Προς το περιεχόμενο

Nintendo Switch Topic v1


JohnVani18

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μάλιστα... Πάλι καλά λοιπόν, γιατί πραγματικά το μυαλό μου πήγε σε hardware πρόβλημα και απο την στιγμή που το joycon γενικότερα δούλευε κανονικά κατευθείαν σκέφτηκα πρόβλημα με την κονσόλα και με έλουσε κρύος ιδρώτας!

Μη το παρεις αυτο που σου εγραψα και για 100% δεν ξερω αν ειναι hardware προβλημα.Ο καλυτερος τροπος να το σιγουρεψεις ειναι ενα τηλεφωνο στη cd media.Απλως επειδη το κανει και σε μενα και εχω δει σε διαφορα forums παρομοιο προβλημα ολοι οπως και εγω κανουμε ενα resync.Επειδη το κανει μια στο τοσο,λυνετε ευκολα αν και για hardware δεν το κοβω αλλα software ισως να ειναι,δεν το εψαξα παραπανω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Σήμερα μου 'ρχεται το Gripcase.

 

Έχω παγώσει όλο το NSw gaming μου μόνο και μόνο γιατί το περιμένω πως και πως για να παίξω τα games που θέλω με αυτό φορεμένο. :P

 

Θα ανεβάσω φωτογραφίες όταν το έχω. Ελπίζω μόνο να είναι αντάξιο των περιστάεων γιατί το hype μου έχει φτάσει στο θεό.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σήμερα μου 'ρχεται το Gripcase.

 

Έχω παγώσει όλο το NSw gaming μου μόνο και μόνο γιατί το περιμένω πως και πως για να παίξω τα games που θέλω με αυτό φορεμένο. :P

 

Θα ανεβάσω φωτογραφίες όταν το έχω. Ελπίζω μόνο να είναι αντάξιο των περιστάεων γιατί το hype μου έχει φτάσει στο θεό.

πόσο πήγε τι μαλλί;Μαζί με τελωνεία κλπ..
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σήμερα μου 'ρχεται το Gripcase.

 

Έχω παγώσει όλο το NSw gaming μου μόνο και μόνο γιατί το περιμένω πως και πως για να παίξω τα games που θέλω με αυτό φορεμένο. :P

 

Θα ανεβάσω φωτογραφίες όταν το έχω. Ελπίζω μόνο να είναι αντάξιο των περιστάεων γιατί το hype μου έχει φτάσει στο θεό.

Πολύ ωραία, περιμένω τις εντυπώσεις σου γιατί με ενδιαφέρει πολύ η συγκεκριμένη θήκη.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

πόσο πήγε τι μαλλί;Μαζί με τελωνεία κλπ..

Δεν πέρασε τελωνείο, δεν πλήρωσα καν τα 3 ευρώ τέλος παρουσίας. Συνολικά έδωσα 49 δολάρια Αυστραλίας με τα μεταφορικά μέσα. Δηλαδή περίπου 32,50 ευρώ.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έλεγα να περιμένω να πέσει η τιμή έστω στα 300 αλλά κατά 90% θα μου κάνω ένα switch δώρο αυτές τις γιορτές.

Είμαι ανάμεσα στο bundle με το Mario vs Rabits και το Mario Odyssey bundle.

Μου αρέσει πολύ το χρώμα των joycons στο δεύτερο αλλά με χαλάει που δεν το δίνουν physical το παιχνίδι.

Το πρώτο το είδα στα public σε αρκετά καλή τιμή.

Τι λέτε;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω θελω τα blue red joycons αλλα δε βλεπω καποιο bundle για αυτα. Θα περιμενω και την αλλη εβδομαδα και μετα θα παρω οτι βρω μπροστα μου . 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Blue red με odyssey στο public δεν το έχει physical , εγώ το πήρα ξεχωριστά στο τέλος γιατί αν περιμένω από την σύνδεση μου να κατέβει θα έχει βγει καινούριο switch. Βάλε και τον χώρο που γλυτώνεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έλεγα να περιμένω να πέσει η τιμή έστω στα 300 αλλά κατά 90% θα μου κάνω ένα switch δώρο αυτές τις γιορτές.

Είμαι ανάμεσα στο bundle με το Mario vs Rabits και το Mario Odyssey bundle.

Μου αρέσει πολύ το χρώμα των joycons στο δεύτερο αλλά με χαλάει που δεν το δίνουν physical το παιχνίδι.

Το πρώτο το είδα στα public σε αρκετά καλή τιμή.

