Προς το περιεχόμενο

Xiaomi USB LED Lamp @allbuy.com, €0.93 [TEΛΟΣ]


dimigar

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 437
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Πως ξεχωριζω τα original απο τα ψευτικα? Αυτο δηλ ειναι ορτζιναλ?

http://www.banggood.com/Original-Xiaomi-LED-Light-With-USB-For-Power-Bank-Tablet-p-950793.html

αυτο φιλε μου ειναι γνησιο αν δεις παλι το ιδιο σαιτ εχει ιδιο λεντ χωρις να λεει πουθενα xiaomi ατα 0,93€
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

και γω παρηγγειλα 4-5 πραγματακια (2 λαμπες του θεματος), έκαναν 5-6 μέρες να τα στείλουν και τα περιμενω, 2 πακετα τους είχα ζητήσει, 4 έκαναν απόσο καταλαβα! :-D ευτυχώς το θρεντ ήταν διαφωτιστικό και δεν ανησυχώ! :-D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 κομμάτια, παραγγελία 10/06. Άγνωστο πότε τα έστειλαν γιατί το tracking no που μου έδωσαν προφανώς ήταν λάθος. Σήμερα παραλαβή και τα 3 σε ένα φάκελο. 16 ημέρες από την στιγμή της παραγγελίας.

 

Το tracking no το είδα στο site τους 3 ημέρες μετά από την παραγγελία μου οπότε πέφτουμε στις 13 ημέρες. Καθόλου άσχημη εμπειρία με το allbuy.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δηλαδη εκανε λιγοτερο από βδομαδα να φτασει από Κινα στην Σουηδια, και μετα εκανε 3 βδομάδες για Σουηδια-Ελλαδα;  :wacko:

Οχι βεβαια, κανουν τσαχπινιες με τα tracking numbers, ουσιαστικα προπληρωνουν για αυτα, οταν μαζευτουν τα προιοντα στην αποθηκη περνουν ενα tracking number και περιμενουν την αποστολη τους στο τοπικο ταχυδρομειο στην Κινα. Εκει μεχρι να τα σκαναρουν δεν εμφανιζεται πουθενα αυτο το νουμερο. Μου εχει τυχει να παρει νουμερο η παραγγελια μου και να ξεκινησει τον δρομο προς εμενα μιαμιση εβδομαδα εβδομαδα μετα (για οσους ξερουν ο HobbyKing με ειδη αερομοντελισμου).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ανοιξα και εγω ντισπιουτ που μου στηλαν μονο ενα απο τα δυο.

 

Παντως δε θα το ξαναεπερνα γιατι το φως ειναι πολυ δυνατο και ενοχλητικο. Πρεπει το λεντ να ειναι εκτος του οπτικου σου πεδιου. Θα παω σε αυτο του ΙΚΕΑ με τα 50μα.

 

Εφοσον το χιαομι καταναλωνει 360μα πως μπορω να μετρησω τη χωρητικοτητα της τραπεζας ενεργειας που εχω; Αν για παραδειγμα μεινει αναμενο μια ωρα ποσα μα θα εχει καψει;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ανοιξα και ....

Παντως δε θα το ξαναεπερνα γιατι το φως ειναι πολυ δυνατο και ενοχλητικο. Πρεπει ........θα εχει καψει;

 

Το μόνο μειονέκτημά του κατ΄εμέ είναι ότι είναι κοντό..

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

και σε μενα ηρθε 1 απο τα 2.2 mails  εχω στειλει εδω και 5 μερες αλλα κανεις τους δεν ασχολειται.Πληρωσα μεσω paypal .

Επεξ/σία από Aias
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

γιατι ρε γαμωτο το κανουν αυτο με τα λεντ; εμενα και τα 3 ηταν στον ιδιο φακελο. τα ακουστικα ηρθαν σε 2 βδομαδες απο την παραγγελια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ανοιξα και εγω ντισπιουτ που μου στηλαν μονο ενα απο τα δυο.

 

Παντως δε θα το ξαναεπερνα γιατι το φως ειναι πολυ δυνατο και ενοχλητικο. Πρεπει το λεντ να ειναι εκτος του οπτικου σου πεδιου. Θα παω σε αυτο του ΙΚΕΑ με τα 50μα.

 

Εφοσον το χιαομι καταναλωνει 360μα πως μπορω να μετρησω τη χωρητικοτητα της τραπεζας ενεργειας που εχω; Αν για παραδειγμα μεινει αναμενο μια ωρα ποσα μα θα εχει καψει;

 

Αν <<καίει>> όπως λες 360mA άρα σε μία ώρα <<καίει>> 360mAh. Άρα αν μένει ανοιχτό για 5 ώρες: 5*360mAh. Αυτό ισχύει και για όταν φορτίζεις το PowerBank με το ρεύμα που δίνει ο φορτιστής αν και εκεί είναι λίγο χοντρική η μέτρηση γιατί υπάρχουν και απώλειες αρκετές.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν <<καίει>> όπως λες 360mA άρα σε μία ώρα <<καίει>> 360mAh. Άρα αν μένει ανοιχτό για 5 ώρες: 5*360mAh. Αυτό ισχύει και για όταν φορτίζεις το PowerBank με το ρεύμα που δίνει ο φορτιστής αν και εκεί είναι λίγο χοντρική η μέτρηση γιατί υπάρχουν και απώλειες αρκετές.

 

Λαθος μου. 260μα καει. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτοί που παρέλαβαν ολόκληρη την παραγγελία των led σε μία αποστολή, μπορούν να επιβεβαιώσουν αν ήταν του ίδιου χρώματος;

Ίσως, έχει να κάνει με την αποθήκη απ' όπου τα στέλνουν...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...