειλα και εγω τα μαυρα με το χρυσό περιγραμμα και εδώ και 2 βδομάδες δεν μου έχουν στείλει tracking number... Τους ρώτησα την προηγούμενη βδομάδα και είπανε απο αυτή τη βδομάδα θα ξεκινήσουν... Ρε μπας και τρολλαρουν; Η το delivery time πάει + το shipping time και χρειάζεται 20 εργάσιμες μέρες να έρθει (1 κανονικός μηνας δηλαδη...)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ πριν 5 μέρες παρήγγειλα τα  Carbon Black-Emerald One που θέλουν 14 μέρες για να έρθουν. Το tracking number πάντως δεν δουλέυει. Είναι φυσιολογικό αυτό;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...