Προς το περιεχόμενο

Xiaomi USB LED Lamp @allbuy.com, €0.93 [TEΛΟΣ]


dimigar

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Έχει κουμπί on/off το αυθεντικό led

 

Οχι απλα αν το συνδεσεις με ενα αυθεντικο xiaomi powerbank, το κουμπι του powerbank θα ανοιγοκλεινει το led. Δεν ξερω αν ισχυει και σε αλλα powerbank.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 437
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

 

και το  gearbest πουλαει ιμιτασιον.

 

 

άρα τελικά δεν πουλάει ιμιτασιον ...

 

Λοιπόν το led από το gearbest  το είχα παραγγείλει την 1η Μαρτίου ( το θέμα εδώ άρχισε στις 9 Μαΐου) μαζί με κάτι άλλα πράγματα.

Τώρα θα σας γελάσω αν ήξερα τότε για τα xiaomi led  η αν τα είχε φέρει τότε το gearbest και εγώ αγνοούσα την ύπαρξη τους.

 

Το μόνο σίγουρο που θυμάμαι  είναι ότι τον χειμώνα ήτανε πολύ ακριβότερα από ότι είναι τώρα.

Τώρα φυσικά και γνωρίζω ποιο είναι το γνήσιο και ποιο το μαϊμού.

τα έχει πολύ πριν .... κοίτα πχ αρχές Φεβρουαρίου

 

order

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ πάλι παρήγγειλα δύο λεντ και ένα ανεμιστηράκι σε μία παραγγελία.

Μου ήρθε ένα φακελάκι με ένα λεντ μέσα και τίποτα άλλο.

Ότι 'νάναι...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πάντως στα e-mail δεν απαντάνε. Οπότε άνοιξα ένα dispute όχι για το ποσό αλλά για την συμπεριφορά...

είμαι έτοιμος και εγώ για despute. μαζί με το LED πήρα και άλλα πράγματα που ποτέ δεν ήρθαν, και πλέον έχει περάσει πάνω από ένας μήνας. 

 

ενημέρωσε μας για την εξέλιξη. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παρέλαβα και εγώ τα 2 που είχα παραγγείλει.

 

Υπόψιν ότι το tracking number που μου έδωσαν λέει ότι το δέμα είναι ακόμα στην Κίνα.

 

Το εβαλες σε καποιο site και το ειδες γιατι δεν μου βγαζει καμια πληροφορια το δικο μου απο το site του allbuy.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχω ανοίξει dispute από τις 41 ημέρες μετά την παραγγελία, μέχρι στιγμής καμμιά απάντηση. Για escalate μετα τις 60 ημέρες εφόσον δεν υπάρχει ανταπόκριση.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παρήγγειλα 25/5, εστάλησαν 30/5 και χθες μου ήρθαν 4 κομμάτια.  17/6 εστειλα email ζητώντας να μου δώσουν tracking number που έλεγαν ότι δίνουν παρόλη τη χαμηλή τιμή, 23/6 μου απάντησαν δίνοντάς μου tracking number που τα ΕΛΤΑ δεν ξέρουν. Κουκουρούκου δλδ. Τεσπα, όλα καλά, δουλευουν και είμαι ΟΚ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έκανα παρεγγελία για 2 led στις 04/06 και σήμερα ήρθε φάκελος μόνο με ένα led μέσα όμως.. Υπάρχει περίπτωση να τα στέλνουν ένα ένα? Η παραγγελία ήταν μία και όχι 2 ξεχωριστές πάντως.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έκανα παρεγγελία για 2 led στις 04/06 και σήμερα ήρθε φάκελος μόνο με ένα led μέσα όμως.. Υπάρχει περίπτωση να τα στέλνουν ένα ένα? Η παραγγελία ήταν μία και όχι 2 ξεχωριστές πάντως.

 

http://www.insomnia.gr/topic/569059-xiaomi-usb-led-lamp-allbuycom-€093-teλοσ/?p=54099369

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...