Προς το περιεχόμενο

Google Nexus 6 299 Wind [ΕΞΑΝΤΛΗΘΗΚΕ]


BrocasHelm

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 918
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Ονοματεπώνυμο, όνομα πατρός, ΑΦΜ, αριθμό ταυτότητας, κινητό, διεύθυνση για παραλαβή και Τ.Κ.

 

Και άλλες φορές που έχω παραγγείλει τηλεφωνικά τα ίδια έχουν ρωτήσει.

 

Η καταγεγραμμένη συνομιλία περιλαμβάνει την ερώτησή σας "είναι τιμή σκέτης συσκευής;", οπότε είστε νομικά καλυμμένοι, μην ψαρώνετε ρε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και εμένα ακριβώς το ίδιο. Είπε ότι είναι χωρίς συμβόλαιο η τιμή απλά δεν υπάρχει απόθεμα και κρατουν τα στοιχεία για να επικοινωνήσουν μόλις θα έχουν. Και εμένα μου ζήτησε ΑΦΜ. Με παραξένεψε αλλά έτσι κι αλλιώς τα στοιχεία μου τα έχουν...

Ουπς, οχι και πολυ καλο αυτο. Βεβαια η wind ειχε και παλιοτερα τα "κολπα" της με τα Nexus οποτε δεν αποκλειεται να το πουλανε τοσο μεχρι να μη μεινει ουτε ενα απο δω και περα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να τώρα.

 

Η Voda τουλάχιστον στο Online της έλεγε "Μη διαθέσιμο απόθεμα".

 

Τώρα με την Wind δεν ξέρουμε -_-

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλα μιλαμε μπερδεμα...Εχω παραγγειλει ενα Nexus 6 και 2 Flex(το ενα για φιλο) και στο τελος δεν θα παραλαβουμε τιποτα....Τι προχειροτητες ειναι αυτες ή εχεις αποθεμα ή οχι...Βγαζει σε αυτη την τιμη θα γινουν 200 παραγγελιες και μετα θα ειμαστε ολοι στον αερα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

..τα πηρε ολα η voda!!! 

 

 

Σαν τις πουτ.... θα πηγαινουν αυτά τα τηλεφωνα μου φαινεται! Από τη μια αποθηκη στην άλλη. :lol:

  • Like 6
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

επιβεβαιώνω για τλφ, ΑΦΜ, όνο/μο και θα πάρει να ειδοποιήσει όταν είναι για παραλαβή.

ελπίζω να μην έχει κάποιο συμβόλαιο στα ψιλά γράμματα γιατί θα πιαστούμε μαλλί  με μαλλί (έχω κόψει τα συμβόλαια πάνω απο 5ετια)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παντως επι της ουσιας....ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ Η ΤΙΜΗ!!!

 

 

 

Το ειχα, το εδωσα και το ξαναπαρηγγειλα!!!!

 

 

Σε αυτα τα λεφτα και μη σου πω και μεχρι τα 450-500 δεν υπαρχει αντιπαλος...το ειχα και εχω ιδιαν αποψη!!!!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είχα πάρει το Nokia 930 ένα φεγγάρι χωρίς συμβόλαιο και μου ζήτησαν ΑΦΜ για την καρτέλα πελάτη.

 

Ξαναλέω: να ρωτάτε και στην αρχή και στο τέλος για το αν "η τιμή 299 ευρώ είναι για σκέτη συσκευή, χωρίς συμβόλαιο". Να ακούγεται στην ηχογράφηση ξεκάθαρα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...