Προς το περιεχόμενο

Xiaomi USB LED Lamp @allbuy.com, €0.93 [TEΛΟΣ]


dimigar

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 437
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Και εγώ με την προηγούμενη είχα και εγώ τα ίδια θέματα με σένα. Τώρα έχω ξενοιάσει και το μόνο που φοβάμαι είναι μην τον αλλάξουν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πριν κάνα δυο μήνες αν θυμάμαι αλλάξαμε. Πράγματι είναι απίστευτος αφού να φανταστείς χτες έλειπα από το σπίτι και με πήρε τηλέφωνο για να μου πει ότι μου άφησε ΜΗ συστημένα δέματα... Με έχει καταυποχρεώσει ο άνθρωπος...

Αδερφέ πρέπει να έχουμε τον ίδιο!

Πριν από αυτόν είχα τεράστια προβλήματα.

Αυτός με έχει καταυποχρεώσει & εμένα!

Όταν δεν βλέπει το αμάξι και δεν απαντώ με παίρνει τηλέφωνο και κρύβει τα μικροδέματα σε σημείο.

Πλέον τα παραλαμβάνω όλα, ενώ παλαιότερα πολλά γύριζαν στους αποστολείς ή δε φτάνανε ποτέ σε μένα. Ηρέμησα. Μην τον αλλάξουν να λέμε κ τρέχουμε πάλι!

 

Σόρυ για το οφτόπικ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αδερφέ πρέπει να έχουμε τον ίδιο!

Πριν από αυτόν είχα τεράστια προβλήματα.

Αυτός με έχει καταυποχρεώσει & εμένα!

Όταν δεν βλέπει το αμάξι και δεν απαντώ με παίρνει τηλέφωνο και κρύβει τα μικροδέματα σε σημείο.

Πλέον τα παραλαμβάνω όλα, ενώ παλαιότερα πολλά γύριζαν στους αποστολείς ή δε φτάνανε ποτέ σε μένα. Ηρέμησα. Μην τον αλλάξουν να λέμε κ τρέχουμε πάλι!

 

Σόρυ για το οφτόπικ.

σε ποια περιοχη της Πατρας αναφερεστε? γιατι ειναι σαν να ακουω για το δικο μου ταχυδρομο!!!!!

εγω ειμαι Καρολου

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιδιά όποιος είναι από Αθήνα και μπορεί ας μου παραγγείλει 2 φωτάκια και θα έρθω να τα παραλάβω μόλις γυρίσω μιας και εδώ που τώρα είμαι δεν έχει καν διεύθυνση.Ευχαριστώ..... όποιος ενδιαφέρεται ας μου κάνει ένα π.μ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μόλις παρέλαβα και εγώ, τελικά μην δίνεται βάση στο tracking το sweeden post. εμένα το δείχνει ακόμα malme, και φυσικά δεν αναγνωρίζεται ο κωδικός στα ΕΛΤΑ. 

 

ωραίο είναι. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πανω που θα ρωταγα τι παίζει με τον αριθμο αποστολής σας...

 

τραγικο και το sweden post λοιπον... Εχει να ενημερωθεί για ΌΛΑ μου τα δεματα (απο διαφορετικά κατ/ματα) απο τις 27/5...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πανω που θα ρωταγα τι παίζει με τον αριθμο αποστολής σας...

 

τραγικο και το sweden post λοιπον... Εχει να ενημερωθεί για ΌΛΑ μου τα δεματα (απο διαφορετικά κατ/ματα) απο τις 27/5...

τους είχα στείλει mail γιατί θεώρησα ότι είχε κολλήσει (όχι το LED, κάτι άλλο που έχω πάρει) και ακόμα φαίνεται ότι δεν έχει ξεκινήσει το δέμα από τις 19.05, αλλά ποτέ δεν απάντησαν. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις παρέλαβα κι εγώ τρία (και όχι 4) και μπορώ να πω ότι είναι πιο ωραία από ότι περίμενα... δείχνουν εντελώς αυθεντικά και φέγγουν πάρα πολύ. Καλή αγορά... :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Eίναι αυθεντικά. Κι εγώ δεν το πολυπερίμενα. Είναι δυνατά και το πλαστικό τους είναι τέλειο..

Και τα φέρνουν σε ξεχωριστό φάκελο. Απορώ αν βγάζουν κέρδος  ..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...