Προς το περιεχόμενο

Xiaomi USB LED Lamp @allbuy.com, €0.93 [TEΛΟΣ]


dimigar

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 437
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

 

Και εγω παραγγελια 10/5 και ακομα τιποτα.45 ημερες εχουμε για διαμαχη στο paypal η 180?

 

Εχει γινει 180 πλεον. Ρε παιδια δεν εχετε κλεισει ουτε μηνα ακομα. 3+ εβδομαδες δεν ειναι πολυ για να ξεκινησετε διαδικασιες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εχει γινει 180 πλεον. Ρε παιδια δεν εχετε κλεισει ουτε μηνα ακομα. 3+ εβδομαδες δεν ειναι πολυ για να ξεκινησετε διαδικασιες.

 

Δεν εχεις και αδικο...

Θα το αφησω σιγουρα αυτην την εβδομαδα και μαλλον και την αλλη,και βλεπουμαι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Από την στιγμή που έχει tracking number δεν νομίζω να υπάρχει λόγος ανυσηχίας....Γεγονός είναι βέβαια οτι σου λέει στην αποστολή 7-14 ημέρες και είναι τελείως έξω από τα προσδοκόμενα...Εμένα έχει φτάσει στο εξωτικό Μάλμε και έρχεται προς τα εδώ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Tα Ιδια... Δε μου φαινεται και πολυ προκοπης το sweden post... 3 παραγγελίες απο κινα με το συγκεκριμενο τροπο αποστολής απο 3 διαφορετικά μαγαζιά και όλες κολλημένες εδω και μερες 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εχει γινει 180 πλεον. Ρε παιδια δεν εχετε κλεισει ουτε μηνα ακομα. 3+ εβδομαδες δεν ειναι πολυ για να ξεκινησετε διαδικασιες.

Φίλε σε μένα πέρασαν 90 μέρες γιατί νόμιζα ότι ισχύει αυτό και με έβγαλε μήνυμα ότι άργησα να ανοίξω case, Προσοχή

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πόσο ταυτίζομαι με τη χαρά του δέματος που λες... Επίσης χαίρομαι που δεν θα πεινάσει ο άψογος ταχυδρόμος μου αφού όλο και κάτι τυχαίνει να μου φέρει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πόσο ταυτίζομαι με τη χαρά του δέματος που λες... Επίσης χαίρομαι που δεν θα πεινάσει ο άψογος ταχυδρόμος μου αφού όλο και κάτι τυχαίνει να μου φέρει.

 

Εγώ πόσο αυτίζομαι με τον ταχυδρόμο μου που φέρνει μαζεμένες ειδοποιήσεις 1 φορά το μήνα (και τα δέματα-αλληλογραφία)! Επειδή βλέπω εισαι και εσυ πάτρα μάλλον έχεις πετύχεις φιλότιμο ταχυδρόμο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πριν κάνα δυο μήνες αν θυμάμαι αλλάξαμε. Πράγματι είναι απίστευτος αφού να φανταστείς χτες έλειπα από το σπίτι και με πήρε τηλέφωνο για να μου πει ότι μου άφησε ΜΗ συστημένα δέματα... Με έχει καταυποχρεώσει ο άνθρωπος...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πριν κάνα δυο μήνες αν θυμάμαι αλλάξαμε. Πράγματι είναι απίστευτος αφού να φανταστείς χτες έλειπα από το σπίτι και με πήρε τηλέφωνο για να μου πει ότι μου άφησε ΜΗ συστημένα δέματα... Με έχει καταυποχρεώσει ο άνθρωπος...

Καλά αυτός φτάνει στην υπερβολή, εγω παρακαλάω με τηλέφωνα στη διανομή στην Ζαίμη να μου φέρει την αλληλογραφία και εσένα σε παίρνει και τηλέφωνο...

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...