Προς το περιεχόμενο

Απορίες, οδηγοί και προϊόντα με έκπτωση από epithimies, livesmart, myplanet, nestlenoiazomai και pockee


mary

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ναι, με το συνδυασμό των πόντων και του κουπονιού θα αντιστοιχίσεις την αξία του Skip αλλά είναι προφανές ότι πρέπει να πληρώσεις με χρήματα (ή 6ευρη από προηγούμενη αγορά) για να πάρεις τους πόντους για την επόμενη αγορά.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 891
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Μόλις ανάρτησα αυτό το σχόλιο (post #8638) που νομίζω ότι απαντάει στον προβληματισμό για τα κουπόνια.

Σε ευχαριστω πολυ για τη διευκρινηση!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Διπλό κέρδος με γεύση Ιταλίας στο pockee  http://www.pockee.com/2x-italy/

 
 
masoutis 11,56 το αειοφορο της μινερβας χωριο - 2ευρω (λογο διπλασιασμου απο το pockee ) 9,56 τελικη τιμη (το λαδι ειναι καλο)
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Υπενθυμιζω πως μεχρι το σαββατο 10/10 στα ΑΒ Βασιλοπουλος ισχυει η προσφορα για τις skip καψουλες 32 τμχ regular ή spring fresh με αρχικη ~12€ και για το οποιο υπαρχει κουπονι στο livesmart -3€. Τελικη: 9€.

Η προωθητικη ενεργεια για το διπλασιασμο ποντων ισχυει και αυτη τη Τεταρτη και το παραπανω προιον δινει 300 ποντους συνολο τη Τεταρτη, αρα σιγουρα μια 6 ευρη επιταγη απο το σ/μ.

 

Επισης, πολυ καλη -χωμα δλδ- τελικη τιμη θα βγει και το μαλακτικο cajoline 750ml, στο ιδιο σ/μ, με αρχικη 1,89€ και με το κουπονι πάλι απο livesmart -1€, τελικη: 0,89€.

 

Και τέλος με επιφυλαξη διαβαστε το σποιλερ

 

 

Στο Μασούτη, απο Δευτερα μεχρι Τετάρτη, καψουλες ariel 38-45τεμ, σε προσφορα 8,9€.

Η ενσταση μου ειναι πως δε ξερω αν υπαρχουν μεγεθη 38 ή 45 τμχ για καψουλες, μιας και οτι εχω δει ειναι σε 30 ή 32 μεζουρες ή ακομα χειροτερα για 14 ή 16 μεζουρες.

Αν ειναι τυπογραφικο ή αν τεσπα έχουν καψουλες αριέλ 30 τμχ ή 32τχ τότε υπαρχει κουπόνι απο το pockee για επιπλεον εκπτωση -3,5€.

 

Ενδεχεται να παω αυριο για βολτα το μεσημερι και θα επιβεβαιωσω. Αν παει και καποιος άλλος, ας αναφερει ποιες καψουλες εχουν σε προσφορα.

 

 

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Στο πολύ σωστό και μεστό κείμενο για τις προσφορές που τρέχουν στα ΑΒ, να προσθέσω ότι υπάρχει η ίδια έκπτωση (40%) και στην έκδοση του 1,5L Cajoline που βγαίνει ελαφρώς πιο συμφέρουσα με το κουπόνι 1,50€.

Επεξ/σία από makfil
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και τέλος με επιφυλαξη διαβαστε το σποιλερ

 

 

Στο Μασούτη, απο Δευτερα μεχρι Τετάρτη, καψουλες ariel 38-45τεμ, σε προσφορα 8,9€.

Η ενσταση μου ειναι πως δε ξερω αν υπαρχουν μεγεθη 38 ή 45 τμχ για καψουλες, μιας και οτι εχω δει ειναι σε 30 ή 32 μεζουρες ή ακομα χειροτερα για 14 ή 16 μεζουρες.

Αν ειναι τυπογραφικο ή αν τεσπα έχουν καψουλες αριέλ 30 τμχ ή 32τχ τότε υπαρχει κουπόνι απο το pockee για επιπλεον εκπτωση -3,5€.

 

Ενδεχεται να παω αυριο για βολτα το μεσημερι και θα επιβεβαιωσω. Αν παει και καποιος άλλος, ας αναφερει ποιες καψουλες εχουν σε προσφορα.

 

 

 

 

Τελικά υπάρχει μεγάλη συσκευασια καψουλες 38τμχ και 45τμχ. Δυστυχως μονο για αυτα ισχυε η εκπτωση του Μασούτη και για τα οποια δεν υπαρχει κανενα κουπονι.

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να προσφέρω κ εγώ τον οβολό μου.Στο νέο φυλλάδιο του carrefour υπάρχει το lenor κάψουλες(30) 1+1 δώρο με αρχική τιμή ~12.

Επιπλέον τρέχει προσφορά 1+1 με τα μαλακτικά lenor ~3.5 αρχική τιμή.

Άρα 12+3.5=15.5 σύνολο.Από το pockee παίρνουμε επιστροφή από δύο συνδιαστικά κουπόνια 4.5x2=9. Άρα με 6.5 ευρώ αγοράζουμε 2 συσκευασίες με 30 κάψουλες πλυντηρίου και 2 μαλακτικά lenor.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω που εχω λογαργιασμο pokee αλλα οχι gps για εντοπισμο τι πρεπει να κανω

να ψαξεις χειροκινητα το πιο κοντινο σου σ/μ απο τη λιστα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σήμερα την πάτησα με το Pockee διότι νόμιζα ότι συνεργάζεται με όλα τα carrefour.

Καλό είναι να διευκρινιστεί για να βλέπει ο κόσμος με ποια συνεργάζεται.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σήμερα την πάτησα με το Pockee διότι νόμιζα ότι συνεργάζεται με όλα τα carrefour.

Καλό είναι να διευκρινιστεί για να βλέπει ο κόσμος με ποια συνεργάζεται.

Ανέφερε μας σε ποιο carrefour πήγες και δεν συνεργάζεται με το pockee. Και πως έβγαλες αυτό το συμπέρασμα; επειδη δε το βρήκες στη λίστα;
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Carrefour Μαρινόπουλος οδός πυλαίας στην Τούμπα. Ναι, δεν υπάρχει στη λίστα και στον χάρτη.

Παράτηρησα κι άλλα καταστήματα που δεν τα έχει. Μάλλον πρώην αρβανιτίδης.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...