Προς το περιεχόμενο

Η On Telecoms κατέθεσε αίτηση πτώχευσης


Hal9000

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Να δεις η Forthnet πόσα χρωστάει. Θα αρχίσουν οι φούσκες να σκάνε μια μια. Τόσα χρόνια πουλάνε υπηρεσίες με κυκλώματα του OTE. Ούτε μια επένδυση σε υποδομές.

Άντε να φτάσει η HCN στην περιοχή μου να αποκτήσω το internet που πληρώνω τόσα χρόνια.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 119
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Να δεις η Forthnet πόσα χρωστάει. 

 

πω αυτή η forthnet πόσο άχρηστη μου φαίνεται.Μου έλεγε ο μπρο μου στην Ελλάδα για κάτι κουλά με την συγκεκριμένη κ είχα μείνει κάγκελο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πω αυτή η forthnet πόσο άχρηστη μου φαίνεται.Μου έλεγε ο μπρο μου στην Ελλάδα για κάτι κουλά με την συγκεκριμένη κ είχα μείνει κάγκελο.

 

Είμαι χρόνια συνδρομητής στη Forthnet και δεν έχω κάποιο ιδιαίτερο παράπονο.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είμαι χρόνια συνδρομητής στη Forthnet και δεν έχω κάποιο ιδιαίτερο παράπονο.

 

 

τι να πω,εμένα αλλιώς μου τα λένε.Με τραγική εξυπηρέτηση πελατών μάλιστα από οτι λέει ο μπρο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

για Ουκρανία tbh δεν έχω ακούσει κάτι όπως για Ρουμανία πχ, αλλά έτσι όπως είναι τώρα δεν την ζηλεύω ούτε για αστείο...

 

πάντως όλες αυτές που αναφέρεις παίζουν κυρίως με Cable, με το οποίο εμείς δυστυχώς ή ευτυχώς δεν έχουμε καμία σχέση ως χώρα (με εξαίρεση την Καλαμαριά)

Δεν εχει να κανει μονο με το δυκτιο , αλλα και την συνολικη αντιμετωπιση του καταναλωτη απο τον παροχο. Θες να αναλυσουμε το νομικο πλαισιο της Ουκρανιας? θα κλαψεις και θα βριζεις την δικια μας ΕΕΤΤ και οοοολους τους παροχους.

Να δεις η Forthnet πόσα χρωστάει. Θα αρχίσουν οι φούσκες να σκάνε μια μια. Τόσα χρόνια πουλάνε υπηρεσίες με κυκλώματα του OTE. Ούτε μια επένδυση σε υποδομές.

Άντε να φτάσει η HCN στην περιοχή μου να αποκτήσω το internet που πληρώνω τόσα χρόνια.

Και ο ΟΤΕ επισης με τα κυκλωματα τα δικα σου... :whistle: :whistle: :whistle: :whistle: :whistle:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

Δεν εχει να κανει μονο με το δυκτιο , αλλα και την συνολικη αντιμετωπιση του καταναλωτη απο τον παροχο. Θες να αναλυσουμε το νομικο πλαισιο της Ουκρανιας? θα κλαψεις και θα βριζεις την δικια μας ΕΕΤΤ και οοοολους τους παροχους.

 

Και ο ΟΤΕ επισης με τα κυκλωματα τα δικα σου... :whistle: :whistle: :whistle: :whistle: :whistle:

δεν έχω ιδέα, οπότε ότι και να μου πεις δεν μπορώ να γνωρίζω αν ισχύει ή όχι :P

 

δεν είναι "δικά μας" πλέον, πουλήθηκαν μαζί με τον ΟΤΕ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δεν έχω ιδέα, οπότε ότι και να μου πεις δεν μπορώ να γνωρίζω αν ισχύει ή όχι :P

 

δεν είναι δικά μας πλέον, πουλήθηκαν μαζί με τον ΟΤΕ...

ακριβως...και αυτο ηταν το μεγαλο ΣΚΑΝΔΑΛΟ. Απλα απντησα στο "οθτε μια επενδυση" λες και ο ΟΤΕ εκανε επενδυσεις...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τι να πω,εμένα αλλιώς μου τα λένε.Με τραγική εξυπηρέτηση πελατών μάλιστα από οτι λέει ο μπρο

Για την forthnet, αν περιμένεις από το τηλέφωνο μπορεί. Πάντως εγώ που επικοινωνώ με την τεχνική υποστήριξη μέσω ενός άλλου forum είναι Α-Ψ-Ο-Γ-Η η αντιμετώπιση και γρήγορη η επίλυση. Επίσης και εγώ δεν έχω κανένα παράπονο μέχρι στιγμής.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλημέρα, είμαι για "κακή μου τύχη" ένας απο τους περίπου 28.000 πελάτες που έχει, ξέρει κανένας τι θα γίνει με μας ;

 

Θα μπούνε στα σπίτια σας το βράδυ, θα σας σκοτώσουν,  θα σας βάλουν σε μαύρες σακούλες και θα σας εξαφανίσουν.

 

Χαλαρώστε ρε παιδιά, θα σας ενημερώσει η εταιρία. Δεν ήρθε το τέλος του κόσμου επειδή θα κλείσει όταν κλείσει. Καταλαβαίνω την απορία που έχετε όλοι σας, αλλά θα σας ενημερώσει η εταιρία όταν είναι ώρα, πολύ πριν κλείσει όπως δήλωσε.

 

Στη χειρότερη περίπτωση θα σας πουν έχετε τόσο χρόνο να αλλάξετε πάροχο πριν σταματήσει η παροχή υπηρεσιών. Στην "καλύτερη" θα σας απορροφήσει άλλη εταιρία.

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για την forthnet, αν περιμένεις από το τηλέφωνο μπορεί. Πάντως εγώ που επικοινωνώ με την τεχνική υποστήριξη μέσω ενός άλλου forum είναι Α-Ψ-Ο-Γ-Η η αντιμετώπιση και γρήγορη η επίλυση. Επίσης και εγώ δεν έχω κανένα παράπονο μέχρι στιγμής.

 

 

εμένα πάντως φρίκαρε ο μπρο μου.Άλλαξε πριν μήνες.Αυτό μέσω φόρουμ που λες μπορεί να βοηθάει πάντως.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κριμα γιατι με την πτωχευση ολα τα παιδια που εργαζονται εκει θα μεινουν στον δρομο και ποιος ξερει τι ειδους αποζημιωση θα παρουν και αν... και σημερα πραγματικα ειναι δυσκολο να βρεις αναλογη θεση..Το εχω ζησει και ξερω πως ειναι!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

Κριμα γιατι με την πτωχευση ολα τα παιδια που εργαζονται εκει θα μεινουν στον δρομο και ποιος ξερει τι ειδους αποζημιωση θα παρουν και αν... και σημερα πραγματικα ειναι δυσκολο να βρεις αναλογη θεση..Το εχω ζησει και ξερω πως ειναι!

ας πρόσεχαν να ήταν καθαρίστριες στο ΥΠΟΙΚ... :P

 

κανείς δεν νοιάζεται για τους ΙΥ...

  • Like 5
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...