Προς το περιεχόμενο

Xiaomi Yi Sports Cam 64.28€


Anekselektos

Προτεινόμενες αναρτήσεις

ΕΑΝ γνωρίζει κανείς. το selfie stick που έρχεται με την travel edition είναι αυτό που έχει στα 35€ το bangood ή είναι άλλο μοντέλο αυτό που έρχεται με την travel και άλλο το original xiaomi yi selfie stick

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 487
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

ανεβαστε κανενα βιντεακι υποθαλασσιο αν εχετε ρε παιδια.

εχει τρελαθει ολος ο κοσμος με τις ληψεις τις υποθαλασσιες απο Gopro και τοσα λεφτα για παιχνιδι δεν δινει κανεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ετοιμάζω ένα βίντεο με πολλές διαφορετικές δραστηριότητες με την Xiaomi Yi, θα περιέχει και υποβρύχιες λήψεις. Θα ανέβει σε λίγες μέρες.

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ανεβαστε κανενα βιντεακι υποθαλασσιο αν εχετε ρε παιδια.

εχει τρελαθει ολος ο κοσμος με τις ληψεις τις υποθαλασσιες απο Gopro και τοσα λεφτα για παιχνιδι δεν δινει κανεις.

Καλησπέρα . Αν θες video αλλά και "προτάσεις" για τη συγκεκριμένη καμερούλα μπορείς να παρακολουθήσεις αυτή την ενότητα Link.png Site: XIAOMIYi , μιας και εδώ αναφερόμαστε από ότι έχω καταλάβει μόνο για τις προσφορές τιμής ... 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γυρισμένα εξ ολοκλήρου με xiaomi yi. Και μιας και ειπατε για την αδιαβροχη θηκη, εγω εχω παρει τη αυθεντική...το πλαστικο μπροστινο κουμπακι μετα απο 1 μηνα εσπασε και εφυγε μαζι με το ελατηριο..Παρολα αυτα δεν παιρνει νερο και λειτουργει κανονικα...

 

https://www.youtube.com/watch?v=DX3Sce3mYNE&feature=youtu.be

 

https://www.youtube.com/watch?v=HHZoU6R_i_U

  • Like 12
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βλέπω να την τσιμπάω και εγώ.. Το καλοκαιρι είχα επαφή με μια αντίστοιχη της σονυ αλλά όσο καταπληκτικές ήταν οι λήψεις εκτός νερού, τόσο απογοητεύτηκα με τις υποβρύχιες. πολυ θολουρα και ας το είχα ρυθμισει για water scene... απ ότι βλέπω δεν έχει τέτοιο θέμα η συγκεκριμένη κ ψηνομαι άγρια να την πάρω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βλέπω να την τσιμπάω και εγώ.. Το καλοκαιρι είχα επαφή με μια αντίστοιχη της σονυ αλλά όσο καταπληκτικές ήταν οι λήψεις εκτός νερού, τόσο απογοητεύτηκα με τις υποβρύχιες. πολυ θολουρα και ας το είχα ρυθμισει για water scene... απ ότι βλέπω δεν έχει τέτοιο θέμα η συγκεκριμένη κ ψηνομαι άγρια να την πάρω.

H κάμερα είναι πάρα πολύ καλή για τα λεφτά της αλλά πρόσεχε σε αυτό που λες γιατί παίζει ρόλο και το πόσο καθαρό είναι το νερό αν ανακατευεται η άμμος αλλά και το φως του ήλιου. Με τη Xiaomi έβγαζα πότε καθαρές, πότε θολές παίζουν πολλά πράγματα ρόλο...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το πρώτο βίντεο είναι εκπληκτικό.

Έχεις κάνει επεξεργασία στα χρώματα ή γενικότερα στο βίντεο;

Οχι καμια επεξεργασια!Απλα τα ενωσα με το corel videopro και εβαλα τη μουσικη,τιποτα αλλο δεν πείραξα.
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

H κάμερα είναι πάρα πολύ καλή για τα λεφτά της αλλά πρόσεχε σε αυτό που λες γιατί παίζει ρόλο και το πόσο καθαρό είναι το νερό αν ανακατευεται η άμμος αλλά και το φως του ήλιου. Με τη Xiaomi έβγαζα πότε καθαρές, πότε θολές παίζουν πολλά πράγματα ρόλο...

δυστυχως ήταν η κάμερα. τράβηξα βιντεάκια απο σημεια που δεν ειχαν καθολου αμμο ή μόλυνση και όλα μα όλα τα υποθαλάσσια ήταν σαν out of focus.. hdr-as20 το μοντέλο της sony που αναφέρω. το housing ήταν το δικό της που δινει η σονυ οπότε δεν νομιζω να έφταιγε αυτό.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για το out of focus είναι μόνο για τα υποθαλλάσια ή το έχει γενικά γιατί απο ότι διάβασα υπάρχει πρόβλημα με την κάμερα (κατασκευαστικό) με out of focus. Δεν ξέρω αν το έχουν διορθώσει στην τελευταία έκδοση αλλά μέχρι την 22 σίγουρα υπάρχουν κάμερες με πρόβλημα. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...