Προς το περιεχόμενο

Xiaomi USB LED Lamp @allbuy.com, €0.93 [TEΛΟΣ]


dimigar

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δεν μπορω να κρινω από την φωτο τα λουμενς, αλλα μαλλον ασυμφορη μου φαινεται μια τετοια χρηση.

 

5 ευρω κανουν χοντρικα τα 5 (δεν προσθετω το USB hub :P), σποτακι 230V 3W-5W-καπου 200-400lumens παιρνεις από 1 ευρω στο ebay.

 

Μεγειες παντως, σωστος ο παιχτης! :)

 

Σποτάκι σε αυτοκίνητο όμως δεν μπορείς να βάλεις  ;)

 

Χώρια του ότι τα βάζεις όπου θες μες στο σπίτι, κάτω από τραπέζια, καρέκλες, γραφείο, φούστα  :X  κλπ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 437
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

τα ελαβα κιεγώ σήμερα! 4 σε ένα φάκελο! Και είναι σούπερ!


Από εσάς που παραλάβατε, σας άλλαξε το status παραγγελίας από paid σε shipped; Εμένα από 11/05 ακόμα paid λέει.

Ναι 

shipped

Please allow to 0-7 days to ship the order

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ειχα κανει 1 παραγγελια με 2 Led , δε ζητησα να γινει σε 2 φακελους η 2 παραγγελιες 

 ηρθε 1 φακελος με 1 , παραγγειλα ηδη ακομα 2 και 1 power bank σε ξεχωρηστες παραγγελιες αυτη τη φορα ολα ,δε θα κατσω να σκασω για 1 ευρω  και αφου στους περισσοτερους ηρθε σωστα η παραγγελια μαλλον καποιο λαθος θα εγινε στη δικια μου και ελπιζω πως απλα ειχα κακη τυχη και τωρα θα ερθουνολα σωστα 

 

 

@narayan εμενα ειχε αλλαξει απο paid σε complete κατευθειαν δε περασε σε σταδιο shipped . ηρθε η παραγγελια και το Order το ειχα κανει στις 13/05 ,εχε το νου σου στην εξωπορτα .. λογικα θα φτασει αυτες τις ημερες 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Νομιζω ότι αυτό που θα βοηθουσε είναι να πουν οσοι παρηγγειλαν 2+ και ειπαν ότι παρελαβαν, αν ηταν σε ΕΝΑ φακελο ή σε ξεχωριστούς που απλα ηρθαν την ιδια μερα.

σε ένα φάκελο (δύο μαζί)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Σποτάκι σε αυτοκίνητο όμως δεν μπορείς να βάλεις  ;)

 

Τα 12βολτα σποτακια (mr16 βαση) είναι λιγο πιο φτηνα από τα 230v.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αλήθεια ποια είναι η διαφορά αυτών των δύο λαμπών και έχουν άλλη τιμή; (είναι από το ίδιο μαγαζί)  :confused:

https://www.allbuy.com/detail/30A1014C-7EC7-035B-CDE5-8BA0B861F380 (του θέματος)  €0.93

https://www.allbuy.com/detail/57734   €5.85

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τουλαχιστον σε εμενα ετσι εγινε τωρα που πε ενας συμφορουμητης οτι θα μου ερθει και αλλο δεμα πολυ αμφιβαλω 

Mε το δεδομένο ότι το allbuy είναι παρακλάδι του DX, να πω ότι σε μια -και μοναδική, μέχρι στιγμής- παραγγελία που είχα κάνει από DX, ενώ είχα βάλει (και πληρώσει) 3 προϊόντα μαζί, μου ήρθαν σπαστά σε δύο δόσεις με κάποιες μέρες διαφορά (και μιλάμε για εντελώς ψιλολόγια, δλδ δεν ήταν ούτε λόγω όγκου, ούτε λόγω κόστους που τα έσπασαν σε δυο αποστολές).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αλήθεια ποια είναι η διαφορά αυτών των δύο λαμπών και έχουν άλλη τιμή; (είναι από το ίδιο μαγαζί)  :confused:

https://www.allbuy.com/detail/30A1014C-7EC7-035B-CDE5-8BA0B861F380 (του θέματος)  €0.93

https://www.allbuy.com/detail/57734   €5.85

το 5,85 είναι γνήσιο....αλλά δεν βαριέσαι ένα σιλικονάτο λαμπάκι είναι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το 5,85 είναι γνήσιο....αλλά δεν βαριέσαι ένα σιλικονάτο λαμπάκι είναι

γιατί το άλλο δεν είναι? Το έχεις στα χέρια σου και μπορείς να το επιβεβαιώσεις?

Εγώ λέω ότι απλά είναι διπλή καταχώρηση (που έχουμε πάμπολες φορές σε κινεζομάγαζα) με διαφορετική τιμή και η πρώτη είναι η προσφορά του νήματος (προφανώς) 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

γιατί το άλλο δεν είναι? Το έχεις στα χέρια σου και μπορείς να το επιβεβαιώσεις?

Εγώ λέω ότι απλά είναι διπλή καταχώρηση (που έχουμε πάμπολες φορές σε κινεζομάγαζα) με διαφορετική τιμή και η πρώτη είναι η προσφορά του νήματος (προφανώς) 

όχι δεν το έχω.

εχω παραγγείλει και περιμένω και δεν με νοιάζει κιόλας τι είναι..ένα λαμπάκι της πλάκας είναι είτε είναι γνήσιο είτε όχι

 

εσύ πως επιβεβαίωσες την γνησιότητα?

πέρασες κάνα product id στο site ή σκάναρες το qr code και το βγάζει ok?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Mε το δεδομένο ότι το allbuy είναι παρακλάδι του DX, να πω ότι σε μια -και μοναδική, μέχρι στιγμής- παραγγελία που είχα κάνει από DX, ενώ είχα βάλει (και πληρώσει) 3 προϊόντα μαζί, μου ήρθαν σπαστά σε δύο δόσεις με κάποιες μέρες διαφορά (και μιλάμε για εντελώς ψιλολόγια, δλδ δεν ήταν ούτε λόγω όγκου, ούτε λόγω κόστους που τα έσπασαν σε δυο αποστολές).

το έκαναν επειδή δεν έιχαν στοκ το ένα προιόν για να μην καθυστερήσει συνολικά η παραγγελία σου. Το amazon το κάνει πολύ συχνά

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...