Προς το περιεχόμενο

Xiaomi USB LED Lamp @allbuy.com, €0.93 [TEΛΟΣ]


dimigar

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Εμένα με παραγγελία από 13/5 δεν έχει εμφανιστεί ακόμα... Πάντως πρέπει να είμαστε τα μεγαλύτερα θύματα του καταναλωτισμού, στις κριτικές όλο Greece και Greece βλέπω....  :-D  Α και με τόσες πωλήσεις προϊόντων της απορώ που η XIaomi δεν έχει κοιτάξει να ανοίξει κανά υποκατάστημα στην Ελλάδα

 

Για τα χρώματα, έχω την εντύπωση ότι η Xiaomi μόνο λευκό και μπλε κυκλοφόρησε επισήμως οπότε δε ξέρω αν τα πορτοκαλί και πράσινα είναι αυθεντικά...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 437
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δες εδώ:

http://www.gearbest.com/batteries-chargers/pp_140785.html

Gearbest, το πλέον αξιόπιστο μαγαζί!!

Ναι αλλά όταν με τα λεφτά που θα δώσεις σε αυτό παίρνεις 2.5 τέτοια αξίζει το ρισκο :P

 

Προσωπικά όμως από το allbuy (προς το παρών τουλάχιστον) δεν θα αγόραζα κάτι αξίας, εκτός και αν αλλάξει το registered mail τους. Για πραγματάκια μέχρι 5 ευρώ όμως θα ξαναδοκίμαζα αρκετες φορες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έδειξα στον φίλο MikeJ oτι αφού πωλεί το Gearbest κι άλλα χρώματα της λάμπας σημαίνει οτι η Xiaomi δεν παράγει μόνον λευκά και μπλε άρα του allbuy είναι κι αυτά αυθεντικά!! 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

...σημ.: στο παραπάνω "λογικό άλμα" φτάνουμε, ξεκινώντας από το "αξίωμα" που λέει ότι, οι copycats βγάζουν μόνο διαφορετικά χρώματα από τους original, ώστε να καρφώνονται πιο εύκολα :P

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μου ήρθαν κι εμένα, πραγματικά πολύ δυνατά, δεν το περίμενα

 

 

ADD:

Δοκίμασα με το powerbank της xiaomi και πράγματι με το κουμπί ανοίγει και κλείνει :)
Επίσης με κάτι φορτιστές κινέζικους του 1,5€, οι οποίοι δεν κάνουν για φόρτιση κινητού (είναι τόσο μάπα) δουλεύει μια χαρά :)
Επιτέλους θα τoυς αξιοποιήσω κάπως και αυτούς, θα τους κάνω φως :P

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλημέρα . Από 10/5 παραγγελία μου ήρθαν κι έμενα σήμερα το πρωί τα δυο κομμάτια που είχα παραγγείλει .... Πραγματικά δυνατά , να πω την αλήθεια δε το περίμενα . 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παραγγελία 10/5 - αποστολή 11/5 - έφυγε από Μάλμε 28/5- παραλαβή 8/6

Εν τω μεταξύ και στο 17track και στο posten.se ακόμα και σήμερα δεν φαίνεται ότι έφτασε Ελλάδα.

Στην αναζήτηση των ΕΛΤΑ δεν υπάρχει καμία καταχώρηση ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παρέλαβα σήμερα παραγγελία της 17 Μαΐου.

Αυθεντικότατο φαίνεται σύμφωνα με τους οδηγούς.

Υπόψιν πως το μόνο mail που παρέλαβα σε όλη τη διάρκεια της παραγγελίας είναι το πρώτο της επιβεβαίωσης και τίποτα άλλο (ούτε shipped, ούτε tracking κλπ).

Βέβαια για μια τέτοια αγορά δεν έκανα καν εγγραφή αλλά ψώνισα ως guest αλλά δεν έχει καμία σημασία.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Ήρθαν και σε εμένα μόλις....Αυθεντικότατα και ωραία. Και με ζάλιζε το Gearbest που είχα παραγγείλει και ζήτησα price match οτι αυτοί στέλνουν τα αυθεντικά...Nice!!

 

P.S Το έβαλα και στην USB από έναν φορτιστή Samsung που έχω και δούλευε μια χαρά....Και φωτάκι νυχτός δωματίου  :P

Επεξ/σία από VonLoutsos
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 παρελαβα και εγω... αυθεντικό φαινεται, περιμενα βεβαια φοβερο φως με αυτα που διαβαζα αλλα για 1€ και 3-4 λεντ μια χαρα ειναι...

 

στα ελτα χεσμενο τον εχουν τον αριθμο αποστολής και το τρακινγκ ε; χυμα πεταμενο στην είσοδο ήταν-οχι τιποτα άλλο εχω και πιο σοβαρες παραγγελίες με sweden post με αντιστοιχο τρακινγκ και απο οτι φαινεται δε του διδουν σημασία...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...