Προς το περιεχόμενο

Ασυρματο μοντεμ router ASUS DSL-N14U @wind 34.90€


manthos1969

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 741
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Ειμαι cyta θα μπορεσω να το κανω bridge για να μοιραζω το internet και να εχω το τηλ στο zte της cyta?

Τι παιζει με την Cyta φιλε μου;

Για το θεμα με την voip τηλεφωνια λες;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τελευταία η cyta δίνει κανονικά router όπως της Wind. Δεν ξέρω τι έχει αλλάξει με το Voip που είχαν παλιότερα. Πάρε στην Cyta και ρώτα αν μπορείς να χρησιμοποιήσεις δικό σου router.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ειμαι cyta θα μπορεσω να το κανω bridge για να μοιραζω το internet και να εχω το τηλ στο zte της cyta?

Ναι, όπως όλα τα Asus έχει 100% σίγουρα καθαρό bridge...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Υποστηριζει σκληρο δισκο usb ωστε να τον κανουμε δικτυακο να μπορουμε να κατεβαζουμε εκει torrents;

Επισης τα εργα/αρχεια που υπαρχουν στο ενωμενο δισκο μπορει να τα βλεπει οποιοσδηποτε υπολογιστης ειναι συνδεδεμενος στο ρουτερ;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά, μόλις μου ήρθε από media το "weekend offer" και έχει μέσα το TD-W8970 της TP Link στα 39,90€.

Θα προτιμησω αυτό αντί του Asus, καθώς το έχω ήδη αλλού και είναι σταθεροτατο. ;)

post-276613-0-53804700-1459583357_thumb.png

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ειναι το v3 δλδ broadcom αν σου κανει με το dslam σου go ,ειναι αξιολογοτατο

Συγγνώμη για το off post, μπορείς να με καθοδηγήσεις λίγο πάνω στο dslam? Τι πρέπει να τσεκάρω δηλαδή για να δω αν μου κάνει? Σε ευχαριστώ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά, μόλις μου ήρθε από media το "weekend offer" και έχει μέσα το TD-W8970 της TP Link στα 39,90€.

Θα προτιμησω αυτό αντί του Asus, καθώς το έχω ήδη αλλού και είναι σταθεροτατο. ;)

 

 

Για όσους δεν έχουν κοντά κατάστημα βγαίνει στα € 43,39. Επίσης δεν είναι το V1 (με τις 3 κεραίες) που ήταν καλό.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιδια μολις το παρηγγειλα και εγω απο την wind να ρωτησω λιγο επειδη δεν γνωριζω συνδεεται κανονικα οπως το πρηγουμενο που ειχα ενα zte και ειμαι στον οτε,επισης θα δω διαφορες σε ταχυτητα ευχαριστω τον φιλο που μας το προτεινε!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τελευταία η cyta δίνει κανονικά router όπως της Wind. Δεν ξέρω τι έχει αλλάξει με το Voip που είχαν παλιότερα. Πάρε στην Cyta και ρώτα αν μπορείς να χρησιμοποιήσεις δικό σου router.

Ρωτησα μηπως αλλαξε κατι στο voip αλλα απαντησαν αρνητικα,οποτε μονο σε bridge

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...