Προς το περιεχόμενο

Απορίες, οδηγοί και προϊόντα με έκπτωση από epithimies, livesmart, myplanet, nestlenoiazomai και pockee


mary

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ρε παιδια εμενα τοσες μερες που εχουν κανει δυο φιλοι μου λογαριασμό μεσω δικου μου share κ εχουμε ψωνισει κ οι τρεις επισης από τοτε, 5€ δεν εχουμε παρει! Τι παιζει; Μηπως θελει minimum ποσο;

Το καναμε μεσω link κανονικά τη διαδικασια, ολα ειναι up to date πριν τις 31/8.. Γγκρρρ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 891
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Καλημέρα, είχα και γω το ίδιο ακριβώς πρόβλημα με εσένα φίλε vaga1um3 και επικοινωνησα με την ομάδα του Pockee και μου διευκρινησαν ότι για να καταγραφεί στο σύστημα ότι εκάνες share σε κάποιον θα πρέπει την πρώτη φορά που θα ανοίξει την εφαρμογή να το κάνει μέσω του AppStore (και του PlayStore κατ' αντιστοιχία). Αν την εγκαταστήσει και πάει μετά να την ανοίξει από την αρχική οθόνη κτλ το referral χάνεται. Έτσι την έπαθα τουλάχιστον εγώ, επικοινώνησα μαζί τους, τους έδωσα το email του φίλου μου που μου έκανε share και το συνέδεσαν αυτοί και πήρα το δώρο των 5 ευρώ. Φυσικά τους είπα ότι η μέθοδος αυτή είναι ψιλοαπαράδεκτη να πρέπέι να το ανοίξεις μέσα από το store και είμαι σίγουρος ότι πολλοί έχουν χάσει το δώρο που δικαιούνται με αυτό το τρόπο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να πω ότι έχει κάτι κουπόνια στο Pockee για ξυραφάκια gillette venus μιας χρήσης αλλά κάποια που σκάναρα στο σούπερ μάρκετ δεν τα δεχόταν. Δεν τα αγόρασα απλά δοκίμασα εκεί επιτόπου να τα σκανάρω και δεν τα έπαιρνε με τίποτα (με όποια μέθοδο σκαναρίσματος) οπότε δεν τα πήρα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλημέρα, είχα και γω το ίδιο ακριβώς πρόβλημα με εσένα φίλε vaga1um3 και επικοινωνησα με την ομάδα του Pockee και μου διευκρινησαν ότι για να καταγραφεί στο σύστημα ότι εκάνες share σε κάποιον θα πρέπει την πρώτη φορά που θα ανοίξει την εφαρμογή να το κάνει μέσω του AppStore (και του PlayStore κατ' αντιστοιχία). Αν την εγκαταστήσει και πάει μετά να την ανοίξει από την αρχική οθόνη κτλ το referral χάνεται. Έτσι την έπαθα τουλάχιστον εγώ, επικοινώνησα μαζί τους, τους έδωσα το email του φίλου μου που μου έκανε share και το συνέδεσαν αυτοί και πήρα το δώρο των 5 ευρώ. Φυσικά τους είπα ότι η μέθοδος αυτή είναι ψιλοαπαράδεκτη να πρέπέι να το ανοίξεις μέσα από το store και είμαι σίγουρος ότι πολλοί έχουν χάσει το δώρο που δικαιούνται με αυτό το τρόπο.

Κατσε για να καταλαβω το παραλογο!!

Ερχεται email, παταω το συνδεσμο, κατεβαζω την εφαρμογή κ αντί να την ανοιξω απευθειας από το home screen πρεπει να μπω στο store κ να κανω ανοιγμα από κει κ μετα δημιουργια λογαριασμού, κτλ?!?!

 

LOL ΟΜΩΣ!

 

Σ' ευχαριστω για τον κοπο να απαντησεις θα επικοινωνησω κ γω μαζι τους.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κατσε για να καταλαβω το παραλογο!!

