Προς το περιεχόμενο

Η On Telecoms κατέθεσε αίτηση πτώχευσης


Hal9000

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 119
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

άντε να παίρνουν  κι άλλοι σειρά  μπας και δούμε καμιά άσπρη μερα. Θα μου πεις κερδίσει τίποτα το κράτος αν πτωχευσει η On και κάθε Οn  ? Οχι αλλά τουλάχιστον πιστευω σταμάτα να χάνει 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

λίγο πιο πάνω Cpt Capslock :P

 

Μίλησα πριν λίγο με την On Telecom και η ενημέρωση ήταν η εξής:

Δεν υπάρχει πρόβλημα στις υπηρεσίες των συνδρομητών και σε περίπτωση που κλείσει θα ενημερωθούν αρκετά πιο νωρίς όλοι οι συνδρομητές με επιστολή.

 

 

Πάντως εγώ είμαι 5 χρόνια στην On και ήμουν πολύ ευχαριστημένος σε όλους τους τομείς.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

άντε να παίρνουν  κι άλλοι σειρά  μπας και δούμε καμιά άσπρη μερα. Θα μου πεις κερδίσει τίποτα το κράτος αν πτωχευσει η On και κάθε Οn  ? Οχι αλλά τουλάχιστον πιστευω σταμάτα να χάνει 

 

 

Πως θα δεις εσυ ασπρη μερα μετα απο την πτωχευση μιας εταιριας; :blink:

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μίλησα πριν λίγο με την On Telecom και η ενημέρωση ήταν η εξής:

Δεν υπάρχει πρόβλημα στις υπηρεσίες των συνδρομητών και σε περίπτωση που κλείσει θα ενημερωθούν αρκετά πιο νωρίς όλοι οι συνδρομητές με επιστολή.

 

 

Πάντως εγώ είμαι 5 χρόνια στην On και ήμουν πολύ ευχαριστημένος σε όλους τους τομείς.

 

Και εγω ημου αρκετα ευχαριστημένος ειμαι πελατης απο την αρχη σχεδον (2008)

 

Υγ

 

Ευχαριστουμε πολυ για την πληροφόρηση   :-D

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  Αναμενόμενο ήταν. Οι σοβαρές εταιρίες δεν προσπαθούν να  παραπλανήσουν τον κόσμο! Ο πατέρας μου είχε πέσει θύμα ενός πωλητή και είχε πάρει πακέτο τηλεφωνίας και internet, ενώ δεν μπορούσε να χρησιμοποιήσει το internet λόγω ηλικίας κλπ. ¨Εκανε διακοπή μετά από προτροπή μου, αλλά η On Telecoms συνέχισε να στέλνει λογαριασμούς, ζητώντας φράγκα για το τίποτα!

  Την αγνοήσαμε όπως της άξιζε!! Δεν μπορεί κανένας σοβαρός επιχειρηματίας να φέρεται έτσι σε υπάρχοντες ή σε εν δυνάμει πελάτες!!!

 

  Και πολλοί ήταν αυτοί που είχαν προβλήματα με τις συνδέσεις και τελικά προτίμησαν άλλους παρόχους. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

AΣ ΜΑΣ ΠΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΠΟΥ ΞΕΡΕΙ ΕΜΕΙΣ ΟΙ ΣΥΝΔΡΟΜΗΤΕΣ ΤΙ ΘΑ ΓΙΝΟΥΜΕ ΚΑΙ ΤΙ ΓΥΝΕΤΑΙ ΜΕ ΤΟΥΣ ΛΟΓΑΡΙΑΣΜΟΥΣ ΠΛΗΡΩΝΟΥΜΕ ΚΑΝΟΝΙΚΑ ???

λολ

με άγχωσες με τα μπολντ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

Αναμενόμενο ήταν. Οι σοβαρές εταιρίες δεν προσπαθούν να  παραπλανήσουν τον κόσμο! Ο πατέρας μου είχε πέσει θύμα ενός πωλητή και είχε πάρει πακέτο τηλεφωνίας και internet, ενώ δεν μπορούσε να χρησιμοποιήσει το internet λόγω ηλικίας κλπ. ¨Εκανε διακοπή μετά από προτροπή μου, αλλά η On Telecoms συνέχισε να στέλνει λογαριασμούς, ζητώντας φράγκα για το τίποτα!

  Την αγνοήσαμε όπως της άξιζε!! Δεν μπορεί κανένας σοβαρός επιχειρηματίας να φέρεται έτσι σε υπάρχοντες ή σε εν δυνάμει πελάτες!!!

 

  Και πολλοί ήταν αυτοί που είχαν προβλήματα με τις συνδέσεις και τελικά προτίμησαν άλλους παρόχους.

έχω διαβάσει μια τέτοια περίπτωση για όλους τους ISPs...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

νομίζω αν έχει παρθεί η απόφαση απο ψηλά λίγα μπορούν να κάνουν οι εργαζόμενοι.

 

Να πάρουν πρώτοι τα λεφτά τους φίλε μου, μετα το δημόσιο. Δεν κλείνει έτσι μια εταιρεία επειδή του γκα...σε του μετόχου, υπάρχει μια διαδικασία.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι οκ προφάνως υπάρχει διαδικασία,αλλά οι από ψηλά μπορούν πολύ γρήγορα αν θέλουν να δυσκολέψουν πολύ εύκολα την κατάσταση

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...