Προς το περιεχόμενο

Xiaomi USB LED Lamp @allbuy.com, €0.93 [TEΛΟΣ]


dimigar

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 437
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

παρελαβα. δεν το περίμενα

στο xiaomi mi4 μου δεν δουλεύει με το OTG....  

 

στο xiaomi mi4 μου δεν δούλεψε την πρώτη φορά με το OTG....  

 

works now! 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 παρελαβα και εγω... αυθεντικό φαινεται, περιμενα βεβαια φοβερο φως με αυτα που διαβαζα αλλα για 1€ και 3-4 λεντ μια χαρα ειναι...

 

στα ελτα χεσμενο τον εχουν τον αριθμο αποστολής και το τρακινγκ ε; χυμα πεταμενο στην είσοδο ήταν-οχι τιποτα άλλο εχω και πιο σοβαρες παραγγελίες με sweden post με αντιστοιχο τρακινγκ και απο οτι φαινεται δε του διδουν σημασία...

Υπάρχει και το ενδεχόμενο το δέμα να είναι με τρακινγκ μέχρι να φτάσει στη Σουηδία και μετά να φεύγει χωρίς να σκανάρεται από την χώρα προορισμού.Γι αυτό σου ήρθε ως απλό και το άφησε στην πόρτα σου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Υπάρχει και το ενδεχόμενο το δέμα να είναι με τρακινγκ μέχρι να φτάσει στη Σουηδία και μετά να φεύγει χωρίς να σκανάρεται από την χώρα προορισμού.Γι αυτό σου ήρθε ως απλό και το άφησε στην πόρτα σου.

αυτο λεω! μεχρι το μαλμε το σκαναραν, οι δικοι μας οι απαραδεκτοι δε νοιαστηκαν...

Αντε εδω ήταν δωρεαν, σε άλλη παραγγελία που το πλήρωσα κιολας το τρακινγκ τι ειδους εξυπνάδα είναι αυτή να μη το χρησιμοποιούν;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να ζητας να σου στελνουν τα δεματα σου με ιδιωτικη ταχυμεταφορικη. Θα πληρωνεις περισσοτερο αλλα θα εχεις (θεωρητικα) καλυτερες υπηρεσιες.
 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να ζητας να σου στελνουν τα δεματα σου με ιδιωτικη ταχυμεταφορικη. Θα πληρωνεις περισσοτερο αλλα θα εχεις (θεωρητικα) καλυτερες υπηρεσιες.

 

Ναι και θα κοστίζει το παπαρακι led 10€ εν τελεί... Να κάνουν αυτοί σωστά τη δουλειά τους θα ηταν πιο λογικό! :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

paylidis, το ότι δεν σκανάρεται το δέμα στην Ελλάδα δεν σημαίνει ότι είναι λάθος των ΕΛΤΑ. Μάλλον όταν φθάνουν Σουηδία, το σουηδικό ταχυδρομείο τα προωθεί ως απλή επιστολή στα ΕΛΤΑ, χωρίς τρακινγκ.

Υπάρχουν πολλες κινέζικες ταχυδρομικές υπηρεσίες, που σε ενημερώνουν μόνο ότι το δέμα έφτασε στη χώρα προορισμού(έχει τύχει με δεματάκι μου από κίνα) και μετά ήρθε σπίτι σαν μη συστημένη αποστολή.

Μάλλον αυτή είναι κ η συμφωνία που έχουν κάνει τα αντίστοιχα ταχυδρομεία με τα ΕΛΤΑ.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι έντονο φως, αυθεντικό μπλα μπλα μπλα.... Μου έστειλαν όμως ένα αν και πλήρωσα δύο :devil: 

Δεν είναι και πολυ συνεννοήσιμοι. Μετά το dispute ασχολήθηκαν σοβαρά μαζί μου...

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...