Τι λέτε;

 

Τα πακέτα επίσης τα βρίσκω αδιάφορα εξαιτίας της ψηφιακής έκδοσης των παιχνιδιών. Πάντως γενικότερα η καλύτερη προσφορά που έχει υπάρξει μέχρι στιγμής στην Ελλάδα είναι το 20% επιστροφή που έδινε ο Γερμανός σε συνεργασία με την Eurobank που έχει αναφερθεί πολλάκις. 

 

Υπενθυμίζω πως με το νέο έτος η πρόσβαση σε online multiplayer θα γίνεται μόνο μέσω της συνδρομητικής υπηρεσίας για την οποία δεν έχουμε πλήρη εικόνα.

 

Μεταξύ των δύο παιχνιδιών που αναφέρεις προτιμότερο είναι το SMO, από την άλλη το Μ+R είναι τελείως διαφορετικό παιχνίδι.

 

Για άλλη μια φορά το NSW θα είναι κατά κύριο λόγο αποκλειστικότητες, πολλά Indies και κάποιου επιπέδου υποστήριξη από τρίτες εταιρίες με την Ιαπωνία να ξεχωρίζει σε επίπεδα αντίστοιχα 3DS.

 

To σίγουρο είναι πως όσο περιμένεις τόσο κερδισμένος θα είσαι, από εσένα εξαρτάται πως θα επενδύσεις τα χρήματα σου. Εξάλλου το διαδίκτυο είναι τίγκα στις πληροφορίες.

 

 

Τι θες να πουμε;

 

Τα κάλαντα  :-)   :-D  :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το βλεπω το εργακι ξανα...
Η Nintendo θα εχει το Swich σταθερα στα 339 με τα παιχνιδια στο 50-60αρικο ενω την ιδια στιγμη η Sony εχει ηδη ετοιμασει καλες εκπτωσεις. Χαρακτηριστικα αναφερω, PS4pro 1Tb, λευκο, με δευτερο χειριστηριο στα 359ευρω.
Τετοιο πραγμα εταιρια να πυροβολει τοσο συστηματικα τα ποδια της δεν καταλαβαινω. Μηπως εχουν την εταιρια για βιτρινα ξεπληματος βρωμικου χρηματος και ΔΕΝ θελουν να πουλησουν;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έλεγα να περιμένω να πέσει η τιμή έστω στα 300 αλλά κατά 90% θα μου κάνω ένα switch δώρο αυτές τις γιορτές.

Είμαι ανάμεσα στο bundle με το Mario vs Rabits και το Mario Odyssey bundle.

Μου αρέσει πολύ το χρώμα των joycons στο δεύτερο αλλά με χαλάει που δεν το δίνουν physical το παιχνίδι.

Το πρώτο το είδα στα public σε αρκετά καλή τιμή.

Τι λέτε;

 

Επειδή είμαι στο ψάξιμο και εγώ το τελευταίο διάστημα και θα προχωρήσω σε αγορά τις επόμενες μέρες, όταν πήρα χαμπάρι ότι έχει μόνο κωδικό για κατέβασμα και όxι retail το Mario Odyssey το άφησα στην άκρη αυτό το bundle. Και επιπλέον δεν θέλω να δαπανήσω έξτρα χρήματα για την αγορά micro sd κάρτας μιας και προτιμώ στη παρούσα φάση να τα δώσω για παιχνίδι (retail)

 

To Mario + Rabbids bundle είναι σε καλύτερη τιμή σε σχέση με τα υπόλοιπα μιας και η διαφορά από την απλή έκδοση είναι στα 31 ευρώ από Public και κάτι ευρώ παραπάνω από skroutzομάγαζο. Απλά επειδή δεν διευκρινίζεται εάν είναι σε digital μορφή ή όχι, καλό είναι να ρωτήσεις εφόσον σε ενδιαφέρει το retail κομμάτι. Και μην ξεχνάς ότι εάν το βαρεθείς εύκολα βγάζεις κάποια χρήματα πουλώντας το (το παιχνίδι).

 

Καλό είναι να ρίξεις μια ματιά σε κανά youtube για playthrough των games που σε ενδιαφέρουν ώστε να προχωρήσεις φουλ προετοιμασμένος στην αγορά σου χωρίς να έχεις εκπλήξεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

To bundle με το rabbits ειναι αυτο που ξεχωριζει οντως αλλα απο την αλλη δε νομιζω οτι οι μικρες μου θα ενθουσιαστουν. Οποτε εμενα με βλεπω για mario με κονσολα επιλογης μου . Στην αναμονη μπας και κανει το 20% ο Γερμανος και σωθω. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...