Προς το περιεχόμενο

Google Nexus 6 299 Wind [ΕΞΑΝΤΛΗΘΗΚΕ]


BrocasHelm

Προτεινόμενες αναρτήσεις

πρόλαβα και εγώ - ελπίζω (ζήτησαν ονομα,διευθυνση, ατ, αφμ, τκ). Πήρε και ένας συνάδελφός μου τηλ αλλά είπαν οτι τέλος η διαθεσιμότητα 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

χωρις να θελω να σας ταραξω αλλα αφμ μεσω παραγγελιας ζητανε σχεδον παντα μονο για συμβολαια :/

Αυτο σκεφτομουν κι εγω αλλά γιατι ο ενας και ΙΔΙΟΣ υπαλληλος να επιβαιωνει οτι "δεν προκειται περι συμβολαιου" και ταυτοχρονα να ζηταει ΑΦΜ... δεν μπορει να κανουν τετοια πατατια, κατι αλλο θα εχουν στο νου (σκεφτομαι ειτε να τσεκαρουν ποιος ειναι ηδη πελατης τους οταν ...φτασει το όποιο στοκ φτασει και πρεπει να αποφασισουν σε ποιον θα στειλουν τι, ειτε για κανα ελεγχο ηλικιας μηπως τυχον ριξουνε μεσα και καμια καρτουλα sim free to go ή αλλη τετοιου ειδους -ανευ συμβολαιου-... τι αλλο ενδεχομενο υπαρχει; ανελαβαν χρεη εφοριας ξαφνικα; :))

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πρόλαβα και εγώ - ελπίζω (ζήτησαν ονομα,διευθυνση, ατ, αφμ, τκ). Πήρε και ένας συνάδελφός μου τηλ αλλά είπαν οτι τέλος η διαθεσιμότητα 

 

ΟΚ, έχουμε τουλάχιστον μια ένδειξη ότι τέλος και αυτή η προσφορά :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επιβεβαίωση προσφοράς! Βέβαια δεν υπάρχει απόθεμα. Αν είστε συνδρομητής wind δίνετε απλα τον τηλ αριθμό σας ώστε να σας καλέσουν όταν θα υπάρξουν διαθέσιμα. Α...διαλεγετε κ χρωμα! Ρε παιδιά μήπως διαβάζουν το forum και το κανουν ίσα ίσα για να μας τρέχουν?? Έχω επιδοθεί σε εναν ανηλεή αγώνα απόκτησης προσφορας: σαν τον κυνηγό στη ζούγκλα αισθάνομαι...

  • Like 5
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πριν λίγο τους πήρα κι εγώ..

 

Μου επιβεβαίωσαν 3 φορές ότι είναι σκέτη συσκευή,και οτι δεν έχουν απόθεμα αλλά περιμένουν παραλαβή μέσα στη βδομάδα σίγουρα και θα με πάρουν να μου πουν πότε θα παραλάβω.

 

Για να δούμε...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

ΤΕΛΟΣ τα διφραγκα... 

κρατανε μονο ονομα και τηλεφωνο, αν τυχουν ακυρωσεις

Ok, εβαλα στον τιτλο το περι εξάντλησης.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

σε καταστημα  που μολις μιλησα μου ειπαν να περασω απο εκει με προκαταβολη και θα γινει κανονικα παραγγελια...

εχουν αποθεμα... πιθανον το καθε καταστημα να εχει κρατημενα για τον εαυτο του

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...