Προς το περιεχόμενο

Google Nexus 6 299 Wind [ΕΞΑΝΤΛΗΘΗΚΕ]


BrocasHelm

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 918
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Εγώ πάλι, τους πήρα τηλέφωνο και ζήτησα να μου επιβεβαιώσουν ότι θα παραλάβω 100%. Έλεγξε το ονοματεπώνυμο και μου είπε ΝΑΙ, μες στη βδομάδα και μάλιστα της έκανε εντύπωση που είχα τέτοια απορία αφού έδωσα παραγγελία. Παραγγελία έδωσα κι εγώ μία παρά, και μου είχαν πει ότι δεν υπάρχει διαθέσιμο, αλλά θα παραλάβουν Πέμπτη-Παρασκευή. Με βλέπω να αγοράζω τελικά κινητό από Κίνα μεριά, αφού λέω να ρισκάρω να ακυρώσω το σίγουρο της vodafone μπας και κερδίσω τα 50€. Πάντως αν μας δουλέψει η wind, θα φάει "μαύρισμα" από πολλούς εδώ μέσα(λογικά αυτό έγινε ήδη με τις τηλεφωνικές ακυρώσεις)

 

Αποστολή από το XT910 με τη χρήση Insomnia App

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιδια το αγορασα απο wind στα 300 ευρω... αμαν χαμος θα γινει με την vodafone τωρα

μεσω τηλεφωνου μολις τωρα και πληρωμη σπιτι + με 12 δωσεις ατοκα με καρτα

12:30 εκανα παραγγελια

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

είμαι περίεργος να μάθω από πόσα άτομα αποτελείται αυτό το "μπουλούκι" των insomniacs που ξεχύνεται σαν τα άγρια σκυλιά που κυνηγούν αυτοκίνητα με το που πιάσει το μάτι τους μια προσφορά. 

μήπως μας έχουν κάνει πειραματόζωα για λόγους marketing?

o sotiriadisc παρήγγειλε στις 12:30 με πιστωτική και του ακύρωσαν. πρέπει να ήταν από τους πρώτους που παρήγγειλαν κι αυτό σημαίνει ότι μάλλον μας δουλεύουν και το έκαναν για να χτυπήσουν την vodafone

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

είμαι περίεργος να μάθω από πόσα άτομα αποτελείται αυτό το "μπουλούκι" των insomniacs που ξεχύνεται σαν τα άγρια σκυλιά που κυνηγούν αυτοκίνητα με το που πιάσει το μάτι τους μια προσφορά. 

μήπως μας έχουν κάνει πειραματόζωα για λόγους marketing?

o sotiriadisc παρήγγειλε στις 12:30 με πιστωτική και του ακύρωσαν. πρέπει να ήταν από τους πρώτους που παρήγγειλαν κι αυτό σημαίνει ότι μάλλον μας δουλεύουν και το έκαναν για να χτυπήσουν την vodafone

 

 

Απο τις 11:40 ειχε ανεβει η προσφορα οποτε απο τους πρωτους δεν ηταν!!!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ πήρα 12:10 οπότε και επιβεβαιώθηκε από μέλος εδώ πως είναι τιμή συσκευής χωρίς συμβόλαιο. Σε 20 λεπτά άνετα φεύγει το στοκ τους...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Προβλέπω όσοι ακύρωσαν την παραγγελία από voda  για να το πάρουν  από την wind με 50 ευρώ ποιο φθηνά να μείνουν με το παλιό τους τηλέφωνο στο χέρι 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Προβλέπω όσοι ακύρωσαν την παραγγελία από voda  για να το πάρουν  από την wind με 50 ευρώ ποιο φθηνά να μείνουν με το παλιό τους τηλέφωνο στο χέρι 

 

και κατά 350 ευρώ πλουσιότεροι :-)

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπορείς να μας πεις τι ώρα παρήγγειλες και αν σε πήραν για να επιβεβαιώσουν πότε θα γίνει η παράδοση;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα το έχω ήδη στα χέρια μου το κινητό .

 

Ήθελα να το πάρω αλλά δεν πρόλαβα από τη vodafone και με το που είδα από εδώ ότι το έβγαλε η wind, πήρα τηλ σε κατάστημα που το είχε διαθέσιμο .

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 
 

 

Προβλέπω όσοι ακύρωσαν την παραγγελία από voda  για να το πάρουν  από την wind με 50 ευρώ ποιο φθηνά να μείνουν με το παλιό τους τηλέφωνο στο χέρι 

:lol:

Πιο πιθανό να βγούν με κάνα 50ρι καπέλο για πώληση...

 

Πάντως της π***ανας γίνεται...Πριν προλάβεις να καταλάβεις τι γίνεται "εξαντλείται" η μια προσφορά,λές παει τελείωσει άντε και του χρόνου.Τσουπ σου βγάζει η Wind καπάκι άλλή.Δε ξέρεις τι θα σου ξημερώσει μ΄αυτούς.Περιμένω κι από Γερμάνο για να δέσει το γλυκό :D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βγαζουν προσφορα κινητα που δεν υπαρχουν σε αποθεμα δεν ξερουν αν θα εχουν καποια στιγμη και οσα υπηρχαν στα μαγαζια εξαφανιζονται ως δια μαγειας....Βγαζει η Wind προσφορα χωρις προγραμματισμο και μετα ακυρωνει...Μακαρι να κανω λαθος

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ όπου προλαβαίνω παραγγέλνω και περιμένω να δω ποιος θα πρωτοστείλει. :P

 

edit: volleyball Κι εγώ που ρώτησα τηλεφωνικά την κοπέλα όταν πήρα, μου έιπε έιναι μόνο για τηλεφωνικές/online παραγγελίες... γι' αυτό και δεν ρώτησα καν σε κάποιο κατάστημα...

 

Τώρα που πήρα στο MetroMall στην Wind με ενημέρωσε κι κοπέλα πως είναι σε έλλειψη από τα κεντρικά.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...