Ερχεται email, παταω το συνδεσμο, κατεβαζω την εφαρμογή κ αντί να την ανοιξω απευθειας από το home screen πρεπει να μπω στο store κ να κανω ανοιγμα από κει κ μετα δημιουργια λογαριασμού, κτλ?!?!

 

LOL ΟΜΩΣ!

 

Σ' ευχαριστω για τον κοπο να απαντησεις θα επικοινωνησω κ γω μαζι τους.

καπου μπερδευεσαι.

Κατεβαζεις την εφαρμογη απο το play store και εκει στη θεση της επιλογης "εγκατασταση" σου ζηταει να την "ανοιξεις", χωρις να βγεις απο το  play store.

 

Οποτε θα ελεγα πως δεν ειναι και τελειως παραλογο αυτο που ζητανε. Απλα άλλοι εχουν συνηθισει να ανοιγουν τν προσφατα εγκατεστημενη εφαρμογη αφου βγουν απο το play store και άλλοι μέσα από το play store.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καπου μπερδευεσαι.

Κατεβαζεις την εφαρμογη απο το play store και εκει στη θεση της επιλογης "εγκατασταση" σου ζηταει να την "ανοιξεις", χωρις να βγεις απο το  play store.

 

Οποτε θα ελεγα πως δεν ειναι και τελειως παραλογο αυτο που ζητανε. Απλα άλλοι εχουν συνηθισει να ανοιγουν τν προσφατα εγκατεστημενη εφαρμογη αφου βγουν απο το play store και άλλοι μέσα από το play store.

Δεν μπερδευομαι καλα το καταλαβα οπως το λες κ εσυ.

 

Επικοινωνησα κ μαζι τους με email κ περιμενω απαντηση..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Κανονικα σου δινει 3-4 για καθε προιον και μετα τελος.

Μαλλον εισαι τυχερος η εχεις και αλλο account :P ;)

Επεξ/σία από stelios18120
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τα κουπονια του pockee δεν τελιωνουν ποτε ? χρησιμοποιησα ολα για misko και coca cola και ξαναεμφανιστηκαν   :confused:

ξαναβγηκαν για σεπτεμβριο.

 

 

 

2η φορα που χρησιμοποιησα το pockee για αγορα απ τον μασουτη και αντιμετωπιζω προβλημα. δεν ειναι σωστα τα στοιχεια. :confused: κανω κατι λαθος αλλα δε μπορω να καταλαβω ΤΙ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συνήθως το λάθος που γίνεται είναι στον 2ο αριθμό που ζητάνε και είναι εκεί που γράφει Α/Α ο μεγαλύτερος αριθμός

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μέχρι τώρα αγνοούσα την ύπαρξη αυτού του thread!

Συγχαρητήρια στην ts για τον κόπο και τη διάθεση...χρειάζεται αρκετός χρόνος για να διαβαστεί αναλυτικά κ ελπίζω κάποια στιγμή να τον έχω :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τα κουπονια του pockee δεν τελιωνουν ποτε ? χρησιμοποιησα ολα για misko και coca cola και ξαναεμφανιστηκαν   :confused:

Τελειωνουν! Απλα μολις μπει καινουργιος μηνας, ξανα φορτωνουν!

 

So simple!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συνήθως το λάθος που γίνεται είναι στον 2ο αριθμό που ζητάνε και είναι εκεί που γράφει Α/Α ο μεγαλύτερος αριθμός

στην αρχη εβαλα τον μικροτερο. στην διορθωση τον μεγαλυτερο αλλα με στειλαν Mail οτι εχω κανει καποιο λαθος. θα

στειλω ξανα την αποδειξη να το τσεκαρουν

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επίσης σε Βερόπουλο που είχα πάει δεν είχε πρώτο και δεύτερο αριθμό , είχε έναν μόνο αριθμό και ήταν του στυλ 000081  τώρα το έβαλα και βλέπουμε... 

 

καλύτερο είναι αυτό που έχει κάνει το my market που σκανάρεις το qr code από την απόδειξη και ξεμπερδεύεις...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...