Προς το περιεχόμενο

Google Nexus 6 299 Wind [ΕΞΑΝΤΛΗΘΗΚΕ]


BrocasHelm

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Το ίδιο κι εγώ. Στις 12 και κάτι εκανα παραγγελία... Ακόμα τίποτα.

 

 

μετά απο πόση ώρα λάβατε τηλέφωνο για την μέρα παραλαβής και τρόπο πληρωμής ? Έκανα παραγγελία γύρω στη 1 και ακόμα περιμένω ... 

 

 

Μόλις επικοινωνήσα και μου είπαν οτι μέχρι αύριο θα με πάρουν για τα σχετικά. Επίσης ρώτησα αν μπορώ να παραλαβω απο κατάστημα wind και μου είπαν πρακτικάν οτι έκαναν επιχειρήση σκούπα και τα μάζεψαν - δεν είπε αυτό - είπε οτι δεν υπάρχει σε κατάστημα και οτι φευγει απο τα κεντρικα η προσφορά (μόνο μέσω νετ και phone) 

 

Για να δούμε, πάντως οταν είπα το πρωι στη κοπέλα "είναι χωρίς συμβόλαιο έτσι? , μόνο συσκευή" έβαλε τα γέλια γιατί μαλλόν ρωτούσαν όλοι το ίδιο! 

 

αντώνης 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 918
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Πάντως να επισημάνω ότι άνοιξαν μπροστά (στη μητέρα μου δεν ήμουν εγώ ) την ταινία ασφαλείας, παρόλο που τους είπε ότι δεν χρειάζεται . Έτσι και αλλιώς για εμένα το πήρα οπότε δεν με ενδιαφερει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μολις μιλησα,ειπαν γινοταν χαμος σημερα,αυριο θα επικοινωνησουν με τους υπολοιπους

 

 

Παιδες ενημερωθηκε κανεις απο αυτους που πηραμε τηλεφωνο το πρωι για το ποτε παραλαμβανει??

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδες ενημερωθηκε κανεις απο αυτους που πηραμε τηλεφωνο το πρωι για το ποτε παραλαμβανει??

Ναι εγω. Μου είπαν Πέμπτη θα σταλθεί

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πήρα τλφ στη 1, η παραγγελία έγινε δεκτή κανονικά χωρίς υποσημείωση για διαθεσιμότητα κλπ.

Πίσω δεν με έχουν πάρει να μου πουν ότι θα παραλάβω.

jfyi

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πήρα τλφ στη 1, η παραγγελία έγινε δεκτή κανονικά χωρίς υποσημείωση για διαθεσιμότητα κλπ.

Πίσω δεν με έχουν πάρει να μου πουν ότι θα παραλάβω.

jfyi

 

Ακριβώς στην ίδια φάση είμαι κι εγώ. Περιμένω αύριο λογικά να επικοινωνήσουν για το πότε θα παραλάβω.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η κοπέλα στο τηλέφωνο μου ζήτησε αφμ ονομα και τηλέφωνο και με ρώτησε τι χρώμα θέλω το Nexus .

Μου είπε οτι εξαντλήθηκαν απο τις αποθήκες αλλά περιμενουν νέα παραλαβή και θα με ειδοποιήσουν για λεπτομέρειες της αντικαταβολης . Για να δούμε , θα πάρουν ποτέ ;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Υπενθυμίζω:

 

Εδώ (ενότητες) δεν μιλάμε για πωλήσεις. Μονο για παραχωρήσεις παραγγελίας ή παραχώρηση στην τιμή αγοράς 100%. Οποιο σχετικο ποστ δεν αναφέρει ρητά κάτι τετοιο θα φεύγει. Το φόρουμ απαγορεύει ρητά την ανάρτηση αγγελίας εκτος του ειδικου χωρου των αγγελιών.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κρίμα ρε παιδιά, δεν το είδα νωρίτερα λόγω δουλειάς, πολύ καλή τιμή και προσφορά.. μπορεί να έχει μείνει στοκ σε κανένα κατάστημα;;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κρίμα ρε παιδιά, δεν το είδα νωρίτερα λόγω δουλειάς, πολύ καλή τιμή και προσφορά.. μπορεί να έχει μείνει στοκ σε κανένα κατάστημα;;

 

H προσφορά αφορούσε online παραγγελίες μόνο..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...