Προς το περιεχόμενο

Xiaomi USB LED Lamp @allbuy.com, €0.93 [TEΛΟΣ]


dimigar

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Άλλοι δεν παραλαμβάνουν ποτέ, άλλοι παραλαμβάνουν τα μισά και άλλοι περισσότερα κι από τι παρήγγειλαν...

Επαγγελματίες εκεί στο Allbuy...

 

Πραγματικά μόλις ήρθε και άλλο leadακι ψαχνόμουν στα mail μήπως μου το ζητήσουν πίσω ή μου πουν να το πληρώσω! :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 437
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Είχα παραγγείλει απ' το allbuy 12 τμχ (6 μπλε + 6 λευκά) στις αρχές Μαΐου @ 1,05$/τμχ. Παρέλαβα σε λιγότερο από μήνα & τα 12, σ' ένα φάκελο. Είχα πάρει στο παρελθόν κι απ' αλλού (tinydeal 3 τμχ & geekbuying 4 τμχ σε διάφορα χρώματα, προσφορά @ 1,09 $/τχμ). Όσα αγόρασα τόσα παρέλαβα, όλα ήταν αυθεντικά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είχα παραγγείλει απ' το allbuy 12 τμχ (6 μπλε + 6 λευκά) στις αρχές Μαΐου @ 1,05$/τμχ. Παρέλαβα σε λιγότερο από μήνα & τα 12, σ' ένα φάκελο. Είχα πάρει στο παρελθόν κι απ' αλλού (tinydeal 3 τμχ & geekbuying 4 τμχ σε διάφορα χρώματα, προσφορά @ 1,09 $/τχμ). Όσα αγόρασα τόσα παρέλαβα, όλα ήταν αυθεντικά.

ετοιμαζεις καποιο πολυφωτο xiaomi???
  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ετοιμαζεις καποιο πολυφωτο xiaomi???

Καλή ιδέα! :mrgreen:

 

Πολλά απ' αυτά όμως τα έχω ήδη δώσει σε δώρα, τα υπόλοιπα θα χρησιμοποιηθούν εν καιρώ για τον ίδιο σκοπό. ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Τους έστειλα χθες αργά το βράδυ mail να τους ενημερώσω οτι έχω παραλάβει μόνο το 1 από τα 2 led που παρήγγειλα και προς μεγάλη μου έκπληξη σήμερα το πρωί μου έστειλαν ένα mail με τις γνωστές συγγνώμες, "god bless your family", κτλ. και μου ζήτησαν να τους στείλω μια φωτογραφία από το φάκελο που παρέλαβα μαζί με το led και να τους πω τι χρώμα ήταν το led που δεν μου ήρθε.

Τους τα στειλα και τώρα περιμένω...

Επεξ/σία από thomason993
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τι φακούς;  :blink:  :blink:

 

 

Δείξε μας τους φακούς!!

 

https://www.allbuy.com/detail/CREE-LED-Flashlight-Torch-Led-Flash-Light-500LM-Outdoor-Nightlight-Sporlight-3-mode-Zoomable-Light-Lamp-10330

 

https://www.allbuy.com/detail/Cree-XPE-Q5-Outdoor-Zoomable-LED-Flashlight-99256

 

Εντάξει...έχει πολλή πλάκα, γιατί οι φακοί είναι πιο ακριβοί και μετά το dispute μου απάντησαν κιόλας...  :-D  :-D

 

ΥΓ. Οι φακοί τα σπάνε!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ζεσταίνονται αλλά γομαρια ειναι.. Εφησα ένα 3 μέρες αναμενόμενο κ δεν έπαθε τπτ.

 

Οπότε δεν χρειάζεται να το φοβόμαστε

 

μπορείς να δοκιμάσεις εαν ειναι και αδιάβροχα?

τζαστ κιντινγκ!!!! :P

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

και εμενα ζεσταινεται αλλα το βρισκω λογικο, λαμπα ειναι στην τελικη.. εγω εχω ενα που το βαζω στο λαπτοπ οταν βαζω ταινια και κλείνω το φως 3 4 ωρες δεν εχει παθει τιποτα. εδω ο πανω λεει 3 μερες αχαχαχα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παρήγγειλα στις 5/6 3 leds (μπλε, άσπρο και πράσινο) και 2 fans (γαλάζια και τα 2). Πήρα και tracking number για την παραγγελία. Σήμερα παρέλαβα στο γραμματοκιβώτιο τον φάκελο (παρόλο που ήταν συστημένο δεν γινόταν tracked στα ΕΛΤΑ και ούτε φαινόταν πέρα της αποστολής του σε άλλα sites) και είχε μέσα μόνο 1 γαλάζιο led. Μάλλον θέλουν το dispute τους....

Tουλάχιστον είναι αυθεντικό και πολύ δυνατό.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...