Προς το περιεχόμενο

Google Nexus 6 299 Wind [ΕΞΑΝΤΛΗΘΗΚΕ]


BrocasHelm

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 918
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • Moderators

Αφήστε και μια προσφορά να τρέξει κανονικά. Η της Vodafone κράτησε ένα βράδυ, η της wind 1-2 ώρες. Η επόμενη θα μετριέται σε λεπτά;

Ευτυχώς είχα τον χρόνο να αποφασίσω ότι δεν χρειάζομαι κανένα από τα δύο.

 

Καπου μια ωρα της βοδαφον πρωι πρωι (7:30) αργιας, 1.5-2 ωρες αυτή εδώ σε ωρα αιχμης μεσημεριατικα. Επομένως αναποδα μετρας, προς το καλυτερο παμε. Η επομενη στα 249€ θα κρατησει κανενα 5-10ωρο. :)

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΑΠΙΘΑΝΗ τιμή, φοβερό εργαλείο, pure android, σφαιράτο, στιβαρό, ωραία οθόνη για Multimedia, καλή κάμερα και γενικά  δεν μασάει τίποτα....

Αρνητικά, ΠΕΛΩΡΙΟ για όσους φαντάζονται χειρισμό με ένα χέρι ή να το τρυπώνουν σε τσέπες, ΒΑΡΥ (αν του βάλεις θήκη θα γίνει πάνω από 200γρ,, μέτρια μπαταρία μιας και με κανονική/γεμάτη χρήση ίσα που σου βγάζει μια μέρα!

Όσοι ενθουσιαστήκατε με την τιμή και θα το πάρετε ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΤΟ ΕΧΕΤΕ ΔΕΙ ή χρησιμοποιήσει ποτέ, ακούστε αυτά που σας λέω γιατί θα είστε στις αγγελίες πολύ σύντομα! :-)

 

 

N6-hand-gymnastics-for-small-hands.jpg?i

Test-your-N6-on-your-pockets-first.jpg?i

 

 

  • Like 5
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ρε παιδιά διαβάζω πολλούς να λένε για μπαταρία που δεν κρατάει, αλλά στο gsmarena του έχει battery rating 70h όταν στο Note2 (που έχω και είμαι απολύτως ευχαριστημένος με τη διάρκεια της μπαταρίας) δίνει 69h.

 

red21 ή όποιος άλλος το έχει δουλέψει, οι αναφορές για τη μπαταρία στέκουν ή είναι υπερβολικές απο ανθρπώπους που δεν αφήνουν το κινητό σε ησυχία.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά μολης εδωσα προκαταβολή 150€ αλλα πάλι δεν είμαι σίγουρος αν θα το πάρω μ είπε η κοπέλα

 

 

Η προσφορά εχει από το Σάββατο μ είπε επίσης...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έκανα παραγγελία τηλεφωνικά κατά τις 13:45, όπου μου είχαν πει ότι ναι μεν έχουν εξαντληθεί, αλλά είναι απλά οι αποθήκες των τηλεφωνικών παραγγελιών και θα έχουν restock (;;; ). Τελικά, μόλις με ενημέρωσαν ότι έχει εξαντληθεί γενικά και ακυρώνεται η παραγγελία

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μετά απο πόση ώρα λάβατε τηλέφωνο για την μέρα παραλαβής και τρόπο πληρωμής ? Έκανα παραγγελία γύρω στη 1 και ακόμα περιμένω ... 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εμένα μου είπαν ότι θα με ενημερώσουν μέσα στη βδομάδα. το ότι πήραν πάντως κάποιους τηλέφωνο και ακύρωσαν, καθώς και ότι σταμάτησαν να δέχονται άλλες παραγγελίες είναι αρκετά θετικό για αυτούς που πρόλαβαν να παραγγείλουν και σημαίνει ότι μπορέι να τιμήσουν τις παραγγελίες. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έκανα παραγγελία τηλεφωνικά κατά τις 13:45, όπου μου είχαν πει ότι ναι μεν έχουν εξαντληθεί, αλλά είναι απλά οι αποθήκες των τηλεφωνικών παραγγελιών και θα έχουν restock (;;; ). Τελικά, μόλις με ενημέρωσαν ότι έχει εξαντληθεί γενικά και ακυρώνεται η παραγγελία

και εμενα το ιδιο!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

να τα μας ... η wind στο κινητο με πηρε ... επεσε ακυροοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοο, επομενη τιμη 699 !!!

τι να πεις τωρα ?

 

** off topic ... ακυρωσα και το κινητο απο vodafone που ειχα παρει στα 350 .... ειμαι τωρα κατα 350 ευρω ποιο πλουσιος ... μου φαινεται πρεπει να παω για ενα καφεδακι τωρα και να αφησω τα κινητα

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

να τα μας ... η wind στο κινητο με πηρε ... επεσε ακυροοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοο, επομενη τιμη 699 !!!

τι να πεις τωρα ?

 

** off topic ... ακυρωσα και το κινητο απο vodafone που ειχα παρει στα 350 .... ειμαι τωρα κατα 350 ευρω ποιο πλουσιος ... μου φαινεται πρεπει να παω για ενα καφεδακι τωρα και να αφησω τα κινητα

πολυ περιεργο..δεν ειχες ολοκληρωσει κανονικα την παραγγελια?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ναι κανονικα τα ειχαμε πει με την κοπελα αλλα πηρε και μου ειπε οτι δεν υπαρχει αποθεμα και ζητανε συγνωμη και δεν μπορουν να με εξυπηρετησουν κτλ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ναι κανονικα τα ειχαμε πει με την κοπελα αλλα πηρε και μου ειπε οτι δεν υπαρχει αποθεμα και ζητανε συγνωμη και δεν μπορουν να με εξυπηρετησουν κτλ

μαλιστα.για να δουμε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...