Προς το περιεχόμενο

Google Nexus 6 299 Wind [ΕΞΑΝΤΛΗΘΗΚΕ]


BrocasHelm

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Αφού τα ζύγισα, λέω δεν δοκιμάζω να πάρω κι εγώ κάτι(δεν το παρήγγειλα το Nexus γιατί δεν το χρειάζομαι) και είπα να τσιμπήσω ένα Xperia M για δώρο τελικά αφού στα 59 ευρώ είναι μια χαρά τιμή.

 

13:38 έβαλα το τηλέφωνό μου στην φόρμα στην σελίδα, 1 λεπτό μετά με πήραν τηλέφωνο, αφού ρώτησα 5-6 φορές για το κομμάτι συμβόλαιο μου είπε σκέτη η συσκευή και θα έρθει αντικαταβολή χωρίς έξοδα. Μου ζήτησε απλά όνομα, επώνυμο, διεύθυνση και ένα τηλέφωνο. Όχι ΑΦΜ ή κάτι τέτοιο. Απλά περιμένω τώρα τηλέφωνο για το πότε θα περάσει ο κούριερ.

 

EDIT: Ψιλο-οφφ τόπικ, αλλά @matrixxx είχα κάνει επεξεργασία του πρώτου ποστ με πλήρη επεξεργαστή κειμένου και είχα αλλάξει κι εγώ τον τίτλο. Δεν αλλάζει τελικά αν το κάνω και πρέπει να το κάνει moderator;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Και εγω μπηκα στο τριπακι να "παρω κατι" όπως εσυ, μονο το Μ ηταν σε "νορμαλ" τιμη, αλλα 59 ευρω για ένα μονοσιμο κινητο με καμερα αρκετα χειρoτερη από το τρέχον "καθημερινο" κινητο μου των 100 ευρω, δεν δινω. Ετσι γλυτωσα 59 ευρω που θα μου στοιχιζε το τοπικ σου. :P

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και εγω τελικα κρατηθηκα και δεν πηρα το xperia M. Παντως θα με ανησυχουσε το οτι ζηταγαν το ΑΦΜ για μια αγορα. Μιλαμε για την wind...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το ίδιο είπαν και σε εμένα 2112116550.. επεμεινα και μου είπε να με καλέσει πίσω

 

Με κάλεσε και εμένα πίσω τελικά γύρω στη μία και μου είπε ότι όντως είναι χωρίς συμβόλαιο και άφησα όνομα-επώνυμο-όνομα πατρός-κινητό για παραλαβή μέσα στην εβδομάδα με αντικαταβολή..

 

εγώ γιατί δεν τους πιστεύω? :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

The Nexus 6 simultaneous transmissions SAR value is 1.56W/kg, dangerously close to the 1.6W/kg legal limit. The FCC also announces SAR values for when the phone is near the ear and close to the body. The ear (head) SAR rating of the Nexus 6 stands at 0.86W/kg, while the body SAR level is 0.36W/kg.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μια ερωτηση παιδια, τα public ειναι της wind? μπορει καποιος να παραγγειλει συσκευη της wind απο κει σε αυτην την τιμη? κεντρο Ηρακλειο καταστημα της wind δεν ειχαν ελευθερη συσκευη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βγήκα πριν λίγο από κατάστημα που πήγα να ρωτήσω. Λέω τη τιμή στην υπάλληλο με κοιτάει παράξενα και πάει και ανοίγει το νέο διαφημιστικό φυλλάδιο, μου δείχνει το nexus που έγραφε με έκπτωση 499 ευρώ σκέτη συσκευή ή στο συμβόλαιο W, 319 ευρώ. Ρωτάω από πότε τα έχετε τα φυλλάδια μου λέει από χτες...Δε μπορούσα να πω κάτι άλλο και έφυγα...Από ότι βλέπω τέλειωσε και στο ίντερνετ, οπότε μάλλον την έχασα τη προσφορά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αφήστε και μια προσφορά να τρέξει κανονικά. Η της Vodafone κράτησε ένα βράδυ, η της wind 1-2 ώρες. Η επόμενη θα μετριέται σε λεπτά;

Ευτυχώς είχα τον χρόνο να αποφασίσω ότι δεν χρειάζομαι κανένα από τα δύο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δηλαδή την επόμενη βδομάδα θα σε πάρουν τηλ, να πας να τ πάρεις 699 η θα σ ερθει σπίτι με απόδειξη 699. Αν δεν είσαι απο τους τυχερους.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...