Προς το περιεχόμενο

Nintendo Switch Topic v1


JohnVani18

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ένα ευχάριστο νέο (για μένα τουλάχιστον):

 

Fire Emblem Warriors lets you play at 60 FPS in exchange for lower resolution

"Director Hiroya Usuda indicated that Fire Emblem Warriors was created with a 1080p resolution and 30 frames per second experience in mind. However, an option is included so that you can increase the frame rate to 60 FPS while lowering the resolution to 720p. Usuda hopes that those who want a focus on action can give the option a look".

 

Μετά από αυτό μπαίνει στην λίστα και πλέον είμαι πλήρως καλυμμένος για το 2017 από το NSW.

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 13,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Παιζω testpunch arms και εχω να πω οτι ειναι αρκετα διασκεδαστικο. Βεβαια εχω βαλει στο ματι και το splatoon2 αλλα δεν το εχω παιξει ουτε το 1.

Πιο λετε απο τα 2 να αγορασω;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλημέρα, έχω ψηθεί για το mario + rabbids kingdom battle, έχει ακουστεί κάτι για την διάρκεια που θα έχει; Επίσης για το escapist 2 ύπαρχει κάποια πιθανή ημερομηνία κυκλοφορίας για το switch; Θέλω και το steamworld dig 2, ούφ πολλά μαζεύτηκαν...

Μαλλον προτιμουσες το wii u σε πληθωρα τιτλων... :-D  :-D  :-D

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιζω testpunch arms και εχω να πω οτι ειναι αρκετα διασκεδαστικο. Βεβαια εχω βαλει στο ματι και το splatoon2 αλλα δεν το εχω παιξει ουτε το 1.

Πιο λετε απο τα 2 να αγορασω;

 

να σου πω αν σου αρέσει το online και οι p2p μάχες το arms για μένα είναι φοβερό συν ότι είναι ακόμα ποιο δυσκολο στα μεγάλα lvl από τι φαντάζεσαι. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Ντάξει το game μοιάζει εξαιρετικό. Mario-Galaxy-εξαιρετικό. Δεν νομίζω ότι θα ξεπεράσει το Mario Galaxy σε ποιότητα και καινοτομία, αλλά δεν παύει να μοιάζει με ένα από τα καλύτερα 3D Mario που έχω δει ποτέ μου.

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

http://www.metacritic.com/game/switch/mario-+-rabbids-kingdom-battle?ref=hp

 

Αλλο ενα διαμαντι για την βιβλιοθηκη του switch απ'οτι φαινεται.Εγω προσωπικα δεν με βλεπω να το αγοραζω καθως δεν ειναι καθολου fan αυτου του ειδους τα παιχνιδια.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

http://www.metacritic.com/game/switch/mario-+-rabbids-kingdom-battle?ref=hp

 

Αλλο ενα διαμαντι για την βιβλιοθηκη του switch απ'οτι φαινεται.Εγω προσωπικα δεν με βλεπω να το αγοραζω καθως δεν ειναι καθολου fan αυτου του ειδους τα παιχνιδια.

το συγκεκριμένο ειναι στρατιγικης παιχνιδι και ακούγεται πολυ δύσκολο
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

http://www.metacritic.com/game/switch/mario-+-rabbids-kingdom-battle?ref=hp

 

Αλλο ενα διαμαντι για την βιβλιοθηκη του switch απ'οτι φαινεται.Εγω προσωπικα δεν με βλεπω να το αγοραζω καθως δεν ειναι καθολου fan αυτου του ειδους τα παιχνιδια.

 

Και εγώ έτσι έλεγα για πολύ καιρό χωρίς να έχω παίξει κανένα όμως, απλά κάτι με απωθούσε, μέχρι που ασχολήθηκα με ένα τέτοιο συγκεκριμένα το x-com. Τέτοιου είδους strategy έχουν γίνει από τα αγαπημένα μου είδη, τα λατρεύω. Το Mario με το ανάλαφρο ύφος ταυτόχρονα με έχει κερδίσει. Σίγουρη αγορά για εμένα.

το συγκεκριμένο ειναι στρατιγικης παιχνιδι και ακούγεται πολυ δύσκολο

 

Αν ασχοληθείς νομίζω θα δεις ότι δεν είναι και τόσο. Επίσης νομίζω από αυτά που έχω δει ότι είναι δομημένο έτσι ώστε να είναι εύκολο να ασχοληθεί κάποιος που δεν έχει ξαναπαίξει strategy.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...