Προς το περιεχόμενο

Xiaomi Yi Sports Cam 64.28€


Anekselektos

Προτεινόμενες αναρτήσεις

http://www.banggood.com/Original-XiaoYi-Ambarella-A7LS-BSI-CMOS-WIFI-Sports-Action-Camera-p-969228.html?utm_design=18&utm_source=emarsys&utm_medium=snap_up&utm_campaign=activity&utm_content=Misue

 

Βγαινει 60.88 € αν αγορασεις σε USD. Μου ηρθε σημερα μειλ και λεει οτι ισχυει για 4-5 μερες ακομα.

Επιτέλους μια απάντηση, την έχεις και εσύ; 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 487
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οχι δεν την εχω και δυστυχως δεν μπορω να την παρω τωρα (που θελω) λογω του γνωστου θεματος με το paypal.

Δεν ξερω αν θα εχει καποια διαφορα αν αλλαξεις τον τροπο αποστολης. Ας μας διαφωτισει καποιος που το εχει δοκιμασει ισως.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ρε φιλε.. μας δουλευεις? τι καθεσαι και ψαχνεις? αφου ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΠΑΡΑΓΓΕΙΛΕΙΣ απο εξωτερικο... Τι στο διαολο? που ζειτε μερικοι?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λοιπόν, με απλή αποστολή που πήρα ένα Power bank έκανε 29 μέρες να φτάσει. την ίδια ημέρα παρήγγειλα την αδιάβροχη θήκη με Priority direct mail και μου ήρθε  σε 12 ημέρες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιδες μια ερωτηση ,μπορουμε να κανουμε αγορες απο εξωτερικο με paypal μεχρι το οριο των 60€ ?

οχι δεν λειτουργει καθολου το paypal και το paysafe στο Ελλαδα!!! 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ρε φιλε.. μας δουλευεις? τι καθεσαι και ψαχνεις? αφου ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΠΑΡΑΓΓΕΙΛΕΙΣ απο εξωτερικο... Τι στο διαολο? που ζειτε μερικοι?

Πρωτον οτι θελω θα κανω.Δευτερον νομιζεις οτι δεν ζω στην Ελλαδα ? Δεν ξερω τι γινεται ? Φυσικα και δεν υπαρχει δυνατοτητα να την αγορασω αυτή την στιγμή..και κατι τελευταιο ρωταω απλα για έναν τροπο πληρωμης για μια πιθανη αγορα

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πρωτον οτι θελω θα κανω.Δευτερον νομιζεις οτι δεν ζω στην Ελλαδα ? Δεν ξερω τι γινεται ? Φυσικα και δεν υπαρχει δυνατοτητα να την αγορασω αυτή την στιγμή..και κατι τελευταιο ρωταω απλα για έναν τροπο πληρωμης για μια πιθανη αγορα

E αφου ξερεις τι γινεται, θα επρεπε να ξερεις οτι δεν γινονται αγορες απο εξωτερικο... απλο! Απο Δευτερα ας ελπιζουμε οτι θα μπορεσεις

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εντάξει ρε παιδιά, χαλαρώστε λίγο. Μπορεί ο άνθρωπος να έχει καμια κάρτα απο τράπεζα στο εξωτερικό και να μένει Ελλάδα. Τι επίθεση είναι αυτή! 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

E αφου ξερεις τι γινεται, θα επρεπε να ξερεις οτι δεν γινονται αγορες απο εξωτερικο... απλο! Απο Δευτερα ας ελπιζουμε οτι θα μπορεσεις

Αφου ρε ανθρωπε δεν σου ειπα οτι θα την αγορασω τωρα,δεν ανεφερα καν χρονο,τι μου λες οτι θα επρεπε να ξερω ??

Εντάξει ρε παιδιά, χαλαρώστε λίγο. Μπορεί ο άνθρωπος να έχει καμια κάρτα απο τράπεζα στο εξωτερικό και να μένει Ελλάδα. Τι επίθεση είναι αυτή!

 

Μπορει να μην την αγορασω επισης !
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εμένα μ ηρθε σημερα μονο η καμερα απο gearbest.

Θα ψάξω το βραδυ και τις πίσω σελίδες αλλα αν εχει καποιος ορεξη να μ πει 2-3 βασικά για update fw κτλ θα του ειμουν υπόχρεος

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ολοι θα παρουμε οταν μας αφησουν....πιστευω οτι δεν θα ληξει ετσι απλα αλλα θα κρατησει το ολο θεμα  ..μακαρι να βγω ψευτης

 

για τη καμερα παιδες ειδα χτες σε φιλο μου που την εχει παρει οτι αυτο 1080 60 frames  δεν....... 720 με 60 ειδα και καλη ποιοτητα  και

 

γω ετσι τραβαω συνηθως .....αλλα υπερβαλουν καπως....καλυτερα να ειχαν μερικα αξεσουαρ μαζι στην αρχικη τιμη οπως και η sj.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...