Προς το περιεχόμενο

Απορίες, οδηγοί και προϊόντα με έκπτωση από epithimies, livesmart, myplanet, nestlenoiazomai και pockee


mary

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Και εμένα δεν το δεχόταν το lenor και έκανα το κόλπο που αναφέρθηκε παραπάνω. Δλδ το σκάναρα πρώτα αντί να το βάλω στο καλάθι και μετά να το σκανάρω και μου έβγαζε να διαλέξω μεταξύ τριών επιλογών που περιείχαν το lenor.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 891
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

(Ασχετο: Το ειχε και το Market In πριν 2 εβδομαδες στα €1,97, οποτε με το 1 του pockee πηγαινε στα 0,97)

 

Εγω παρατηρησει και εγω οτι 'κολλαει', ενω ειναι σωστο το προιον και κανω σκαναρισμα, λεει οτι ειναι λαθος. Εχει συμβει πολλες φορες και δεν ξερω γτ γινεται.

Αυτο που κανω και δουλευει μετα ειναι στην εφαρμογη εκει που δειχνει τα κουπονια, να πατησεις πανω στο προιον (στη φωτογραφια του δηλαδη) και να πατησεις το πορτοκαλι εικονιδιο με το τετραγωνακι (που υποδηλωνει το σκαναρισμα), να σκαναρεις το προιον και επειτα να σου εμφανισει τα διαθεσιμα κουπονια του.

Απο εκει κολλαει πιο σπανια, απ'οτι αν το βαλω εξ'αρχης στο καλαθι και το σκαναρω στην πορεια (απο το καλαθι δλδ).

 

Γενικα τα εχει τα θεματακια του, αλλα με τις πολλες προσπαθειες τα παιρνει εν τελει.

Αφου να φανταστεις στο ιδιο προιον (lenor πχ) ενω την πρωτη το δεχτηκε, στο 2ο κουπονι - το ιδιο ακριβως προιον (με το ιδιο barcode) δεν το δεχοταν..Μετα απο μερικες προσπαθειες ομως το δεχτηκε.

 

 

Και εμένα δεν το δεχόταν το lenor και έκανα το κόλπο που αναφέρθηκε παραπάνω. Δλδ το σκάναρα πρώτα αντί να το βάλω στο καλάθι και μετά να το σκανάρω και μου έβγαζε να διαλέξω μεταξύ τριών επιλογών που περιείχαν το lenor.

 

Πράγματι (μόνο έτσι) δούλεψε! Ευχαριστώ παιδιά..  :-D

 

@mary1

Μήπως θα ήταν καλό να έβαζες το παραπάνω κείμενο το 0verc0me και στο αρχικό post με τις οδηγίες για το Pockee (σε περίπτωση που δεν σκανάρει το barcode από το προϊόν ενώ είναι το σωστό..); 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα! Λοιπόν αν κάνω πολλούς λογαριασμού σε διαφορετικά τηλέφωνα π.χ στην Αδερφή μου τον πατέρα μου κτλ κτλ και βάλω σε όλα τον λογαριασμό τον δικό μου της paypal λέτε να υπάρξει πρόβλημα? επίσης έκανα κάτι αγορές απο μαρινόπουλο και η απόδειξη έχει π.χ Α/Α 54 και απο κάτω ΑΡ 58 εγώ βάζω το 2ο μεγαλύτερο που είναι το ΑΡ έτσι δεν είναι? Ευχαριστώ!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπορώ να σου απαντήσω στη 2η ερώτηση, ναι το μεγαλύτερο πρέπει να βάλεις.

Όσο για την πρώτη ερώτησή σου, πιθανώς να μπορείς αλλά να μη μπορείς να πάρεις το bonus των 5 ευρω (υπόθεση κάνω)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γενικως ολα τα site με κουπονια αρχιζουν και τα παιζουν..

Ηδη groupon-golden deals-cheapis.gr εκλεισαν.

Και θα εχει και συνεχεια απ οτι εμαθα (απο εγκυρη τραπεζικη πηγη) η λιστα με λουκετα οσο αφορα τα site με κουπονια...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πράγματι (μόνο έτσι) δούλεψε! Ευχαριστώ παιδιά..  :-D

 

@mary1

Μήπως θα ήταν καλό να έβαζες το παραπάνω κείμενο το 0verc0me και στο αρχικό post με τις οδηγίες για το Pockee (σε περίπτωση που δεν σκανάρει το barcode από το προϊόν ενώ είναι το σωστό..); 

 

Την τελευταία εβδομάδα έχουμε διαθέσει ήδη δύο νέα updates, οπότε και θα πρότεινα να τσεκάρετε συχνά για αναβαθμίσεις, μιας και βελτιώνουμε σημαντικά την σταθερότητα του app.

 

Σε κάθε περίπτωση, μέσα στο επόμενο διάστημα να περιμένετε σημαντικές αλλαγές στην εφαρμογή, τόσο ως προς την ευχρηστία όσο και ως προς τον σχεδιασμό, που θέλω να πιστεύω πως θα μεταμορφώσουν την εμπειρία :)

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Στις 22/8 έκανα μια συναλλαγή με το pockee για πρώτη φορά. Σήμερα που μπήκα να δω άμα έχει γίνει η πίστωση μου βγάζει ότι η συναλλαγή είναι λανθασμένη.Δεν συμπληρώνω αυτά που έχω στο κόκκινο πλαίσιο;

Επεξ/σία από mern
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 22/8 έκανα μια συναλλαγή με το  pockee για πρώτη φορά. Σήμερα που μπήκα να δω άμα έχει γίνει η πίστωση μου βγάζει ότι η συναλλαγή είναι λανθασμένη.Δεν συμπληρώνω αυτά που έχω στο κόκκινο πλαίσιο;

όχι συμπληρώνεις τον 2ο αριθμό απόδειξης δηλαδή το 202 και την ημερομηνία που έγινε η αγορά δηλαδή 22/8 κατά τα άλλα είναι σωστά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το εβαλα το pockee και εκανα και share για τα 5 ευρω εκανα και συναλλαγη αντε να δουμε   :-D  , παντως μου φαινεται οτι ειναι το μονο που αξίζει απο τα κουποναδικα  :-)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εντωμεταξύ το Pockee πως ακριβώς μπορεί και μας βάζει κανονικά τα λεφτά στο paypal ; 

 

Να ναι καλά πάντως καθώς έτσι μπόρεσα να κάνω κάτι αγορές... Κρίμα που δεν το είχα εξαρχής να πηγαίνουν στο paypal και πήγαιναν στη τράπεζα, θα είχα μαζέψει πολύ περισσότερα, τότε ειδικά με τα nivea after sun που μισή τιμή + 4 ευρώ κουπόνι έβγαιναν 14 cents το ένα και είχα πάρει πολλά... (το πήραν χαμπάρι βέβαια και το έκαναν 3 ευρώ το κουπόνι...  :-D )

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...