Προς το περιεχόμενο

Ασυρματο μοντεμ router ASUS DSL-N14U @wind 34.90€


manthos1969

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Αραγε εχει καλυτερο range απο το ZTE ; Ειχα παρει αυτο 

http://www.e-shop.gr/tp-link-td-w8960n-300n-wireless-n-adsl2-router-over-pstn-p-PER.612412

2 κεραιες και μιλαμε εχει 10 μετρα εμβελεια ! tragic.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να πω κι εγώ αρχική εμπειρία σε σχέση με εταιρικά zte & thomson. Καμία σχέση με αυτά. Χωρίς να πειράξω(ακόμη) κάτι στις ρυθμίσεις, με ανεβασε 3+ mbps, για wifi δεν μπορώ να πω, αφού του έβαλα κατευθείαν 5 dbi κεραίες(η μια κατευθυντικη 7άρα). Όλα αυτά σε γραμμή hol, που είμουνα 99% σίγουρος ότι έχει πρόβλημα, αφού με 2 modem(τα παραπάνω) με συγχρόνιζε, αρκετά χαμηλότερα.Που να αρχίσω τα "πειράγματα" δλδ. Νομίζω, ότι σε σχέση με τα δωρεάν που δίνουν οι providers, σε αυτή την τιμή, είναι μονόδρομος(τουλάχιστον για μένα)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σε σχεση με ενα netgear dgn3500 που έχω αξιζει σαν αγορα; Το θελω για να παιξω λιγο με το snr μπας και δω κατι καλυτερο σε download -upload μιας κι η hol to κραταει ψηλα το snr. Για πειτε γνωμη οι γνώστες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδες επειδη στο site μεσα δεν το εχει,και κλασσικα δεν θελω να γινω ρεζιλι λεγοντας τους αν εχουν ενα modem που ουτε οι ιδιοι δεν ξερουν οτι υπαρχει,πως ακριβως το ζητησατε??

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδες επειδη στο site μεσα δεν το εχει,και κλασσικα δεν θελω να γινω ρεζιλι λεγοντας τους αν εχουν ενα modem που ουτε οι ιδιοι δεν ξερουν οτι υπαρχει,πως ακριβως το ζητησατε??

Asus DSL-N14U

https://www.wind.gr/gr/gia-ton-idioti/triple-play/exoplismos/

post-66821-0-76724000-1459938015_thumb.png

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδες επειδη στο site μεσα δεν το εχει,και κλασσικα δεν θελω να γινω ρεζιλι λεγοντας τους αν εχουν ενα modem που ουτε οι ιδιοι δεν ξερουν οτι υπαρχει,πως ακριβως το ζητησατε??

 

Δες εδω   Asus Dsl N14U

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδες επειδη στο site μεσα δεν το εχει,και κλασσικα δεν θελω να γινω ρεζιλι λεγοντας τους αν εχουν ενα modem που ουτε οι ιδιοι δεν ξερουν οτι υπαρχει,πως ακριβως το ζητησατε??

Θα τους πεις στην φορμα διαθεσιμοτητας ο κωδικος υλικου για το asus modem dsl-n14u ειναι

11013934

Δεν μπορουν να τον δουν γιατι εξυπηρετουσε εταιρικες συνδεσεις σταθερης αυτο το ρουτερ

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αψογοι οι παραπανω για τα links. Η αληθεια ειναι οτι ειχα ψαξει παντου εκτως απο το τμημα Wind triple play μιας και νομιζα οτι ειχε πληροφοριες μονο για τα πακετα συνδεσεων. Ελπιζω με connx να μην εχω κανενα περιεργο θεμα.

 

Ευχαριστω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...