Προς το περιεχόμενο

Απορίες, οδηγοί και προϊόντα με έκπτωση από epithimies, livesmart, myplanet, nestlenoiazomai και pockee


mary

Προτεινόμενες αναρτήσεις

παιδια αγορασα την παρασκευη απο carrefour τα lenor μαλακτικα 28 δοσεις που τα εχει και το φυλλαδιο 1+1 δωρο (οχι δεμενη προσφορα) σκαναρα κανονικα τα δυο lenor και τα κουπονια τα δεχτηκε κανονικα και σημερα το pockee μου εβαλε τα χρηματα (1,00 ευρω) μονο για το ενα lenor. Δεν μου εβαλαν για το 2ο κουπονι. Εχει συμβει σε αλλον?

Μηπως δε σκαναρες 2 φορες το προιον ωστε να ακυρωθουν 2 κουπονια απο το pockee?
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 891
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Μηπως δε σκαναρες 2 φορες το προιον ωστε να ακυρωθουν 2 κουπονια απο το pockee?

οχι το σκαναρα το ιδιο λενορ 2 φορες (αφου πηρα 2 ιδια αρωματος ruby jasmin) και το δεχτηκε κανονικα μου ηρθε και το εμαιλ επιβεβαιωσης chek out συγχαριτηρια εχετε κερδισει 2ευρω. θα στειλω κ ενα εμαιλ με την αποδειξη αγορας. εκτος κ αν τα βαζουν σε δοσεις 1ευρω σημερα +1 ευρω αυριο :-)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπερα παιδια. Δοκιμασα πρωτη φορα να εκτυπωσω κουπονια απο livesmart και μου τα εβγαλε ολα(επιλεγμενα και μη) και χωρις barcodes. Γνωριζει καποιος τι μπορει να φταιει(π.χ. ο browser ή τα windows10)?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπερα παιδια. Δοκιμασα πρωτη φορα να εκτυπωσω κουπονια απο livesmart και μου τα εβγαλε ολα(επιλεγμενα και μη) και χωρις barcodes. Γνωριζει καποιος τι μπορει να φταιει(π.χ. ο browser ή τα windows10)?

Πριν την εκτύπωση πρέπει να κάνεις εγκατάσταση ένα πρόγραμμα το coupon printer αν δεν κάνω λάθος

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Δεν το έχω δοκιμάσει ακόμα, κάπου όμως έλεγε πως δε χρειάζεται να σκανάρεις ένα-ένα τα προϊόντα. Βέβαια αυτό προσθέτει και μία ασφάλεια πως έχει γίνει όντως σωστή αντιστοίχιση μεταξύ του προϊόντος του κουπονιού κι αυτού που έχουμε στο χέρι μας.

Αυτό που δε βλεπώ είναι τον αριθμό των κουπονιών που δίνει ανά προϊόν.. Δε βλέπω να αναφέρεται κάπου και με παραξενεύει..

 

edit: Μου ξαναέβγαλε ενημέρωση (ενώ το είχα ενημερώσει στη νέα έκδοση το πρωί) και πλέον εμφανίζεται ο διαθέσιμος αριθμός κουπονιών. Άσχετο βέβαια, αλλά μου φαίνεται πως έχει μειωμένα (ανά προϊόν, πχ σε χυμούς) σε σχέση με νωρίτερα.

Επεξ/σία από nikosdet
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δεν σου εχει καθολου επιλογη να το κανεις οπως παλια αν θες?

μαλλον παραμενουμε στην προηγουμενη εκδοση μεχρι νεωτερας!

Φυσικά και μπορείς όπως παλιά

post-61606-0-47362600-1445501140_thumb.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δε μπορείς να σκανάρεις τα προϊόντα όπως παλιά ;

 

Πιστεύω ότι αυτό ήταν καλό καθώς ήσουν σίγουρος ότι ισχύει το κουπόνι και δεν θα φας άκυρο ενώ τώρα αν δε μπορείς να σκανάρεις το προϊόν , θα είσαι λίγο στα τυφλά σε κάποια προϊόντα.

 

Δηλαδή καλό θα ήταν να το άφηναν ως δυνατότητα , έστω προαιρετική για εκείνες τις περιπτώσεις που δεν είμαστε σίγουροι αν έχουμε το σωστό προϊόν (το σωστό μέγεθος, μοντέλο κλπ) 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πως δε μπορεις.

Βλεπω πως οταν πας να δεις ολα τα κουπονια εξακολουθει να υπαρχει κατω δεξια το εικονιδιακι για το σκαναρισμα.

Το ιδιο και σε καθε κουπονι ξεχωριστα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Με μια ματιά που έριξα, μπορούμε να scanάρουμε τα προϊόντα.

 

Υ/Γ:

Postαρα & μετά είδα το post σου mary.

Μήπως θα ήταν καλό να γίνει edit στη διαδικασία του 1ου post σου στο θέμα, βάσει των νέων δεδομένων;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δε μπορείς να σκανάρεις τα προϊόντα όπως παλιά ;

 

Πιστεύω ότι αυτό ήταν καλό καθώς ήσουν σίγουρος ότι ισχύει το κουπόνι και δεν θα φας άκυρο ενώ τώρα αν δε μπορείς να σκανάρεις το προϊόν , θα είσαι λίγο στα τυφλά σε κάποια προϊόντα.

 

Δηλαδή καλό θα ήταν να το άφηναν ως δυνατότητα , έστω προαιρετική για εκείνες τις περιπτώσεις που δεν είμαστε σίγουροι αν έχουμε το σωστό προϊόν (το σωστό μέγεθος, μοντέλο κλπ) 

Φυσικά και μπορείς

post-61606-0-60007600-1445509789_thumb.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μολις διαβασα αναλυτικα στο ποκι με ποιον τροπο ακριβως γινεται η διαδικασια.Ενα πραγμα εχω απορια με την συγκεκριμενη διαδικασια ειναι το εξης.Αν εγω παω σε ενα σουπερ και παει ο πατερας μου σε ενα αλλο μπορω να παρω την δικια μου αποδειξη και αυτη του πατερα μου και να τις καταχωρησω απο την στιγμη που δεν χρειαζεται να εχω το κινητο την ωρα που θα ειμαι στο σουπερ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...